Recenze Defender Pro Ultimate Security Suite, stažení zdarma

Defender Pro Ultimate Security Suite byl nahrazen aplikací Defender Pro Ultimate. Více si přečtěte v této recenzi.

Defender Pro Ultimate Security Suite je jedním z důvěryhodných antivirových programů vyvinutých společností Defender Pro. Tento program vám zaručí kompletní ochranu počítače proti různým virům včetně spywaru, malwaru a prohlížečových únosců. Jeho odlehčené skenování vám umožní rychlou kontrolu počítače, při které nedojde ke zpomalení systému. Společně s jinými bezpečnostními programy, jako jsou anti-viry a anti-spyware, ale nemusí Defender Pro Ultimate Security Suite stažený zdarma fungovat zcela správně. Jeho Virus Solutions Lab zaručuje zákazníkům průběžné aktualizace. 

Defender Pro Ultimate Security Suite nabízí hned několik různých funkcí: Antivirus, Anti-spyware, Firewall, Ochrana soukromí, Ochrana počítače a Výkon počítače. Tento program vás tak chrání nejen před různými elektronickými problémy, ale pomáhá vám chránit také osobní informace, brání neoprávněnému přístupu k počítači a umožní vám využívat programy pro chatování tak, aby nedocházelo k odhalení důvěrných informací třetím stranám. Funkce Výkon počítače vám navíc pomůže vyhledat ta nastavení systému, jejichž změnou je možné výkon přístroje maximalizovat. 

Po nainstalování a aktivaci začne program Defender Pro Ultimate Security Suite nepřetržitě monitorovat registr Windows, procesy, pluginy, cookies v prohlížečích a soubory na lokálním pevném disku. Jeho hlášením mohou poměrně jednoduše porozumět i uživatelé bez hlubších znalosti počítačů a problémů s nimi spojených. 

Oficiální stránky tohoto programu jsou defender-pro.com. Koupě tohoto programu se uskutečňuje prostřednictvím legitimních služeb se zabezpečeným připojením.

Doporučené systémové požadavky:

Operační systém: Microsoft Windows XP SP3 (32 bit), Microsoft Windows Vista SP2, Microsoft Windows 7 SP1, Microsoft Windows 8
CPU – Procesor: Intel Core Duo (1.66 GHz) či ekvivalentní typ.
Paměť – RAM: 1GB Microsoft Windows XP, 1.5GB Microsoft Windows Vista a Microsfot Windows 7 & 8
Místo na pevném disku: 2.8GB volného místa.

O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Ugnius Kiguolis je profesionální malwarový analytik, který je také zakladatelem a vlastníkem stránek odstranitvirus.cz. V současné době přebírá funkci šéfredaktora.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions