Prohlášení

Aktuální

Federální obchodní komise FTC nedávno schválila nové směrnice tykající se prohlášení a dohod. Tyto směrnice prohlašují, že třetí strany by měly zveřejnit materiální souvislosti, které stojí za těmito dohodami. Tyto informace vztahující se k odstranitvirus.cz naleznete níže.

Odstranitvirus.cz je informační portál provozovaný společností JSC „Elektroniniai sprendimai“. Společnost se nachází v Litvě. Byla založena v roce 2004 zaníceným expertem počítačové bezpečnosti Ugniusem Kiguolisem. Od té doby působí jako vydavatel a vývojář stránek odstranitvirus.cz. Dnes samozřejmě není jediný, kdo za tímto projektem stojí. Zatímco se snaží tento projekt dostat na další úroveň, Ugnius neustále rozšiřuje svůj tým.

Odstranitvirus.cz spolupracuje s několika anti-malwarovými a anti-spywarovými programy. A společnost spolupracuje s těmito společnostmi: Enigma Software, Malwarebytes, iS3, SUPERAntiSpyware, SurfRight B.V., Webroot, BullGuard, ParetoLogic. Tyto společnosti platí speciální poplatek za to, že si uživatelé nakupují jejich produkty prostřednictvím těchto stránek. Předním programem, který se na těchto stránkách doporučuje je SpyHunter od Enigma Software.

Na těchto stránkách se nenachází žádné sponzorováné nebo placené příspěvky. Všechny jsou psány zkušenými bezpečnostními odborníky z odstranitvirus.cz, kteří každý program před napsáním příspěvku nebo recenze testují.

O stránkách odstranitvirus.cz se dozvíte více v sekci O nás. Zásady ochrany osobních údajů, Dohodu o užívání a Vyloučení odpovědnosti naleznete zde. Pokud máte jakékoli dotazy Kontaktujte nás.