Stažení SpyHunter 5

Berte své soukromí a bezpečnost vážně

Krok 1

 Otevřete instalátor

Otevřete instalátor

Vyhledejte instalační soubor a poklepáním otevřete.

Krok 2

 Klepněte na položku 'Yes' nebo 'Run'

Klepněte na položku 'Yes' nebo 'Run'

Povolte instalátor pomocí dialogového okna zabezpečení.

Krok 3

 Postupujte podle pokynů instalačního programu

Postupujte podle pokynů instalačního programu

Přečtěte si pokyny k nastavení softwaru.

Checkmark certified AV-TEST Opswat Truste

Gratulujeme, učinili jste tu správnou volbu. SpyHunter je jedním z nejúčinnějších anti-malwarových nástrojů dostupných na současném trhu. Tento produkt se opírá o unikátní antivirovou technologii a tak napomáhá boji proti všem typům virů, včetně nebezpečných trojských koní, adwarů, „únosců“ prohlížeče, spywarů, ransomwarů a dalších hrozeb. SpyHunter zaručuje maximální ochranu vašeho počítače. Více o tomto programu si přečtete v Recenze SpyHunter.

DŮLEŽITÉ!

Pokud program nemůžete nainstalovat, přečtěte si Návod k použití programu SpyHunter. Pokud je vaše stahování zablokováno, zkuste počítač restartovat a spustit v nouzovém režimu se sítí. Pak si stáhněte SpyHunter do počítače, přejmenujte jeho spustitelný soubor a spusťte anti-malware. Můžete také použít návod s instrukcemi k zastavení škodlivých procesů v počítači. Pokud máte další dotazy, prosím, kontaktujte nás na stránce ‘PTEJTE SE’ nebo na telefonním čísle +1 855 2453491.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT

Verze programu SpyHunter zdarma se dá použit pouze pro kontrolu počítače a posouzení, zda je infikován nebo ne. Pokud potřebujete infikované soubory odstranit, musíte si program SpyHunter koupit. Tato verze vám také poskytne ochranu v reálném čase, která je pro zabránění infiltrace malwaru nutná.

Vždy je možné SpyHunter odinstalovat , pokud jste se tak rozhodli vyberte si jiný anti-malwarový nástroj, který vám pomůže jeho soubory z vašeho počítače odstranit.

Alternativní programy, které můžete použít pro skenování a odstranění škodlivého softwaru z počítače jsou STOPzilla a Malwarebytes.

DĚKUJEME!