Recenze Combo Cleaner, stažení zdarma

12

Combo Cleaner – profesionální nástroj pro údržbu operačního systému Mac s vysoce účinným antivirovým modulem

Combo Cleaner je účinný systémový optimalizační a antivirový software pro operační systémy Mac, které jsou kompatibilní s rámci Yosemite, El Capitan a Sierra. Jeho výkonný antivirový engine dokáže detekovat a odstraňovat kybernetické hrozby, jako je malware, adware a další potenciálně nežádoucí programy. Kromě vhodné ochrany před škodlivými programy je nástroj Combo Cleaner vybaven nástrojem Disk Cleaner, Big Files finder, Duplicates finder, Privacy Scanner, a Software Uninstaller.

Vzhledem k mylné představě, že systém macOS není náchylný na kybernetické infekce, uživatelé často vynechávají důležitý bezpečnostní krok v podobě komplexního antivirového softwaru. Nicméně, malware systému Mac je velmi reálný a objevuje se stále častěji. Zatímco potenciálně nežádoucí programy, jako je adware, mohou být obtěžující (zvláště pokud nejsou přijata žádná opatření k jejich odstranění), nebezpečnější viry, jako je MacDownloader, KeRanger nebo X-agent, jsou schopni ukrást mnohem citlivější informace, uzamknout data a mnohem víc.

Combo Cleaner je jedním z nejlepších řešení problémů souvisejících s malwarem, protože nepoužívá k detekci hrozeb engine otevřeného zdrojového kódu, ale místo toho se spoléhá na specializovaný tým zabývající se výzkumem počítačové bezpečnosti, který aktualizuje databázi každých několik hodin. Kromě toho databáze obsahuje nejen viry typu macOS, ale také používá databázi malwaru pro PC. Zatímco Mac se nemůže nakazit viry Windows, tato funkce zabrání uživatelům předávat infikované soubory do počítačů, které systém Windows používají.

Celkově je nástroj Combo cleaner dokonalým asistentem pro všechny počítače s operačním systémem Mac, který blokuje kybernetické hrozby a zajišťuje hladké fungování systému pomocí funkcí optimalizace systému.

Instalace a funkčnost

Uživatelé si mohou aplikaci stáhnout a nainstalovat na oficiálních webových stránkách obchodu s aplikacemi Mac App Store a vyzkoušet je zdarma.

Instalační proces je rychlý a jednoduchý – stačí, když si uživatel stáhne instalátor a přetáhne ikonu do složky Aplikace. Jakmile je Combo Cleaner nainstalován, uživatelé uvidí technické informace o svých počítačích Mac, jako je celkový prostor na disku, použitá/dostupná paměť RAM a zatížení CPU. 

Dashboard

Rozhraní programu je velmi elegantní a snadno ovladatelné. Samostatné funkce jsou přístupné vlevo na ovládacím panelu. Uživatelé mohou zahájit úplnou kontrolu systému, která zkontroluje chyby na disku, duplikáty, problémy s ochranou soukromí a kybernetické hrozby. Úplné skenování trvá přibližně 20 minut (může se lišit v závislosti na velikosti disku), ale uživatelé mohou mezitím zařízení dále používat.

Jakmile je skenování dokončeno, uživatelé okamžitě uvidí výsledky. Nicméně bez verze Premium uživatelé budou moci pouze vymazat disky, rozpoznat velké soubory a zobrazit duplikáty. Chcete-li počítač pomocí programu Combo Cleaner zcela opravit, budete si muset zakoupit plnou licenci.

Hlavní funkce programu Combo Cleaner

Funkce programu Combo Cleaner mohou zlepšit práci s Mac pomocí následujících nástrojů:

  •  Antivirus. Jednou z nejlepších funkcí programu Combo Cleaner je jeho antivirový engine, který je vysoce efektivní v detekci a odstraňování malwaru macOS. Kromě toho aplikace také objeví viry systému Windows. Navíc adware a další PUP mohou nejen rušit každodenní procházení, ale také vedou k úniku citlivých dat nebo dokonce ke krádeži identity (adware je známý tím, že přesměruje uživatele na phishingové a technické podvody);
  • Disk Cleaner. Tato funkce umožňuje uživatelům rychle odstranit nevyžádané a dočasné soubory a vyčistit systém pro hladší a rychlejší provoz počítače;
  • Big Files. Staré a zapomenuté soubory mohou často na zařízení zabírat velké množství prostoru. Tato funkce umožňuje najít nepoužívané soubory s podrobnostmi o jejich umístění, velikosti atd.;
  • Duplicates. Duplicitní soubory jsou zcela zbytečné, ale mohou být těžko rozpoznatelné, protože jsou uloženy na jiném místě. Tato funkce proto může uživatelům pomoci najít všechny duplicitní soubory a nabídnout jejich odstranění. Všimněte si, že tato funkce funguje i pro duplikáty s různými prostředky;
  • Privacy Scanner. Uživatelé, kteří mají obavy o své soukromí, mohou být v bezpečí pomocí nástroje Privacy Scanner. Tato funkce skenuje zařízení pro soubory cookies, historii prohlížení a podobné údaje. Uživatelé mohou také využít funkci úplného obnovení prohlížeče, která může být použita pro prohlížeče Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox atd.
  • Uninstaller. Toto je perfektní řešení pro uživatele, kteří mají problémy s odstraňováním pozůstatků po potenciálně nežádoucích aplikacích.

Cena. Vyplatí se investovat do tohoto nástroje?

Stejně jako každý jiný legitimní software, Combo Cleaner není zdarma, přinejmenším jej nelze plně využívat zdarma. Jak bylo uvedeno výše, aplikaci lze stáhnout zdarma z obchodu Apple nebo z oficiálních webových stránek. Uživatelé pak mohou provést úplnou kontrolu systému, vyčistit disk a zobrazit a odstranit duplikáty. Pro další funkce, jako jsou výsledky antivirového testování/čištění, odinstalace programů a skenování soukromí, si uživatelé bodou muset zakoupit verzi programu Premium.

Uživatelé si mohou vybrat mezi dvěma možnostmi: Licence pro jednoho uživatele a Licence pro rodinu/kancelář. Ti, kteří používají pouze jeden počítač doma, si mohou zakoupit licenci na jeden počítač za 44,95 dolarů, zatímco licence pro rodinu/kancelář platí pro pět počítačů a stojí 88,95 dolarů. Platba se opakuje každých šest měsíců, takže ti, kteří nechtějí v používání aplikace Combo Cleaner pokračovat, si mohou své předplatné kdykoliv zrušit.

Combo Cleaner Price

Ti, kteří s nákupem nebudou spokojeni, mohou uplatnit vrácení peněz do 30 dnů. Platby jsou dále zpracovávány na zabezpečené webové stránce eCommerce, která je certifikována společnostmi TRUSTe a DigiCert.

Závěr

Počítačová kriminalita je na vzestupu: ransomware uzamyká soubory uživatelů a crypto-miners (těžba kryptoměny) zneužívají systémové prostředky k dolování kryptoměny. Zatímco kriminálníci značně profitují, nevinní uživatelé počítačů trpí ztrátou svých osobních údajů a rizikem krádeže totožnosti. Vědci v oblasti bezpečnosti neustále bojují proti kybernetickým hrozbám a hledají řešení pro nové sofistikované infekce. Uživatelé proto musí využívat technologii, která je k dispozici k ochraně jejich soukromí.

Ti, kteří jsou stále přesvědčeni, že Mac nepotřebuje ochranu, nemají pravdu – Mac malware je skutečný. Kvůli této nesprávné koncepci mají uživatelé tendenci přeskakovat důležitá bezpečnostní opatření a nechat si tak ukrást své osobní informace. Combo Cleaner používá pokročilou technologii k obraně uživatelů před kybernetickými útoky a zabraňuje škodám, které může malware způsobit. Kromě toho mohou extra funkce tohoto antivirového programu urychlit a vyčistit počítač MacOS, což umožňuje jeho bezproblémový provoz. 

Celkově je Combo Cleaner skvělým nástrojem, který vás nejen ochrání před počítačovými viry, ale také udržuje vaše zařízení v bezproblémovém stavu.

Removing malware

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Combo Cleaner Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Combo Cleaner Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Combo Cleaner, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Combo Cleaner má bezplatný omezený skener. Combo Cleaner nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
O autorovi
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Expert v boji proti malwaru, virům a spywaru...

Kontaktujte Linas Kiguolis
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích