Míra závažnosti:  
  (77/100)

KMSPico virus. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Ugnius Kiguolis - -   KMSPico | Druh: Malware

Jak virus KMSPico funguje?

KMSPico virus

Ačkoli mohou uživatelé počítačů najít odkaz ke stažení KMSPico zdarma, doporučujeme vám, to nedělat. KMSPico je velmi nebezpečný nástroj, známý jako aktivátor pro Windows. Nemá nic společného s Microsoftem. Je to ilegální nástroj, který může kontaminovat počítač s nebezpečnými viry. I když sám o sobě není škodlivý, většina webových stránek, které poskytují jeho odkaz ke stažení jsou nedůvěryhodné a snaží se šířit malware. Nicméně, co jiného lze očekávat od stránek, které nabízejí ilegální program.

Jak jsme se již zmínili, aktivátor KMSPico může do počítačového systému vnést nebezpečné viry, protože počítačoví zločinci vědí, že mnoho uživatelů se snaží získat dobrý program zdarma. To není chvályhodné jednání; ale počítačoví zločinci mají za cíl zneužít uživatele, kteří se snaží získat placený software zdarma. Proto infikují nejžádanější počítačové programy se škodlivými složkami, jako jsou trojské koně nebo červy či méně škodlivé hrozby, jako adware.

Bylo zjištěno, že virus KMSPico často propaguje adwarové programy, a to je důvod, proč někteří bezpečnostní výzkumníci tento nebezpečný program pojmenovali KMSPico adware. Nicméně to není to pro něj není ta pravá kategorizace.

KMSPico virus

Rádi bychom vám doporučili nestahovat a nepoužívat takové ilegální nástroje. Rozhodně to NENÍ bezpečný nástroj. Kromě toho nemůžete nikdy vědět, jaké další funkce má. Chcete-li použít plnou, bezpečnou a legální verzi systému Windows, měli byste si koupit oficiální licenční klíč od společnosti Microsoft. Další podezřelý fakt o KMSPico je, že požádá zakázat všechny aktivní programy zabezpečení v počítači, aby do něj mohl vstoupit.

Zdá se, že je to znamení, že tento program může způsobit potenciální bezpečnostní rizika. Pokud jste nainstalovali tento ilegální program, důrazně doporučujeme zkontrolovat počítač pomocí anti-malwarového programu jako je Reimage a zjistit, jestli jste nainstalovali spolu s KMSPico zipem také škodlivé programy. Nezapomeňte, že většina škodlivých aplikací obvykle neodhalí svou existenci tak rychle. Mohou o vás shromažďovat citlivé informace dlouhou dobu, nebo náhle udeřit stažením dalšího malwaru do počítače.

Jak může KMSPico malware do počítače vložit další programy?

Jak jsme se již zmínili, crack KMSPico má být sám o sobě bezpečný. Nicméně, mnoho uživatelů počítačů si stěžuje, že KMSPico nefunguje nebo že si po jeho stažení všimli dalších podezřelých aktivit. Je poměrně snadné vysvětlit, proč uživatelé začnou objevovat takové jevy. Problém je v tom, že vývojáři škodlivých nebo potenciálně nežádoucích programů mají tendenci používat techniku svazování sofwaru, která jim pomáhá šířit jejich pochybné produkty spolu s dalšími programi zdarma.

V tomto případě vám instalátor KMSPico může nabídnout jiné programy, které si můžete stáhnout a nainstalovat spolu s KMSPico. Buďte opatrní, protože tyto dodatečné komponenty mohou být nebezpečné a poškodit váš počítačový systém! Netřeba dodávat, že spolehlivost programů nabízených nelegálním softwarem je velmi pochybná.

Návod k odstranění KMSPico

Virus KMSPico je velmi nespolehlivý; i když je možné jej odstranit ručně, nemůžete nikdy vědět, zda se spolu s ním nenainstaloval nějaký jiný malware. Proto doporučujeme, abyste počítač zkontrolovali pomocí výkonného anti-malwaru, jako je Reimage a automaticky odstranili všechny kritické programy a soubory.

Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak počítač vyčistit od hrozeb a potenciálně nežádoucích programů. V případě, že chcete odstranit pouze KMSPico, odstraňte následující soubory a složky z počítače:

 • AutoPico.exe
 • Service_KMS.exe
 • unins000.exe
 • KMSELDI.exe
 • UninsHs.exe
 • tap-windows-9.21.0.exe

Další soubory a složky k odstranění:

Odstraňte soubory AutoPixo.exe, installAll.cmd, Access_KMS_Client.OOB.xrm-ms a Access_KMS_Client.PL.xrm-ms a další zbývající soubory ze složky KMSPico ve složce C:\Program Files. Poté přejděte na Start Menu > Programy a odstraňte složku KMSPico také odtamtud.

Také doporučujeme, abyste pečlivě zkontrolovali registr systému Windows a odstranili všechny klíče vztahující se k tomuto programu. Tento úkol je docela náročný a nedoporučujeme vám dělat žádné úpravy v registru systému Windows, pokud nejste zkušený uživatel počítače. V opačném případě byste mohli odstranit některé důležité soubory a poškodit další software.

Poškození způsobené viry můžete odstranit automaticky pomocí jednoho z těchto programů: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Doporučujeme tyto aplikace, protože naleznou potenciálně nežádoucí programy a viry se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisejí.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro KMSPico virus
obrázek pro KMSPico virus

Návod na ruční odstranění viru KMSPico:

Odstranit KMSPico ze Windows systémů

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby KMSPico a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku KMSPico či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-kmspico-virus.html

Návody na odstranění v dalších jazycích