Recenze Adware Removal Tool, stažení zdarma

Adware Removal Tool (nástroj pro odstranění adwaru) je užitečná aplikace, která zabrání problémům, které obvykle způsobují programy typu adware. A to tak, že je odstraní ze systému. Tato aplikace byla vyvinuta týmem Techsupportall, který se na tyto programy a jejich eliminaci specializuje. Domníváme se, že hlavním faktorem, proč se tato společnost rozhodla takový nástroj vytvořit, je to, že v současné době množství programů typu adware, „únosců“ prohlížeče a jiných potenciálně nežádoucích programů dosáhlo nevídaných rozměrů. Pokud jste jedním z těch, kteří právě objevili adware nebo jiný PUP (potenciálně nežádoucí program) na svém počítači, měli byste uvažovat o stažení aplikace jako je Adware Removal Tool. Nebude vám pouze nápomocen při opravě každého z vašich webových prohlížečů. Také vám pomůže odstranit stopy po adwarech v registru, které obvykle po odstranění adwaru ručně v počítači zůstávají. Nicméně, byste měli mít na paměti, že Adware Removal Tool váš počítač před trojskými koni, malwary, ransomwary a podobnými viry neochrání. Kromě toho, je ani není schopen ze systému odstranit, proto by neměl být použit namísto antivirového programu nebo anti-spywaru. Nicméně, je program Adware Removal Tool ke stažení zdarma, takže si ho můžete nainstalovat a po odebrání adwaru, odinstalovat z počítače. V opačném případě, byste měli vědět, že pokud je spuštěn spolu s dalšími bezpečnostními programy, může začít způsobovat problémy. I když jsme při jeho testování na našem počítači, žádné problémy nezjistili, nemůžeme zaručit, že je nezpůsobí na vašem počítači v budoucnosti.

Hodnocení programu Adware Removal Tool výzkumným centrem 2spyware:

Před instalací Adware Removal Tool na našich počítačích, jsme se je rozhodli nakazit viry Conduit, Adchoices a Delta-homes.com. Tyto programy jsou klasifikovány jako potenciálně nežádoucí, jsou schopné „unést“ webové prohlížeče a způsobovat nežádoucí činnost jako otravné vyskakovací reklamy, přesměrování, zpomalení a jiné problémy. Bez ohledu na to, že tyto programy nejsou považovány za škodlivé, věřte, že mohou ve vašim počítači snadno způsobit pořádný zmatek. Takže poté, co jsme nechali tyto PUP (potenciálně nežádoucí programy) „unést“ každý z webových prohlížečů, jsme se rozhodli stáhnout Adware Removal Tool a otestovat jeho schopnosti. Program před spuštěním nemusíte ani aktualizovat. Stačí ho jen spustit kliknutím na tlačítko „Scan & repair“. Zde, vás musíme upozornit, že tento program není tak rychlý jako jiné odstraňovače adwaru, takže byste při opravě počítače pomocí Adware Removal Tool měli být trpěliví. Nicméně, po kontrole systému, jsme zjistili, že tento program zobrazuje informativní výsledky testů na ploše a nabídne odstranění každého z detekovaných objektů kliknutím na tlačítko „Repair all“. Co si myslíme, že by mohlo být nazváno jako příjemný bonus, je funkce, která vám umožní nechat v počítači objekty, které se vám zdají užitečné. Takže, pokud vidíte, objekt, který se zdá být důležitý, můžete si jej ponechat zrušením zaškrtnutí políčka daného objektu.

Proč si musíte stáhnout Adware Removal Tool?

Abychom to shrnuli, Adware Removal Tool je skvělá volba k odstranění adwaru z počítače, bez toho aby ve vašem počítači zanechal nežádoucí zbytky. Tento nástroj je založen na donacích, takže jestli a kolik za něj zaplatíte závisí na vás. Můžete si jej stáhnout zdarma a odstranit těžko odstranitelné programy typu adware ze systému. Pokud s ním budete spokojeni, měli byste uvažovat o daru.

O autorovi
Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Kontaktujte Lucia Danes
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích