Přihlaste se k odběru novinek

Aktuální

Chcete držet krok s nejnovějšími spywarovými a bezpečnostními zprávami? Přihlaste se k newslettru stránek odstranitvirus.cz!
Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že rozumíte tomu, že odstranitvirus.cz zpracuje a uloží informace, které odešlete prostřednictvím tohoto formuláře, včetně všech aktualizací, v souladu s szásady ochrany osobních údajů.

Odstranitvirus.cz je uznávaným zdrojem informací o kybernetické bezpečnosti, malwaru a spywaru, stejně jako návodů pro odstraňování virů. Každý článek připravují zkušení IT odborníci, kteří neustále zdokonalují své znalosti a snaží se novinky o počítačové kriminalitě sdílet s profesionálními i nezkušenými uživateli počítačů.

Cyber-zločinecká ekonomika využívá našich internetových životů a nedostatek znalostí o nejlepších bezpečnostních postupech. Výsledkem toho je, že kyberkriminalita je nyní stejně běžná jako kriminalita v reálném životě. Není pochyb o tom, že držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti malwaru a bezpečnosti je v dnešním světě prostě nutností.

Na rozdíl od obecné víry, klepnutí na podezřelé odkazy není jediným způsobem, jak umožnit hackerům přístup k počítači a vašim osobním informacím.

V současné době mohou zločinci snadno přistupovat k vašemu počítači, pokud máte tendenci odkládat aktualizace softwaru, které vám váš počítač neustále připomíná. Kromě toho může být počítač napaden hned po návštěvě vašeho oblíbeného webu. Samozřejmě existuje spousta způsobů, které počítačoví zločinci používají k přístupu k počítači nebo k informacím na něm uloženým na dálku.

Není však snadné chránit se před malwarem, phishingem nebo podvody, protože kybernetičtí zločinci mají tendenci měnit techniky, které používají k oklamání uživatelů počítačů. Neexistuje žádný způsob ochrany, který by vás mohl ochránit na 100%, protože podvodníci rychle najdou způsoby, jak obejít tradiční bezpečnostní metody.

Tým Odstranitvirus.cz vybírá nejdůležitější témata v oblasti počítačové kriminality a předkládá je čtenářům v srozumitelném jazyce. Pokud se chcete dozvědět o nejnovějších podvodných programech, které používají online podvodníci a vývojáři škodlivého softwaru, přihlaste se k odběru newsletteru odstranitvirus.cz a dostávejte nejdůležitější zprávy přímo do vaší Doručené pošty.

Zůstaňte v obraze, když popíjíte svou ranní kávu: buďte první, kdo se dozví o nejnovějších zranitelnostech systému Android, nových variantách ransomwaru a trendových phishingových strategiích používaných podvodníky. Prohlédnout si zprávy, které vám mohou pomoci, abyste se nestali oběťmi počítačové kriminality vám zabere méně než 10 minut.

Pomozte nám šířit zprávy o vážných počítačových virech

Safety online is a matter of everyone's concern

Tým Odstranitvirus.cz také vyzývá webmastery, aby se zapojili do boje proti počítačovým zločincům a pomohli šířit zprávy o počítačových hrozbách, které jsou v současné době globálně na vzestupu. Doplněk Virus Activity je vícejazyčný doplněk k vašemu webu, který slouží jako zdroj informací o nejnovějších a nejnebezpečnějších variantách malwaru a spywaru.

Widget zobrazuje seznam nedávno objevených počítačových hrozeb i těch, které jsou znovu aktivní. Délku uvedeného seznamu lze nakonfigurovat tak, aby zobrazoval nastavený počet aktivních počítačových virů.

Virus Activity WordPress plugin

Dejte svým návštěvníkům vědět, že mohou spyware rychle odstranit

Přidejte si plugin Virus Activity do postranního panelu nebo zápatí, aby vaši návštěvníci mohli vidět současné počítačové hrozby. Jeden pohled na widget upozorní návštěvníka na probíhající ransomware kampaň, novou verzi bankovního malwaru nebo na únosce prohlížeče, který je aktivně šířen společně s programem zdarma.

Návštěvníci vašich webových stránek obdrží nejnovější informace o agresivních verzích malwaru na operačních systémech Windows, Mac a Android, protože seznam hrozeb je denně aktualizován. Widget je vysoce flexibilní – může se automaticky přizpůsobit návrhu vašich webových stránek nebo si jej můžete přizpůsobit podle vašich přání.