Jak odinstalovat Malwarebytes

od Ugnius Kiguolis - www -
12

Zákaznická podpora Malwarebytes

Malwarebytes je bezpečnostní software, který k ochraně uživatele před malwarovými útoky používá metodu detekce založenou na podpisu, chování a heuristické analýze. V současné době je program kompatibilní se systémy Windows 7/8/8.1/10/Vista/XP, MacOS 10.10, Android 4.4+, iOS 11 nebo novějšími verzemi. Uživatelé mohou pomocí programu Malwarebytes svá zařízení chránit před kybernetickými hrozbami. 

Pro ty, kteří mají zájem, zde je stručný přehled programu Malwarebytes — tento bezpečnostní nástroj chrání váš počítač před uzamčením souborů pro výkupné, detekuje kybernetické hrozby, brání programům, aby byly použity proti vám, pomáhá vám se vyhnout phishingovým webovým stránkám a potlačuje nejnovější podvody. 

Uživatelé si mohou stáhnout bezplatnou verzi programu Malwarebytes z oficiálních webových stránek. Bezplatná zkušební verze umožňuje využít všechny funkce programu po dobu 14 dní – to zahrnuje ochranu proti malwaru v reálném čase, ochranu před útoky pomocí exploitu a ochranu před škodlivými stránkami. Jakmile zkušební doba vyprší, uživatelé již nebudou moci využít ochranu v reálném čase. Přesto však program vyčistí infekce, které se již v počítači nacházejí, jako jsou potenciálně nežádoucí programy (PUPs). 

Pro některé uživatele však může být ochrana v reálném čase nezbytná, takže po vypršení zkušební doby budou chctít Malwarebytes odinstalovat. Prémiovou verzi si můžete zakoupit pro jedno zařízení za $39.99 ročně. Pokud chcete program používat na více zařízeních, Malwarebytes pro domácí uživatele umožňuje chránit až pět zařízení za $79.99 ročně. Pokud chcete pro svou bezpečnost a soukromí udělat ještě něco navíc, můžete zvolit plán Premium + Privacy za $84.99/rok, který zahrnuje VPN zdarma a mnoho dalších užitečných funkcí.

Více informací naleznete v recenzi programu Malwarebytes. Pokud s programem nejste spokojeni a chcete Malwarebytes odinstalovat, postupujte podle pokynů níže. Nedoporučujeme však nechat zařízení bez ochrany. Proto si ihned po odinstalování programu Malwarebytes nainstalujte jiný bezpečnostní nástroj. 

Podmínky vrácení peněz – Malwarebytes

Po zakoupení prémiové verze programu Malwarebytes můžete požádat o vrácení peněz, pokud s nákupem nejste spokojeni. Žádost však musíte podat do 30 dní od data nákupu. Za tímto účelem kontaktujte Malwarebytes nebo platební bránu 2CheckOut. 

Uživatelé mohou požádat o vrácení peněz pro všechny domácí produkty Malwarebytes, včetně bezpečnostních nástrojů pro Windows, MacOS, Android, a iOS.

Návod k odinstalaci programu Malwarebytes

Protože produkty Malwarebytes jsou určeny pro různé operační systémy, naši IT odborníci připravili podrobný návod, jak Malwarebytes odinstalovat z počítačů Windows i Mac. Podrobný návod krok za krokem naleznete níže. 

Odinstalovat Malwarebytes z počítače Windows:

 1. Otevřete nabídku Start a zadejte Malwarebytes;
 2. Pravým tlačítkem klikněte na aplikaci a vyberte Odinstalovat;
 3. Otevře se okno Ovládací panely;
 4. Vyhledejte aplikaci Malwarebytes, klikněte na ni pravým tlačítkem a vyberte Odinstalovat/změnit;Malwarebytes Control Panel
 5. Ve vyskakovacím okně User Account Control (UAC) klikněte na Ano;
  Malwarebytes bypass UAC
 6. Jakmile se otevře průvodce odinstalace, klikněte na Ano pro odstranění programu Malwarebytes;
 7. Počkejte na dokončení odinstalace a poté klikněte na OK.Finish Malwarebytes uninstall

Odinstalovat Malwarebytes z počítače Mac:

 1. Otevřete aplikaci Malwarebytes a přejděte do části Pomoc;
 2. Vyberte Odinstalovat Malwarebytes Anti-Malware;
 3. Potvrďte odinstalaci kliknutím na OK;
 4. Povolte restartování počítače;
 5. Klikněte na Souhlasím pro instalaci pomocného nástroje;
 6. Zadejte uživatelské jméno a heslo správce a postupujte podle pokynů průvodce odinstalací.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Malwarebytes Anti Malware Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Malwarebytes Anti Malware Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Malwarebytes, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Malwarebytes má bezplatný omezený skener. Malwarebytes nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.

Recenze v dalších jazycích