Hodnocení:  
  (90/100)

Recenze Malwarebytes Anti Malware, stažení zdarma

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Anti-Spyware
12

Anti-malware od Malwarebytes je jednoduchá a uživatelsky přívětivá aplikace, která může lidem pomoci v boji proti malwaru. Jeho tvůrci doporučují lidem využít verzi PREMIUM, která poskytuje ochranu v reálném čase, rychlejší sken a umožňuje skenování nebo aktualizace databáze naplánovat dopředu.

Zahrnuje také zcela obnovené nové rozhraní (UI) a schopnost chránit tři počítače zároveň. Zdá se však, že i verze Malwarebytes zdarma dokáže soutěžit s předními produkty v tomto odvětví, které slibují nalézt a odstranit všechny typy malwaru, včetně červů, Trojanů, rootkitů, rogues, dialerů, spywaru a dalších kybernetických napadení.

Rozhodnete-li se pro stažení tohoto programu, měli byste stáhnout Malwarebytes Anti-Malwre 3.2.

Recenze Malwarebytes od výzkumného střediska odstranitvirus.cz:

Po vyzkoušení Malwarebytes’ Anti-malware na našich počítačích jsme zjistili, že se jedná o značně přizpůsobitelný nástroj s některými dodatečnými funkcionalitami pro ruční odstranění malwaru.

Program je dostupný v mnoha jazycích a nedělá mu potíže běžet s dalšími antivirovými a anti-spywarovými programy zároveň. Sken Malwarebytes vyniká svou rychlostí. Nemá přitom ale viditelné dopady na využití CPU. Díky využití pokročilých technologií dokáže skener Malwarebytes odolat snaze o blokování ze strany malwaru, který se tím pokouší zabránit svému odstranění.

Poslední verze tohoto programu, Malwarebytes Anti-malware 3, umožňuje nyní uživatelům skenovat také jejich soubory a zbavit se spywaru rychleji. Kromě toho, počínaje verzí 1.70, rozeznává program v záznamech testování i Microsoft Windows 8 a Internet Explorer 10 a automaticky umísťuje do karantény nalezený spyware a odstraňuje jej.

Uživatelé mohou hrozbu nechat také dočasně běžet nebo, jde-li o neškodnou aplikaci, nalezenou položku přidat na seznam Ignorovat. Do budoucna je přislíbeno rozšíření záložky Nástroje o nový obsah.

Proč bych si měl stáhnout Malwarebytes?

Úhrnem lze říci, že Malwarebytes Anti-malware je výkonný bezpečnostní nástroj, který je možné využít pro udržení vašeho systému v bezpečí.

Narozdíl od většiny bezpečnostních programů poskytuje ochranu v přítomném čase a úplné testování všech diskových jednotek, aby tak měl uživatel možnost opravit svůj počítač s Malwarebytes bez dalších problémů. Databáze tohoto programu může být aktualizována tak často, jak jen chcete.

Zaznamenali jsme ale také některé nedostatky: bonus programu Malwarebytes, živá ochrana v přítomném čase, je k dispozici až s verzí PREMIUM a jedná se o program zaměřený pouze na boj a ochranu proti malwaru, nemůže být proto srovnáván se závažnějším a komplexnějším softwarem.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Malwarebytes Anti Malware Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Malwarebytes Anti Malware Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Malwarebytes Anti Malware, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Malwarebytes Anti Malware je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Malwarebytes Anti Malware.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Malwarebytes Anti Malware.
obrázek pro Malwarebytes Anti Malware
obrázek pro Malwarebytes Anti Malwareobrázek pro Malwarebytes Anti Malwareobrázek pro Malwarebytes Anti Malware

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Expert na odstranění škodlivého softwaru...

Zdroj: https://www.2-spyware.com/review-malwarebytes-anti-malware.html

Recenze v dalších jazycích