Hodnocení:  
  (87/100)

Recenze Malwarebytes Anti Malware, stažení zdarma

| Druh: Anti-Spyware
12

Anti-malware od Malwarebytes je jednoduchá a uživatelsky přívětivá aplikace, která může lidem pomoci v boji proti malwaru. Jeho tvůrci doporučují lidem využít verzi PREMIUM, která poskytuje ochranu v reálném čase, rychlejší sken a umožňuje skenování nebo aktualizace databáze naplánovat dopředu. Zahrnuje také zcela obnovené nové rozhraní (UI) a schopnost chránit tři počítače zároveň. Zdá se však, že i verze Malwarebytes zdarma dokáže soutěžit s předními produkty v tomto odvětví, které slibují nalézt a odstranit všechny typy malwaru, včetně červů, Trojanů, rootkitů, rogues, dialerů, spywaru a dalších kybernetických napadení. Rozhodnete-li se pro stažení tohoto programu, měli byste stáhnout Malwarebytes Anti-Malwre 2.0 – jeho poslední verzi vypuštěnou 24. března 2014.

Recenze Malwarebytes od výzkumného střediska 2spyware:

Po vyzkoušení Malwarebytes’ Anti-malware na našich počítačích jsme zjistili, že se jedná o značně přizpůsobitelný nástroj s některými dodatečnými funkcionalitami pro ruční odstranění malwaru. Program je dostupný v mnoha jazycích a nedělá mu potíže běžet s dalšími antivirovými a anti-spywarovými programy zároveň. Sken Malwarebytes vyniká svou rychlostí. Nemá přitom ale viditelné dopady na využití CPU. Díky využití pokročilých technologií dokáže skener Malwarebytes odolat snaze o blokování ze strany malwaru, který se tím pokouší zabránit svému odstranění.

Poslední verze tohoto programu, Malwarebytes Anti-malware 2.0, umožňuje nyní uživatelům skenovat také jejich soubory a zbavit se spywaru rychleji. Kromě toho, počínaje verzí 1.70, rozeznává program v záznamech testování i Microsoft Windows 8 a Internet Explorer 10 a automaticky umísťuje do karantény nalezený spyware a odstraňuje jej. Uživatelé mohou hrozbu nechat také dočasně běžet nebo, jde-li o neškodnou aplikaci, nalezenou položku přidat na seznam Ignorovat. Do budoucna je přislíbeno rozšíření záložky Nástroje o nový obsah.

Proč bych si měl stáhnout Malwarebytes?

Úhrnem lze říci, že Malwarebytes Anti-malware je výkonný bezpečnostní nástroj, který je možné využít pro udržení vašeho systému v bezpečí. Narozdíl od většiny bezpečnostních programů poskytuje ochranu v přítomném čase a úplné testování všech diskových jednotek, aby tak měl uživatel možnost opravit svůj počítač s Malwarebytes bez dalších problémů. Databáze tohoto programu může být aktualizována tak často, jak jen chcete. Zaznamenali jsme ale také některé nedostatky: bonus programu Malwarebytes, živá ochrana v přítomném čase, je k dispozici až s verzí PREMIUM a jedná se o program zaměřený pouze na boj a ochranu proti malwaru, nemůže být proto srovnáván se závažnějším a komplexnějším softwarem.

obrázek pro Malwarebytes Anti Malware
obrázek pro Malwarebytes Anti Malware
zdroj: http://www.2-spyware.com/review-malwarebytes-anti-malware.html

Recenze v dalších jazycích