Recenze Plumbytes, stažení zdarma

Plumbytes Anti-Malware je prospěšný bezpečnostní software, který byl vyvinut společností Plumbytes Software, LP. Tato britská společnost vytvořila řešení pro uživatele počítačů, kteří se snaží najít bezpečnostní software, který dokáže eliminovat nejen malware, ale také spywarové hrozby. To je přesně to, co tento program dokáže – odstraní viry, trojské koně, ransomware, keyloggery, falešný anti-spyware, červi, adware, „únosce“ prohlížeče a další nebezpečné programy, které představují hrozbu pro počítačový systém a soukromí uživatele. Navíc tento program může poskytnout ještě více prospěšných funkcí.

Zdá se, že Plumbytes Anti-Malware má integrovanou technologii ochrany proti „únosu“ prohlížeče, což je, v dnešní době přinejmenším velmi užitečná funkce. „Únosci“ prohlížeče jsou potenciálně nežádoucí programy, které jsou distribuovány pomocí metody svazování, což znamená, že mohou být instalovány spolu s jinými programy zdarma. Aby se zabránilo únosci proniknout do vašeho počítačového systému bez povšimnutí, musí uživatelé při instalaci každého programu provést další kroky, a to je časově náročný proces. Funkce „anti-hijack“ pomáhá zastavit tyto programy před „únosem“ vašeho webového prohlížeče.

Další skvělou funkcí je „detekce bezpečnostních hrozeb“, která zajišťuje bezpečí při prohlížení internetu. Není pochyb o tom, že internet je plný phishingových webových stránek, které se snaží z uživatele dostat osobní informace nebo nebezpečných stránek, které poskytují nepravdivé informace a pokouší se nezkušené uživatele přesvědčit nainstalovat škodlivé programy. Takové stránky můžete těžko sami poznat, a to je právě, kde funkce detekce bezpečnostních hrozeb přijde vhod.

Stojí také za zmínku, že tento anti-malwarový program překonává ostatní bezpečnostní programy díky své funkci rychlého skenování. Ve srovnání s jinými anti-malwarovými nástroji, Plumbytes Anti-Malware dokončí skenování systému až pětkrát rychleji. Kromě toho program Plumbytes poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní, které je navrženo tak, aby pomohlo uživateli rychle vyčistit počítač od hrozeb bez jakýchkoli potíží. Uživatel má také možnost nastavit tento program, aby se spustil a provedl kontrolu systému při jeho spuštění. Podrobné pokyny k použití najdete v Plumbytes návod k použití.

Plumbytes návod k použití

Stažení programu Plumbytes

Bezplatnou verzi Plumbytes Anti-Malware si můžete stáhnout zde a prohledat váš počítačový systém pro hrozby. Tento program je kompatibilní s Windows 10/8/7 (obě verze 32 nebo 64 bitů), Windows Vista (s aktualizací SP2, pouze 32 bit) a XP (SP3, pouze 32 bit). Program automaticky identifikuje, lokalizuje a poskytne informace o spywaru a malwaru ve vašem počítačovém systému. Nicméně s plnou verzí tohoto softwaru přichází celá řada užitečných funkcí. Plnou licencovanou verzi lze zakoupit za 34,99 Eur bez DPH. Licence platí po dobu šesti měsíců, a může být obnovena automaticky. Samozřejmě, můžete automatické obnovení licence zrušit. Je třeba zmínit, že při používání tohoto produktu, budete mít vždy možnost získat individuální pomoc od zkušených IT odborníků. V případě, že výrobek nedokáže automaticky detekovat hrozbu, nebo pokud budete mít jakékoliv problémy s používáním tohoto programu, můžete kontaktovat tým technické podpory, která je k dispozici 24/7 a pomůže vám počítač opravit zdarma.

Musíme vás varovat, nesnažte se hledat licenční nebo aktivační klíč programu Plumbytes Anti-Malware online – nenajdete ho. Dávejte pozor na podvodníky, kteří vám slibují bezplatné a pirátské verze tohoto softwaru – mohou být dodávány spolu se škodlivými viry, sledovacím softwarem, trojskými koni a dalšími škodlivými programy. Pokud plánujete stáhnout Plumbytes Anti-Malware crack, raději si to rozmyslete. Instalace pirátských verzí legitimního softwaru je trestný čin, a mohli byste za něj být potrestáni. Nejhorší na tom je, že podvodníci by mohly využít vašeho přání nainstalovat si placený program zdarma a vložit škodlivý software do vašeho počítače. Prosím buďte opatrní – pouze legitimní verze softwaru je důvěryhodná!

Je Plumbytes důvěryhodný?

Dostali jsme tuto otázku už mnohokrát a odpověď zní ano – Plumbytes je zcela důvěryhodný software. Jedná se o poměrně nový produkt a je normální, že někteří výzkumníci počítačové bezpečnosti mají tendenci takovým programům nedůvěřovat. Nicméně, tým z odstranitvirus.cz tento produkt testoval a můžeme potvrdit, že je program bezpečné používat, umí rychle a účinně odstranit spywarové a malwarové hrozby ze systému. Proto, pokud máte ohledně spolehlivosti Plumbytes pochbnosti – zapomeňte na ně. Pokud někdy narazíte na internetu na článek, který tento nástroj pro odstranění spywaru nazývá potenciálně nežádoucí nebo škodlivý program, s největší pravděpodobností jste návštívili stránky konkurenční společnosti, která podporuje jiný produkt. Plumbytes je bezpečný software pro ochranu počítače, a je 100% neškodlivý.

Porovnání programu Plumbytes

Plumbytes vs SpyHunter

Plumbytes Anti-Malware a SpyHunter jsou velmi podobné odstraňovače spywaru/malwaru. Oba nabízejí verze, které umožňují skenovat počítačový systém a najít počítačové infekce zdarma. Aby však bylo možné aplikovat opravy, uživatel si musí zakoupit plnou verzi těchto programů. Oba programy nabízejí licenční klíč za stejnou cenu – 34,99 Euro bez DPH. Tyto programy mohou odstranit i škodlivé a potenciálně nežádoucích programy. Podle našeho názoru, Plumbytes poskytuje více uživatelsky přívětivé rozhraní, protože na rozdíl od programu SpyHunter nabízí funkci chytré kontroly, která automaticky kontroluje požadované systémové oblasti. SpyHunter umožňuje uživateli provést různá nastavení skenování, a tato funkce může nezkušené uživatele PC zmást. Také jsme si všimli, že Plumbytes dokončí kontrolu systému rychleji než SpyHunter. Úplné porovnání programů Plumbytes a SpyHunter najdete zde.

Plumbytes vs Malwarebytes AntiMalware

Přesto, že je novější, Plumbytes Anti-Malware je stejně dobrý jako Malwarebytes Anti-Malware. Zjistili jsme, že Malwarebytes se prezentuje jako produkt zdarma, přesto že jeho bezplatná verze může pouze odstranit malware a neposkytuje žádnou ochranu. Plumbytes se sice jako produkt zdarma neprezentuje, ale poskytuje skenování zdarma. Proto mohou uživatelé zkontrolovat počítačový systém zdarma a najít hrozby bez toho, aby zaplatili jediný haléř. Placené verze těchto programů poskytují řadu užitečných funkcí. Je třeba poznamenat, že Plumbytes skenuje systém rychleji, než Malwarebytes; Kromě toho poskytuje vrácení peněz-záruku 60 dnů od data nákupu softwaru, zatímco Malwarebytes umožňuje podání žádosti na vrácení peněz pouze do 30 dní. Zde si přečtěte úplné porovnání programů Plumbytes a Malwarebytes AntiMalware.

Často kladené dotazy o programu Plumbytes Anti-Malware:

Otázka: Dobrý den. Hledám bezpečnostní program, který dokáže zabezpečit můj počítač před viry a také před programy, které zobrazují stovky reklam. Všiml jsem si, že moje děti mají tendenci tyto aplikace stahovat do počítače. Našel jsem program Plumbytes Anti-Malware; není tak drahý ve srovnání s jinými anti-malwarovými programy, ale chtěl bych vědět, jestli se jedná o důvěryhodný programu.

Odpověď: Plumbytes Anti-Malware je zcela bezpečný a legitimní anti-malwarový program, který dokáže identifikovat spywarové a malwarové infekce a rychle je odstranit. Tento program je na trhu anti-malwarových programů poměrně nový, ale náš výzkum ukázal, že je stejně užitečný jako jakýkoli jiný anti-malwarový program; Kromě toho poskytuje bohatou sadu užitečných funkcí, které jiné programy nemusí poskytovat.

Otázka: Nainstaloval jsem si program PlumBytes Anti-Malware, ale vypadá to, že nedokáže najít adwarový program, který zpomaluje počítač a zobrazuje dotěrné vyskakovací reklamy. Co mám dělat?

Odpověď: Vážený uživateli, pokud Plumbytes Anti-Malware nemůže určit, co způsobuje tyto nepříjemnosti, ujistěte se, že vlastníte nejnovější verzi. Doporučujeme program aktualizovat na nejnovější verzi a znovu spustit skenování počítačového systému. Pokud problém přetrvává, máte další možnost – stačí kontaktovat Plumbytes IT specialisty, kteří jsou k dispozici 24/7 a získat individuální pomoc.

Otázka: Mám podezření, že byl můj počítač napaden nějakým druhem malwaru, ale nejsem si jistý. Rád bych to zjistil, ale nechci jen kvůli tomu kupovat plnou verzi programu Plumbytes. Co byste poradili?

Odpověď: Máte-li podezření, že byl váš počítač napaden škodlivým softwarem, doporučujeme systém prohledat zkušební verzí programu Plumbytes Anti-Malware, kterou si můžete stáhnout zdarma. Zkušební verze tohoto softwaru detekuje hrozby a zobrazí je pro vás, ale k jejich odstranění, je nutné zakoupit licencovanou verzi Plumbytes.

Otázka: Četl jsem některé negativní názory na Plumbytes Anti-Malware, když jsem hledal informace o tomto programu online. Jak mohu vědět, že je tento program bezpečný a není to podvod? Je Plumbytes důvěryhodný?

Odpověď: Když mluvíme o počítačových programech, zejména o softwaru na ochranu počítače, vždy najdete dobré i špatné ohlasy online. Nemůžeme říci, že je tento program podvod, protože odstranil hrozby, které jsme nainstalovali do počítače na kterém jsme Plumbytes Anti-Malware testovali. Kromě toho, pokud stránka s negativní recenzí programu Plumbytes neodbytně nabízí použití jiného počítačového softwaru, s největší pravděpodobností konkurenční program podporuje, proto byste takovou kritiku neměly brát vážně.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Plumbytes Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Plumbytes Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Plumbytes Anti-Malware, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Plumbytes Anti-Malware má bezplatný omezený skener. Plumbytes Anti-Malware nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
O autorovi
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Malwarový analytik...

Kontaktujte Olivia Morelli
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích