Co je to nengine.dll? Mám ho odstranit?

od Jake Doevan - -
nengine.dll

Nengine.dll je nebezpečný soubor známý také pod názvem NewNext Helper Engine. Soubor vyvinula společnost zvaná NewNextDotMe a je úzce spojen s programy řazenými zpravidla mezi adware či potenciálně nežádoucí programy. Nengine.dll zahájí svou činnost obvykle tehdy, když se přihlásíte do Windows, a poté spustí klíč registru s názvem ‘NextLive’. Ve většině případů je instalován prostřednictvím programů třetích stran, které touto cestou získávají peníze. Jestliže se vám začíná zobrazovat chybové hlášení nengine.dll nebo pokud jste si tohoto souboru ve svém systému jednoduše povšimli, neměli byste jej na něm nechávat.

nengine.dll je do systému nainstalován většinou společně s programem známým pod názvem Mobogenie. Ačkoli tento program nemůže počítači nijak uškodit, může snadno zapříčinit neustálé vyskakování oken s reklamou v průběhu prohlížení internetu a také přesměrovávat uživatele na neznámé stránky. Výskyt nengine.dll je v podstatě příznakem toho, že váš počítač byl napaden adwarem nebo potenciálně nežádoucím programem. Takové programy jsou zpravidla využívány ke generování zisku. Nenechávejte, prosím, tyto programy na počítači.

Abyste nengine.dll ze svého systému odstranili, měli byste provést skenování počítače spolehlivým bezpečnostím nástrojem. V tomto případě výjimečně doporučujeme využít dva různé programy zároveň: jako první je to program Reimage a poté ještě aplikaci Malwarebytes Malwarebytes. Tento postup vám pomůže získat jistotu, že váš počítač je škodlivých součástí zcela zbaven.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
Doporučení Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-nengine-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání