Recenze STOPzilla, stažení zdarma

STOPzilla je výkonný antivirový program, který v systému účinně nachází, blokuje a odstraňuje závadný software. Tento program umožňuje uživatelům surfovat po internetu a přitom si nedělat starosti se spywarem, ransomwarem, Trojany, prohlížečovými přesměrovávači a dalšími viry. Podle jeho tvůrců je sken programu STOPzilla nastaven pro hlubší kontrolu systému, kterou provádí důkladněji než jiné bezpečnostní produkty. Jde nicméně o odlehčený a rychlý program, který může počítač jen stěží zpomalit, s výjimkou spuštění úplného testování systému. Sken STOPzilly ale můžete dle svých potřeb odložit. Verze STOPzilly zdarma si mnohokrát vydobila vynikající recenze v oblíbených počítačových magazínech po celém světě. Jde o ojedinělý bezpečnostní produkt doporučovaný mnoha odborníky.

Recenze STOPzilly od výzkumného střediska 2spyware:

Jakmile stáhnete STOPzillu na svůj počítač, zjistíte, že její typické grafické rozhraní je skutečně jednoduché a dobře uspořádané. Uživatel by neměl narazit na žádné obtíže při skenu počítače, odstraňování spywaru ani při aktualizování softwaru. Oceňovaná technologie tohoto programu zajišťuje vysoce účinnou detekci virů i jejich odstranění. Výhodou STOPzilly je také to, že má pravděpodobně ten nejúčinnější mechanismus pro blokování vyskakovacích oken a inzerátů, včetně bezpečnostních varování rogue a falešných systémových chyb. Blokuje s velkou účinností i internetové reklamy. Stojí také za zmínku, že STOPzilla obsahuje i skvělý modul, který „zabíjí“ všechny škodlivé procesy běžící na počítači. Tímto způsobem nejen zamezuje přístup k nakaženým počítačům, ale také zabraňuje škodlivému softwaru, aby stahoval dodatečné malwarové součásti nebo sbíral vaše citlivá data.

STOPzilla je velmi často aktualizována. To je nesmírně důležité, neboť výrobci scamu a hackeři vyvíjejí nový malware každý den. Jakýkoli problém nebo dotaz lze zdarma vyřešit s pomocí Zákaznické podpory STOPzilly. Místo zasílání e-mailu můžete na podporu zavolat nebo využít on-line chat, což je o hodně rychlejší a účinnější.

Proč bych si měl STOPzillu stáhnout?

STOPzilla je účinný antivirový program, který nekoliduje s ostatním bezpečnostním softwarem na počítači jako jsou komplexní programy pro bezpečnost na internetu nebo firewally. Může pomoci s nalezením virů a určit jejich přesnou polohu podrobnou zprávou o nalezených problémech. Svůj počítač můžete se STOPzillou opravit kdykoli chcete, neboť aplikace každý jednotlivý škodlivý proces a program blokuje, dokud bude potřeba. Doporučujeme vám však odstranit spyware ihned, jak to bude možné.

Zakoupení programu probíhá prostřednictvím důvěryhodných služeb využívajících zabezpečené připojení.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
STOPzilla Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
STOPzilla Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí STOPzilla, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program STOPzilla má bezplatný omezený skener. STOPzilla nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Ugnius Kiguolis je profesionální malwarový analytik, který je také zakladatelem a vlastníkem stránek odstranitvirus.cz. V současné době přebírá funkci šéfredaktora.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích