Odstranit virus KMSPico (Návod k odstranení) - aktualizace 2018

Návod na odstranění viru KMSPico

Co je to KMSPico virus?

KMSPico je nebezpečný nástroj, který je určen k aktivaci neregistrovaných produktů společnosti Microsoft

Virus KMSPicoKMSPico je nebezpečný nástroj, který je aktivně nabízen pro aktivaci systému Windows 10, 7 nebo Microsoft Office.

KMSPico je nelegální software, který byl nabídnut k aktivaci systému Windows 10 a dalších verzí operačního systému Windows zdarma. Bohužel tento systém správy klíčů není bezpečný a nemá se společností Microsoft Corporation nic společného. Odborníci se domnívají, že uživatelé mohou pomocí tohoto nástroje vystavit své počítače riziku, neboť tato aplikace vyžaduje zakázání antivirového softwaru. Výsledkem je, že systém se stává zranitelným vůči PUP nebo dokonce malwaru. Bohužel lidé stále hledají stránky ke stažení KMSPico, aby se vyhnuli omezení společnosti Microsoft a získali možnost používat produkty Windows nebo Microsoft zdarma. Žádný z nich však neposkytuje spolehlivé informace o tom, jak tento nástroj funguje. Stejně tak lidé věří více než nedůvěryhodným článkům a vystavují své počítače různým počítačovým hrozbám, aniž by o tom věděli.

Název KMSPico
Typ Nelegální systémový nástroj
Úroveň nebezpečí Vysoká
Hlavní soubor Secoh-qad.exe
Distribuce Lze jej stáhnout z nespolehlivých webových stránek nebo se dostane do systému prostřednictvím softwarových balíčků
Potenciální rizika Počítače mohou být infikovány jinými nespolehlivými a potenciálně nebezpečnými programy
Odstranění KMSPico odinstalujte a zkontrolujte systém pomocí profesionálního softwaru pro odstranění malwaru, abyste se ujistili, že je bez virů. Naše nejlepší volba je FortectIntego

Když se nad tímto nástrojem zamyslíte a o tom, zda je KMSPico bezpečný, měli byste nejprve porozumět tomu, co znamená termín KMS nebo Key Management Service. Ve skutečnosti je to technologie, kterou společnost Microsoft používá k aktivaci služeb prostřednictvím lokální sítě, aniž by bylo nutné připojit každý jednotlivý počítač k vývojáři.

Administrátoři sítě zpravidla kontaktují servery KMS prostřednictvím Remote Procedure Call (volání procedur na dálku) a poté aktivují požadované služby. Od roku 2017 a dříve však tvůrci, etický tým hackerů, jak se prezentují, nabízejí způsob, jak nahradit stávající klíč novým licenčním klíčem a povolit služby bez nutnosti připojení k tomuto serveru KMS. Taková činnost je považována za nelegální!

Prvním problémem, který se objevuje při použití programu KMSpico pro Windows 10, 7 a další verze operačního systému, je, že licenční klíč vyprší a musí být obnovován každých 180 dní. To znamená, že program musí být v počítači spuštěn bez přerušení, aby uživatelům umožnil správné použití. Zdá se však, že žádný z IT odborníků plně nezjistil všechny funkce tohoto softwaru a může se ještě objevit s dalšími problémy.

Stejně tak doporučujeme našim uživatelům buď si od nástroje držet odstup nebo KMSPico hned odinstalovat společně se soubory Secoh-qad.exe, Secoh-qad.dll a podobnými komponentami. Nelegální programy lze použít k otevření zadních dveří systému a vpustit ještě více škodlivého softwaru. Proto vám doporučujeme udržovat počítač v bezpečí a čistý.

Pokud se domníváte, že váš počítač může být napaden jakýmikoli škodlivými programy infiltrovanými tímto softwarem, musíte spustit rychlé skenování pomocí programu FortectIntego. Tento antivirus rychle detekuje všechny PUP a v případě potřeby provede odstranění KMSPico. Také bude chránit váš systém proti budoucím hrozbám.

Hlavní nebezpečí související s používáním KMSPico

I když lidé vyhledávají oficiální nástroj KMSPico, tento software je neoprávněný společností Microsoft Corporation a nemůže být považován za legitimní. Během instalace tohoto nástroje je nutné zakázat všechny bezpečnostní aplikace v počítači, což vede k nechráněnému PC systému a vyšším šancím na infikování malwarem.

Odborníci již poukázali na to, že tento program detekují antivirové programy jako hackovací nástroj pod těmito názvy:

 • W32/Generik.GKMQDON!tr
 • Trojan.Win32.Chapak.ffkokb

Navíc uživatelé hlásí, že se po instalaci tohoto nástroje setkali s problémy s nastavením serveru proxy. Je to proto, že pirátský software často upravuje výchozí parametry operačního systému a narušuje legitimní programy. Existuje tedy mnoho diskusí o tzv. viru KMSpico, který zhoršuje zážitek z prohlížení na počítači:

Neinstalujte to. Varuji vás. Vypnul jsem antivirový program a nainstaloval tento program. Skončil jsem se spoustu škodlivých programů, mám 5 nových podivných aplikací a změněné údaje prohlížeče.

Nicméně, Reddit, Quora a další tech fóra jsou stále plná otázek, kde se ptáte na odkaz ke stažení tohoto programu nebo se ptáte, jestli je tato aplikace bezpečná. Dejte si pozor na to, že existuje mnoho „odborníků“ na tento nástroj a aktivně prohlašují, že je to užitečný a bezpečný nástroj. Dávejte si pozor na tato prohlášení a údaje online vždy zkontrolujte dvakrát. Pokud vám bylo nabídnuto stažení Kmspico z webu MyDigitalLife, měli byste to ignorovat.

Hackerský nástroj KMSPico

Mějte na paměti, že program porušuje zásady společnosti Microsoft. Také lidé, kteří pracují za tímto nástrojem, nikdy neposkytnou záruku, že je jejich software bezpečný. Před několika lety byl tento škodlivý instalátor použit k šíření ransomwaru Domino. Po stažení tohoto aktivátoru byly také nalezeny adwarové programy, a proto někteří badatelé v oblasti bezpečnosti začali tento nebezpečný program nazývat adware.

Kybernetičtí zločinci využívají skutečnost, že se lidé snaží bezplatně získat užitečný počítačový software, a tak infikují většinu požadovaných počítačových programů se škodlivými součástmi, jako jsou trojské koně nebo červy, nebo méně škodlivé hrozby, jako je adware. V takovém případě může malware způsobit nepříjemnosti jako je zobrazování rušivých reklam nebo přesměrování uživatelů na škodlivé webové stránky. Není tedy pochyb o tom, že musíte KMSPico odstranit, aby byl váš systém bezpečný.

Chtěli bychom vás vyzvat k tomu, abyste tyto nelegální nástroje NESTAHOVALI a NEPOUŽÍVALI. Virus KMS rozhodně NENÍ bezpečným nástrojem, takže se ujistěte, že se od webových stránek, které jsou zobrazeny výše, budete držet dál. Typicky se zobrazují v prvních pozicích vyhledávání Google a vypadají opravdu přesvědčivě.

Operační systémy podporované tímto programem

Když byl nástroj oficiálně spuštěn, byl propagován jako aktivátor pro produkty Windows a Microsoft Office. Podle jeho vývojářů může překonat omezení a pomoci uživatelům používat tento software tak dlouho, jak chtějí. Nicméně není pochyb o tom, že zakázání antivirového softwaru pro správné použití tohoto programu nepřichází v úvahu.

KMSPico Windows 10

Jde o nejnovější verzi nástroje, která má pomoci uživatelům překonat omezení a získat příležitost používat systém Windows 10 bez poplatků a omezení. Bezpečnostní odborníci však NEDOPORUČUJÍ tento software stahovat, protože není legální. Bez ohledu na to, že jeho inzerenti tvrdí, že jej společnost Microsoft nemůže zjistit, není to pravda. Můžete být snadno pokutováni nebo dokonce posláni do vězení za použití nelegálního softwaru. KMSPico Windows 10 je již v současné době zablokován systémem Windows Defender, takže je uživatelům nabídnuto zakázat ochranu v reálném čase. Je to více než směšné.

KMSPico Windows 10

KMSPico Windows 7

Tato verze slibuje aktivaci operačního systému bez zásahu uživatele. Nicméně, není to celoživotní aktivace, jak to tvrdí hackeři online. Některé zdroje KMSPico Windows 7 také již byly shledány jako nebezpečné. Jakmile nástroj stáhnete, může být nastaven tak, aby začal po jistém čase spouštět své škodlivé aktivity. Mezi dříve zmíněné aktivity patří shromažďování citlivých informací, instalace malwaru atd.

KMSPico Office 2016

KMSPico Office 2016 je verze nabízená k překonání omezení společnosti Microsoft. Nástroj slibuje poskytnutí skutečné licence a prémiových funkcí zdarma. Nicméně jeho procesy na pozadí se nikdy nezastaví, takže existuje vysoká možnost zhroucení systému a poruchy. Nelegální licenci nelze použít, pokud ji odinstalujete. Je to však jediný způsob, jak se vrátit k bezpečnému a bezchybnému používání počítače.

Nikdy nemůžete vědět, jaké nové funkce má program, který chcete nainstalovat. Pokud chcete používat úplnou, bezpečnou a legální verzi systému Windows nebo Microsoft Office, měli byste si zakoupit oficiální licenční klíč. Kromě toho vždy udržujte svůj antivirový a anti-spywarový software aktuální, abyste předešli zranitelnosti zabezpečení a zůstali v bezpečí online.

Pokud jste tento nelegální program nainstalovali, důrazně doporučujeme zkontrolovat počítač pomocí antivirového programu. Hluboký systémový sken vám pomůže zjistit, zda jste spolu s ním nenainstalovali nějaké škodlivé programy.

Malware KMSPico

Na vašem počítači se může objevit nelegální software bez vašeho vědomí

Existují dva způsoby, jak tento hackerský nástroj může vstoupit do vašeho systému – můžete ho přímo stáhnout z různých pochybných webových stránek, které ho propagují, nebo ho mohou vývojáři distribuovat spolu s aplikací třetí strany a tak infiltrovat váš systém bez vašeho svolení.

Problémem je, že vývojáři škodlivých nebo potenciálně nežádoucích programů mají tendenci používat techniku svazování softwaru, která jim pomáhá šířit své pochybné produkty spolu s jinými programy zdarma. V takovém případě by instalátor nevinně vypadajícího programu mohl obsahovat další programy, které můžete stáhnout a nainstalovat současně s primárním softwarem.

Také mějte na paměti, že program běží na pozadí, takže při instalaci aplikací zdarma byste měli věnovat mimořádnou pozornost. V opačném případě si možná ani nevšimnete, jak tento nespolehlivý software vstoupí do vašeho systému a zahájí potenciálně nebezpečnou činnost.

Podle týmu NoVirus.uk se můžete KMSpico a souvisejícím aplikacím vyhnout pokud budete dodržovat následující kroky:

 1. Nikdy nezakazujte antivirový program;
 2. Stahujte aplikace pouze z oficiálních webových stránek nebo od autorizovaných distributorů;
 3. Použijte pokročilé/vlastní nastavení instalace a vyhledejte další součásti;
 4. Udržujte operační systém a bezpečnostní software stále aktualizovaný.

Odinstalujte KMSPico a zbavte se systémových problémů

Termín „virus KMSPico“ se používá k popisu nežádoucích důsledků tohoto nelegálního softwaru. Bohužel, cracknutý OS tímto nástrojem může způsobit problémy s počítačem a zabránit vám, abyste si mohli užívat bezpečného procházení. Proto není nutné si tento software nechávat ve vašem systému nebo si ho vůbec stahovat.

Nejbezpečnější způsob, jak KMSpico odstranit z počítače a zbavit se problémů souvisejících s operačním systémem, je spustit úplnou kontrolu systému pomocí profesionálního softwaru pro odstraňování malwaru. Po skenování si můžete být jisti, že aplikace bude z vašeho systému odstraněna spolu s dalšími potenciálně nebezpečnými součástmi.

Po odstranění KMSpico doporučujeme zkontrolovat systém pro následující spustitelné soubory a ujistit se, že jsou zcela odstraněny:

 • Secoh-qad.exe
 • AutoPico.exe
 • Service_KMS.exe
 • unins000.exe
 • KMSELDI.exe
 • UninsHs.exe
 • tap-windows-9.21.0.exe

Pokud se vám nepodaří KMSpico odinstalovat, postupujte podle níže uvedených pokynů a zjistěte, jak připravit počítač pro odstranění malwaru. Postupujte opatrně, abyste omylem neodstranili základní soubory systému. V opačném případě může dojít k většímu poškození počítače nebo dokonce k jeho trvalému poškození.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění viru KMSPico

Odinstalování ze systému Windows

Chcete-li KMSpico odstranit ze systému Windows, musíte se zbavit následujících komponent, které mohou s hackerským nástrojem souviset:

 • KMSpico_setup.exe
 • [email protected]
 • www.ratondownloads.com.br AT2016.rar
 • Activator.rar
 • KMSpico_10.2.0.san.rar
 • Re-Loader RATON.exe

Chcete-li KMSPico virus odstranit z počítače se systémem Windows 10/8, postupujte následovně:

 1. Zadejte Ovládací panely do vyhledávacího pole Windows a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na výsledek vyhledávání.
 2. V části Programy vyberte Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Vyhledejte programy související s KMSPico virus (nebo jakýkoli jiný nedávno nainstalovaný podezřelý program).
 4. Pravým tlačítkem na program klikněte a vyberte Odinstalovat.
 5. Pokud se zobrazí Řízení uživatelských účtů, klikněte na Ano.
 6. Počkejte na dokončení odinstalace a klikněte na OK. Odinstalování ze systému Windows

Pokud používáte systém Windows 7/XP, postupujte následovně:

 1. Klikněte na Windows Start > Ovládací panely v pravé části (pokud používáte Windows XP, klikněte na Přidat nebo odebrat programy).
 2. V okně Ovládací panely vyberte Programy > Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Jednou klikněte na aplikaci, kterou chcete odstranit.
 4. Nahoře klikněte na Změnit/odebrat.
 5. Pro potvrzení vyberte Ano.
 6. Po dokončení klikněte na OK.

A nakonec byste také měli vždy myslet na ochranu proti crypto-ransomwarům. V zájmu ochrany počítače před KMSPico a dalšími ransomwary použijte renomovaný anti-spyware jako je například FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích