Co je to nengine.dll? Mám ho odstranit?

od Jake Doevan - -
nengine.dll

Nengine.dll je nebezpečný soubor známý také pod názvem NewNext Helper Engine. Soubor vyvinula společnost zvaná NewNextDotMe a je úzce spojen s programy řazenými zpravidla mezi adware či potenciálně nežádoucí programy. Nengine.dll zahájí svou činnost obvykle tehdy, když se přihlásíte do Windows, a poté spustí klíč registru s názvem ‘NextLive’. Ve většině případů je instalován prostřednictvím programů třetích stran, které touto cestou získávají peníze. Jestliže se vám začíná zobrazovat chybové hlášení nengine.dll nebo pokud jste si tohoto souboru ve svém systému jednoduše povšimli, neměli byste jej na něm nechávat.

nengine.dll je do systému nainstalován většinou společně s programem známým pod názvem Mobogenie. Ačkoli tento program nemůže počítači nijak uškodit, může snadno zapříčinit neustálé vyskakování oken s reklamou v průběhu prohlížení internetu a také přesměrovávat uživatele na neznámé stránky. Výskyt nengine.dll je v podstatě příznakem toho, že váš počítač byl napaden adwarem nebo potenciálně nežádoucím programem. Takové programy jsou zpravidla využívány ke generování zisku. Nenechávejte, prosím, tyto programy na počítači.

Abyste nengine.dll ze svého systému odstranili, měli byste provést skenování počítače spolehlivým bezpečnostím nástrojem. V tomto případě výjimečně doporučujeme využít dva různé programy zároveň: jako první je to program Reimage a poté ještě aplikaci SpyHunter 5Combo Cleaner. Tento postup vám pomůže získat jistotu, že váš počítač je škodlivých součástí zcela zbaven.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-nengine-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání