Recenze AdwareMedic, stažení zdarma

AdwareMedic je jedinečný nástroj, který byl navržen tak, aby vám pomohl odinstalovat všechny známé adwary a jiný škodlivý software. Tento program je určen pro Mac se systémem Mac OS X 10.7 (Lion) nebo novější. Pokud si myslíte, že tento operační systém je imunní vůči adwarům, browser hijackers (únoscům prohlížeče), virům a dalším typům škodlivého softwaru, jste na omylu, protože v dnešní době je téměř každý program ke stažení zdarma plný potenciálně nežádoucích programů, které jsou bez problémů schopné infiltrovat jak Windows tak Mac. Jakmile se adware dostane do cílového PC, může způsobit nežádoucí systémové změny, které mohou vést k nepříjemným činnostem, jako je přesměrování na neznámé stránky, zobrazování otravných a zavádějících reklam, zpomalení systému, zaznamenávání historie prohlížení, atd. Naštěstí existuje AdwareMedic, který vám může pomoci, když se snažíte těmto problémům zabránit.

Pokud je jasné, že nějaký program typu adware váš počítač již infiltroval a vy teď máte problémy s jeho odstraněním, měli byste uvažovat o AdwareMedic. Mějte na mysli, že byste se měli spoléhat na manuální volbu odstranění pouze tehdy, jste-li zkušený uživatel, protože adwary mohou využívat různých triků pro zabránění jejich odstranění ze systému! Kolik AdwareMedic stojí? Oficiální internetové stránky tvrdí, že je to „Donationware“, což znamená, že se sdílí zdarma, ale můžete se rozhodnout za něj zaplatit, kolik chcete a tak pomoci k jeho dalšímu vývoji. Všimli jsme si, že tento program má spoustu pozitivních hodnocení od lidí, kteří ho již vyzkoušeli, tak se zdá, že instalaci tohoto nástroje by měl zvážit každý uživatel operačního systému Mac OS X.

Hodnocení AdwareMedic výzkumným centrem 2spyware:

Jak výsledky testů ukázaly, AdwareMedic zdarma je uživatelsky příjemný nástroj. Má jednoduché rozhraní, takže jeho funci skenování snadno najdete. Zde bychom měli zmínit, že tento program do vašeho systému nebude instalovat žádnou jinou aplikaci, takže pokud patříte k těm, kteří na Mac neradi instalují neznámé programy, je tento nástroj právě pro vás. Jak funguje? Ihned po spuštění se připojí k adwaremedic(tečka)com a kontroluje nejnovější adware „podpisy“. Po jejich kontrole, AdwareMedic skener zobrazí zprávu kontroly, a nabídne vyčistit postižený Mac OS odstraněním podezřelých programů. Zjistili jsme, že je tento program schopen odstranit adware ze systému během několika minut. K tomu stačí udělat jedinou věc – vybrat ohlášené položky. Pokud se některý z adwarů nepodařilo nalézt nebo odstranit, AdwareMedic skener nabídne vytvořit podrobnou zprávu. Vytvoří seznam všech rozšíření prohlížeče, které jsou v systému nainstalovány a pošle ho vývojáři tohoto programu. Tato možnost by podle něj měla odhalit zdroj problému a také mu pomoci vylepšit program. Nicméně, prosím, vezměte v potaz, že tento program z vašeho systému Mac OS X neodstraní malware, je určen pouze k ochraně proti ADWARU.

Proč si stáhnout AdwareMedic?

Celkově je AdwareMedic velmi slibný nástroj. Je to užitečný a snadno použitelný program, který je schopen eliminovat otravný adware. Pokud vás trápí nevyžádané reklamy, které se zobrazují během vyhledávání na internetu, nebo pokud váš Mac trápí jiné problémy, měli byste uvažovat o stažení tohoto nástroje.

O autorovi
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Gabriela E. Hall je vášnivá badatelka v oblasti malwaru, která už téměř deset let pracuje pro odstranitvirus.cz.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích