Malwarebytes Anti Malware ke stažení

Berte své soukromí a bezpečnost vážně

Checkmark certified AV-TEST OPSWAT CNET

Děkujeme, že jste si stáhli Malwarebytes Anti Malware! Jedná se o výkonnou aplikaci určenou pro zlepšení funkčnosti počítače v mnoha ohledech. Malwarebytes Anti Malware opravuje chyby systému Windows, eliminuje počítačové viry a zlepšuje stabilitu počítače. Jeho unikátní funkce se opírá o tisíce základních složek použitých pro opravu operačního systému a odstranění všech možných virů, včetně malwaru, adwaru, trojských koní, červů, spywaru a rootkitů.

DŮLEŽITÉ!

Někdy nelze odstranit každý virus pomocí jediného bezpečnostního nástroje. Různé anti-spywarové programy mají různé databáze signatur virů, takže vždy existuje možnost, že budete muset vyzkoušet několik skenerů a vybrat tu nejvhodnější variantu. Po vyzkoušení Malwarebytes Anti Malware, byste také měli spustit Reimage skener zdarma, který vám umožní zkontrolovat váš počítač bez poplatku. Doporučujeme vám také si zakoupit jeho plnou licencovanou verzi, pokud vás tento anti-spyware informuje o škodlivých souborech ve vašem počítači. Reimage je široce oblíbený anti-spyware, který obdržel velkou chválu po úspěšném odstranění takových virů jako jsou „únosci“ prohlížeče, adwary, ransomwary a další. Máte další dotazy? Dejte nám vědět. Dostanete se k nám prostřednictvím sekce ptejte se.

NA CO DALÉ PAMATOVAT

Malwarebytes Anti Malware zdarma vám může pomoci zjistit, zda jsou ve vašem počítači chyby a viry. Odstranit malware pomocí tohoto programu můžete až po zakoupení jeho licencované verze. Pokud nejste spokojeni se svým výběrem, můžete Malwarebytes Anti Malware z počítače odinstalovat. Alternativní program, který vám může pomoci s odstraněním viru je program Reimage.

Pokud jste stále na pochybách, zda byste měli anti-spyware zakoupit či nikoliv, mějte na paměti, že rok 2017 je nazýván rokem ransomwarového – malwaru, který dokáže data zašifrovat hned po infiltraci. Pro obnovení zablokovaných souborů, jsou uživatelé vyzváni k zaplacení výkupného, které činí od $300 (pokud jste uživatel PC) až $10000 a více (pokud jste vlastníkem firmy). Vždy je levnější svůj systém chránit než jej nechat bez ochrany. V případě infekce, budete muset zaplatit počítačovým technikům bez záruky, že se jim obnovení dat podaří.

DĚKUJEME!