Jak odinstalovat Malwarebytes

od Ugnius Kiguolis - -
12

Zákaznická podpora Malwarebytes

Malwarebytes je bezpečnostní software, který k ochraně uživatele před malwarovými útoky používá metodu detekce založenou na podpisu, chování a heuristické analýze. V současné době je program kompatibilní se systémy Windows 7/8/8.1/10/Vista/XP, MacOS 10.10, Android 4.4+, iOS 11 nebo novějšími verzemi. Uživatelé mohou pomocí programu Malwarebytes svá zařízení chránit před kybernetickými hrozbami. 

Pro ty, kteří mají zájem, zde je stručný přehled programu Malwarebytes — tento bezpečnostní nástroj chrání váš počítač před uzamčením souborů pro výkupné, detekuje kybernetické hrozby, brání programům, aby byly použity proti vám, pomáhá vám se vyhnout phishingovým webovým stránkám a potlačuje nejnovější podvody. 

Uživatelé si mohou stáhnout bezplatnou verzi programu Malwarebytes z oficiálních webových stránek. Bezplatná zkušební verze umožňuje využít všechny funkce programu po dobu 14 dní – to zahrnuje ochranu proti malwaru v reálném čase, ochranu před útoky pomocí exploitu a ochranu před škodlivými stránkami. Jakmile zkušební doba vyprší, uživatelé již nebudou moci využít ochranu v reálném čase. Přesto však program vyčistí infekce, které se již v počítači nacházejí, jako jsou potenciálně nežádoucí programy (PUPs). 

Pro některé uživatele však může být ochrana v reálném čase nezbytná, takže po vypršení zkušební doby budou chctít Malwarebytes odinstalovat. Prémiovou verzi si můžete zakoupit pro jedno zařízení za $39.99 ročně. Pokud chcete program používat na více zařízeních, Malwarebytes pro domácí uživatele umožňuje chránit až pět zařízení za $79.99 ročně. Pokud chcete pro svou bezpečnost a soukromí udělat ještě něco navíc, můžete zvolit plán Premium + Privacy za $84.99/rok, který zahrnuje VPN zdarma a mnoho dalších užitečných funkcí.

Více informací naleznete v recenzi programu Malwarebytes. Pokud s programem nejste spokojeni a chcete Malwarebytes odinstalovat, postupujte podle pokynů níže. Nedoporučujeme však nechat zařízení bez ochrany. Proto si ihned po odinstalování programu Malwarebytes nainstalujte jiný bezpečnostní nástroj. 

Podmínky vrácení peněz – Malwarebytes

Po zakoupení prémiové verze programu Malwarebytes můžete požádat o vrácení peněz, pokud s nákupem nejste spokojeni. Žádost však musíte podat do 30 dní od data nákupu. Za tímto účelem kontaktujte Malwarebytes nebo platební bránu 2CheckOut. 

Uživatelé mohou požádat o vrácení peněz pro všechny domácí produkty Malwarebytes, včetně bezpečnostních nástrojů pro Windows, MacOS, Android, a iOS.

Návod k odinstalaci programu Malwarebytes

Protože produkty Malwarebytes jsou určeny pro různé operační systémy, naši IT odborníci připravili podrobný návod, jak Malwarebytes odinstalovat z počítačů Windows i Mac. Podrobný návod krok za krokem naleznete níže. 

Odinstalovat Malwarebytes z počítače Windows:

 1. Otevřete nabídku Start a zadejte Malwarebytes;
 2. Pravým tlačítkem klikněte na aplikaci a vyberte Odinstalovat;
  Malwarebytes search
 3. Otevře se okno Ovládací panely;
 4. Vyhledejte aplikaci Malwarebytes, klikněte na ni pravým tlačítkem a vyberte Odinstalovat/změnit; Malwarebytes Control Panel
 5. Ve vyskakovacím okně User Account Control (UAC) klikněte na Ano;
  Malwarebytes bypass UAC
 6. Jakmile se otevře průvodce odinstalace, klikněte na Ano pro odstranění programu Malwarebytes;
 7. Počkejte na dokončení odinstalace a poté klikněte na OK. Finish Malwarebytes uninstall

Odinstalovat Malwarebytes z počítače Mac:

 1. Otevřete aplikaci Malwarebytes a přejděte do části Pomoc;
 2. Vyberte Odinstalovat Malwarebytes Anti-Malware;
 3. Potvrďte odinstalaci kliknutím na OK;
 4. Povolte restartování počítače;
 5. Klikněte na Souhlasím pro instalaci pomocného nástroje;
 6. Zadejte uživatelské jméno a heslo správce a postupujte podle pokynů průvodce odinstalací.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Malwarebytes Anti Malware Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Malwarebytes Anti Malware Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Malwarebytes, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Malwarebytes je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Zdroj: https://www.2-spyware.com/malwarebytes-anti-malware/uninstall

Recenze v dalších jazycích

Soubory
Software
Porovnávání
Přidejte si nás na Facebooku k oblíbeným