Recenze SpyHunter, stažení zdarma

123

SpyHunter je vysoce účinný program pro odstraňování malwaru s přívětivým a přehledným uživatelským rozhraním

Je to výborný pomocníkem jak pro domácí uživatele, tak i pro odborníky z oblasti počítačové bezpečnosti. S pomocí SpyHunteru lze počítač pravidelně čistit od různých spywarových a ransomwarových parazitů, od reklamního softwaru (tzv. adwaru), prohlížečových únosců a dalších podobných aplikací.

SpyHunter je v dnešní době dostupný ve dvou verzích – SpyHunter Free a SpyHunter Registered. K jednorázové kontrole svého počítače můžete zdarma využít zkušební verzi tohoto programu. Ta váš počítač zkontroluje a vyhledá parazity a hrozby, které se v něm ukrývají. Pokud je ale budete chtít také odstranit, bude třeba SpyHunter aktivovat – zakoupením jeho licencované verze.

Licencovaná verze této aplikace vám ale nabídne i zdarma poskytovanou technickou podporu zvanou Spyware HelpDesk, odstraňování virů na míru či pravidelné aktualizace. Pokud se tomuto anti-spywaru nepodaří ve vašem počítači odhalit virus, který vás trápí, můžete se kdykoli obrátit na telefonickou podporu SpyHunteru či odeslat žádost o podporu (tzv. „ticket“) elektronicky.

V databázi této aplikace se přitom nachází už více než 12900 počítačových hrozeb. Pokud si stále ještě nejste jisti, zda této aplikaci můžete skutečně věřit, podívejte se na tiskové zmínky uvedené v popisu jednotlivých virů. Jde o další důkaz toho, o jak důvěryhodný nástroj se jedná. 

Stažení aplikace SpyHunter

Nejnovější verze této aplikace, SpyHunter 5, je kompatibilní s Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Vista a XP. Uživatelé Mac OS si budou muset na svou verzi ještě nějaký čas počkat – ujišťujeme vás ale, že už se na ní usilovně pracuje. Uživatelé Maců se ale mohou setkat s aplikací s téměř shodným názvem, „Spy Hunter“. Ta nemá s námi nabízeným produktem od společnosti Enigma Software nic společného. Jde o placenou hru skupiny Aspyr Media, kterou si můžete stáhnout z různých internetových stránek.

Pokud se rozhodnete stáhnout si do počítače antispywarovou aplikaci SpyHunter, pamatujte si, že legitimní registrační klíč (klíč SpyHunter) vám mohou poskytnout pouze oficiální partneři vývojáře tohoto produktu (tj. společnosti Enigma Software). Stránky odstranitvirus.cz jsou jedním z nejstarších partnerů této společnosti, proto jim můžete plně důvěřovat.

Uživatelům, kteří se rozhodnou najít si pro SpyHunter na internetu crack, připomínáme v první řadě fakt, že je to nelegální. Využívání ilegálně nabytého softwaru je trestné a může být stíháno policií či jinými státními orgány. „Cracknuté“ klíče SpyHunter mohou být také vývojářem tohoto softwaru zablokovány. V neposlední řadě mohou obsahovat viry či jiný škodlivý software, který vám může způsobit další problémy. Totéž platí i v souvislosti s torrentovými soubory obsahujícími SpyHunter. Proto doporučujeme se všem těmto možnostem vyhnout.

Spyhunter ve srovnání s konkurenty

SpyHunter vs Malwarebytes AntiMalware

Oba tyto programy pro odstraňování malwaru, SpyHunter i Malwarebytes AntiMalware, jsou si do značné míry podobné. Oba nabízejí dvě verze – zdarma (zkušební) a placenou (prémiovou). Program Malwarebytes se sice prezentuje jako antimalware poskytovaný zdarma, skutečnou ochranu v reálném čase vám ale zajistí pouze jeho prémiová (tedy placená) verze. Uživatelé Malwarebytes někdy uvádějí, že jim tento program zpomaluje počítač. Nechcete-li proto zabezpečení svého počítače obětovat jeho rychlost, doporučujeme zapřemýšlet spíše o aplikaci SpyHunter. Také zákaznická podpora bude silnou stránkou spíše v případě SpyHunteru. V případě programu Malwarebytes si řada rozčarovaných uživatelů zrušila licenci poté, co od vývojářů tohoto antimalwaru neobdrželi žádnou odezvu.

SpyHunter vs McAfee

SpyHunter a McAfee jsou rozdílné programy, které mohou na počítači bez problémů fungovat společně. Jejich databáze hrozeb je ale do značné míry podobná. SpyHunter vám tak může udělat stejnou službu jako McAffee, ale za příznivější cenu. McAffee je navíc při skenování systému i při odstraňování malwaru pomalejší. Zápolíte-li s agresivní počítačovou hrozbou, doporučujeme sáhnout raději po SpyHunteru. Závěrem je opět třeba upozornit na zákaznickou podporu. Stejně jako v případě Malwarebytes, i u McAfee se lze setkat s množstvím nespokojených zákazníků, kteří se o podpoře McAfee nevyjádřili příliš lichotivě.

SpyHunter vs Spybot

Ze srovnání programů SpyHunter a Spybot vyplývá, že jde o programy zcela různé úrovně. Spybot je jednoduchý program pro odstraňování spywaru s mnohem skromnější databází hrozeb. Může se vám proto stát, že vám Spybot ponechá v počítači malware, který neobjevil, ale bude vám tvrdit, že všechny hrozby byly odstraněny. Kromě toho značně zaostává také při odstraňování rootkitů.

SpyHunter vs Webroot

Webroot je skvělá ochrana před pronikáním virů do počítače. Obsahuje některé vynikající funkce jako např. ochranu identity, správce hesel, zálohování a podobně. SpyHunter přitom některé z těchto funkcí nemá. Oba tyto programy se tak mohou výborně doplňovat. Pokud ale hledáte program, který by byl jednoduchý a snadno použitelný, bude pro vás lepší volbou SpyHunter. Webroot je poměrně složitý a řadě uživatelů dělá potíže se v něm zorientovat.

SpyHunter vs Bitdefender

Program Bitdefender je účinný antivirus. Pokud ale chcete být chráněni i před potenciálně nežádoucími programy, jako jsou adwarové aplikace a prohlížečoví únosci, na které se specializuje právě SpyHunter, měli byste oba programy kombinovat. Nepříjmeným vedlejším účinkem Bidefenderu může být občasné zpomalení systému. V případě SpyHunteru jsme podobné problémy nezaznamenali.

SpyHunter vs AVG

Na antivirus AVG existuje celá škála různých názorů. Někteří lidé na něj nedají dopustit, zatímco pro jiné byla instalace antiviru AVG zklamáním. V souvislosti s antivirem AVG je třeba upozornit na fakt, že společně s ním se v jeho instalačním balíčku šíří i další programy. SpyHunter nebyl podobným způsobem distribuován nikdy. Další nevýhodou AVG je, že po svých uživatelích občas vyžaduje, aby si za účelem odstranění virů nainstalovali některé dodatečné programy. V neposledné řadě vám pak může zobrazovat i různá komerční sdělení. Pokud o podobné záležitosti nestojíte, doporučujeme sáhnout raději po jiném antivirovém programu.

Často kladené dotazy o programu SpyHunter

Otázka: Hledám spolehlivý anti-spyware, udělal jsem si proto na internetu malý průzkum a rozhodl jsem se stáhnout si SpyHunter. Všechno se zdá být v pořádku, pouze jeden z mých přátel mě upozornil na fakt, že viděl v souvislosti s tou aplikací na internetu spoustu negativních recenzí. Co je na těchto recenzích pravdy?

Odpověď: Je skvělé, že si před stahováním programů do počítače děláte na internetu průzkum. Je samozřejmě třeba mít vždy na paměti, že ne všechny informace na internetu jsou pravdivé a ne všechny názory jsou nutně relevantní a důvěryhodné. Celou řadu diskuzních fór provozují a plní obsahem konkurenti aplikace SpyHunter a právě na těchto fórech můžete najít informace o tom, že SpyHunter je virus, rouge, případně jiná hrozba. Cílem těchto – samozřejmě NEPRAVDIVÝCH – tvrzení je poškodit konkurenci za účelem zvýšení vlastního zisku. SpyHunter je důvěryhodná aplikace, která prošla certifikací nezávislé testovací služby zvané West Coast Labs Checkmark Certification. Kromě toho je certifikovaným partnerem OPSWAT a psalo se o něm např. v PC World, The Wall Street Journal, Forbes a v jiných spolehlivých zdrojích.

Otázka: Potřebuji program, který z mého počítače odstraní virus. Chystám se nainstalovat SpyHunter, ale předtím bych se rád ubezpečil o tom, že jde o skutečně důvěryhodný program srovantelný s dalšími a známějšími aplikacemi.. 

Odpověď: Mnoho uživatelů nám neustále klade otázky jako „je SpyHunter virus?“, „jde o důvěryhodný program?“ atd.  Aplikace SpyHunter od společnosti Enigma Software je legitimní program, který prošel testováním služby West Coast Labs Checkmark Certification. Pokud objevíte stránku, která tvrdí, že SpyHunter je virus, s největší pravděpodobní jste se ocitli na webu, jehož cílem je propagovat konkurenční produkt. Podobné recenze nejsou ani pravdivé, ani profesionální, proto je můžete ignorovat.

Otázka: Potřebuji program pro odstraňování malwaru zdarma a můj přítel mi doporučil SpyHunter. Je tento program zdarma?

Odpověď: Ne, SpyHunter je placený software. Zdarma si ale můžete nainstalovat jeho zkušební verzi, s jejíž pomocí můžete zjistit přinejmenším to, zda se ve vašem počítači nacházejí nějaké hrozby. 

Otázka: Mám nový počítač a hledám vhodný anti-spyware, který by můj počítač ochránil. Rád bych vyzkoušel program SpyHunter. Názory na tento program se ale dost různí. Je SpyHunter scam?

Odpověď: Neustále dostáváme velké množství dotazů, zda je SpyHunter bezpečný, zda se nejedná o scam a podobně. Ne, SpyHunter není scam. Je to spolehlivá aplikace pro odstraňování malwaru vytvořená společnostní Enigma Software. Na různých serverech určených ke stahování programů je SpyHunter nabízen již více než 10 let – mohl by podvodný software vydržet na tolika serverech pro stahování tak dlouho? Domníváme se, že stěží.. Stejně tak je značně nepravděpodobné, že by se nějaké podvodné aplikaci podařilo získat certifikaci služby West Coast Labs Checkmark Certification.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
SpyHunter Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
SpyHunter Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí SpyHunter 5, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program SpyHunter 5 má bezplatný omezený skener. SpyHunter 5 nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
více než 40.000.000 stažení!
více než 40.000.000 stažení!
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Ugnius Kiguolis je profesionální malwarový analytik, který je také zakladatelem a vlastníkem stránek odstranitvirus.cz. V současné době přebírá funkci šéfredaktora.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích