Jak odinstalovat program SpyHunter

od Jake Doevan - -
123

SpyHunter – zákaznický servis

Pokud jste otevřeli příspěvek s názvem „Jak odinstalovat program SpyHunter ‚, předpokládáme, že s tímto programem nejste a chcete jej odinstalovat z počítače. Předtím než to uděláte, byste se ale měli ujistit, že znáte všechny jeho funkce.

V případě, že hlavním důvodem, proč jste se rozhodli tohoto anti-spywaru zbavit je jeho neschopnost najít virus, který se skrývá ve vašem počítači, měli byste vědět, že můžete použít jeho bezplatnou službu technické podpory. SpyHunter je již pro tuto funkci známý a zaručuje odstranění i těch nejnebezpečnějších virů. Nicméně, byste nejdříve měli tento software aktualizovat. SpyHunter zkontroluje počítač a srovná zjištěné soubory se svou databází virů, takže pokud v ní nalezený virus není, může jej přehlédnout. Pokud program nepracuje dle vašich požadavků, měli byste uvažovat o použití služby zákaznické podpory programu SpyHunter, která se nazývá Spyware HelpDesk. Je to kombinace funkcí Custom Fix a Live Technical Support. Více informací o funkci Custom Fix a dalších skvělých službách, které tento bezpečnostní nástroj nabízí lze nalézt v Recenze SpyHunter.

SpyHunter – vrácení peněz

Pokud stále chcete SpyHunter odinstalovat, můžete k tomu použít návod níže. Pokud jste si software zakoupili (bezplatná verze tohoto programu nabízí pouze možnost skenování. Abyste mohli odstranit parazity z vašeho počítače, musíte program aktivovat), máte také možnost požadovat vrácení peněz. Pamatujte, že vrácení peněz můžete požadovat do 30 dnů od data nákupu.

SpyHunter – alternativy

Před odinstalováním programu SpyHunter si uvědomte ještě jednu věc – váš počítač byste NIKDY neměli nechat bez ochrany. Proto předtím, než SpyHunter odinstalujete, měli byste si do počítače nainstalovat jednu z jeho alternativ. Tuto ochranu proti malwaru můžete nahradit například programem StopZilla nebo Malwarebytes anti-malware které také ukázaly skvělé výsledky při detekci a odstranění škodlivého softwaru a virů.

Odstranění programu SpyHunter

Pro odinstalování programu SpyHunter ze systému, můžete použít jednu z těchto metod:

Metoda 1: Pomocí Přidat/Odebrat Program odinstalujete SpyHunter ze systému Windows 7/Vista/XP

Klepněte na Start → Ovládací panely → Programy a funkce (jste-li uživatel systému Windows XP, klikněte na Přidat/Odebrat program).

  • V okně Programy klikněte pravým tlačítkem na SpyHunter a potom klepněte na tlačítko Odinstalovat/Změnit.

Spyhunter Uninstall

  • Nyní byste měli vidět okno Enigma Software Installer. Klikněte na tlačítko Pokračovat v odinstalaci a poté na tlačítko Ano, když se vás táže, jestli jste si opravdu jistí, že chcete SpyHunter odstranit.

Uninstall SpyHunter

Odinstalace programu SpyHunter ze systému Windows 10 / Windows 8

  • Jste-li uživatel systému Windows 8 nebo Windows 10, klepněte pravým tlačítkem do levého dolního rohu obrazovky. Jakmile se objeví menu Rychlý přístup, vyberte položku Ovládací panely a Odinstalovat program.

Win10 Control Panel

  • Klikněte pravým tlačítkem na SpyHunter a poté klepněte na tlačítko Odistalovat.
  • Když se objeví okno Enigma Software Installer, klepněte na tlačítko Pokračovat v odinstalaci. Nyní byste měli kliknout na tlačítko Ano, když se vás táže, jestli jste si opravdu jistí, že chcete SpyHunter odstranit (třetí obrázek).

Metoda 2: Pomocí funkce „Odinstalovat SpyHunter“

  • Klepněte na Start → Všechny programy a vyberteSpyHunter. Poté vyberte Odinstalovat.

Start Menu

  • Jakmile uvidíte okno Enigma Software Installer, klepněte na tlačítko Pokračovat v odinstalaci. Nyní byste měli kliknout na tlačítko Ano, když se vás táže, jestli jste si opravdu jistí, že chcete SpyHunter odstranit (třetí obrázek).

Hotovo! SpyHunter byl odinstalován z počítače.

%MCEPASTEBIN%

  • Klikněte pravým tlačítkem na SpyHunter a poté klepněte na tlačítko Odistalovat.

Když se objeví okno Enigma Software Installer, klepněte na tlačítko Pokračovat v odinstalaci. Nyní byste měli kliknout na tlačítko Ano, když se vás táže, jestli jste si opravdu jistí, že chcete SpyHunter odstranit (třetí obrázek).

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
SpyHunter Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
SpyHunter Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí SpyHunter 5, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program SpyHunter 5 má bezplatný omezený skener. SpyHunter 5 nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
více než 40.000.000 stažení!
více než 40.000.000 stažení!

Recenze v dalších jazycích

Soubory
Software
Porovnávání