Co je to SECOH-QAD.exe? Mám ho odstranit?

SECOH-QAD.exe není legitimní spustitelný soubor systému Windows

SECOH-QAD.exe je spustitelný soubor, který patří viru KMSpico. Soubor by se mohl objevit ve Správci úloh hned, jakmile napadne počítač. Pokud jste zjistili, že tento proces běží, měli byste vědět, že to není legitimní soubor systému Windows.

Tento soubor lze nainstalovat na všech verzích operačního systému Windows, včetně Windows 10, 8, 7 a XP. Umístění souboru SECOH-QAD.exe je obvykle složka C:\Windows. Velikost spustitelného souboru se však může lišit od 4 608 do 4 096 bajtů v závislosti na verzi systému Windows. Všechny hlavní antivirové programy označují tento soubor za nebezpečný.

Soubor nemá viditelné okno a běží pouze na pozadí. Může však sledovat programy nebo měnit jejich chování. Soubor je skutečně spojen s malwarem KMSPico, který se tváří jako legitimní aktivátor systému Windows. Umožňuje tedy aktivaci systému Windows nebo Office 2010 bez zakoupení licence.

Tyto činnosti jsou nepochybně nelegální. Kromě toho může být nebezpečný pro počítač a vaše soukromí. Virus může instalovat škodlivé programy a způsobit další problémy, například aby vaše soubory nebyly čitelné nebo je odstranit. Proto byste takové nástroje neměli nikdy používat jen proto, abyste ušetřili za legální kopii systému Windows.

Samozřejmě musíte soubor SECOH-QAD.exe ukončit a odstranit ze systému. Nedoporučujeme to však dělat ručně. Je lepší spoléhat se na bezpečnostní software a zbavit se tohoto souboru a jeho souvisejících komponent automaticky. Jak jsme již zmínili, tento soubor je spojen s počítačovým virem, který by měl být správně odstraněn.

Pro úplné odstranění souboru SECOH-QAD.exe doporučujeme použít program FortectIntego. Tento nástroj nejen vyčistí váš počítač od malwaru, ale také ho chrání před podobnými hrozbami v budoucnu.

Pokus o získání nelegální kopie systému Windows nebo MS Office může skončit útokem viru

Jak již víte, soubor SECOH-QAD.exe je spojen s takzvaným virem KMSpico. Tento termín skrývá potenciálně nebezpečný program, který umožňuje používat Windows nebo Office 2010 bez zakoupení licence. Chceme zdůraznit, že tato činnost NENÍ legální. Takže byste to nikdy neměli dělat.

Navíc tento program může být využíván kybernetickými zločinci. Proto mohou být do systému vloženy četné škodlivé komponenty, včetně trojských koní, ransomwaru nebo ne tak nebezpečné kybernetické hrozby, jako jsou potenciálně nežádoucí programy (PUP).

Pokud jste však tento aktivační nástroj Windows nenainstalovali, ale přesto jste soubor SECOH-QAD.exe našli spuštěný ve Správci úloh, neměli byste to tolerovat. Stejný název souboru může být použit jiným škodlivým softwarem. Proto musíte tento soubor zkontrolovat a odstranit pomocí antiviru.

Odstranění souboru SECOH-QAD.exe

Jak jsme již zmínili, nedoporučujeme samostatně odstraňovat soubor SECOH-QAD.exe. Soubor je spojen s virem. Nepochybně musíte tento aktivátor Windowsu odinstalovat, abyste se souboru zbavili. Měli byste však také zkontrolovat zabezpečení počítače a ujistit se, že nebyly nainstalovány žádné jiné škodlivé soubory.

Proto doporučujeme zvolit automatické odstranění souboru SECOH-QAD.exe nástrojem pro odstranění malwaru, jako je například FortectIntego nebo SpyHunter 5Combo Cleaner. Kromě toho byste se měli podívat na pokyny k eliminaci viru KMSpico, které najdete zde.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích