Hodnocení:  
  (91/100)

Recenze STOPzilla, stažení zdarma

Ugnius Kiguolis - -

Recenze STOPzilla

STOPzilla

STOPzilla je výkonný antivirový program, který v systému účinně nachází, blokuje a odstraňuje závadný software. Tento program umožňuje uživatelům surfovat po internetu a přitom si nedělat starosti se spywarem, ransomwarem, Trojany, prohlížečovými přesměrovávači a dalšími viry. Podle jeho tvůrců je sken programu STOPzilla nastaven pro hlubší kontrolu systému, kterou provádí důkladněji než jiné bezpečnostní produkty. Jde nicméně o odlehčený a rychlý program, který může počítač jen stěží zpomalit, s výjimkou spuštění úplného testování systému. Sken STOPzilly ale můžete dle svých potřeb odložit. Verze STOPzilly zdarma si mnohokrát vydobila vynikající recenze v oblíbených počítačových magazínech po celém světě. Jde o ojedinělý bezpečnostní produkt doporučovaný mnoha odborníky.

Recenze STOPzilly od výzkumného střediska 2spyware:

Jakmile stáhnete STOPzillu na svůj počítač, zjistíte, že její typické grafické rozhraní je skutečně jednoduché a dobře uspořádané. Uživatel by neměl narazit na žádné obtíže při skenu počítače, odstraňování spywaru ani při aktualizování softwaru. Oceňovaná technologie tohoto programu zajišťuje vysoce účinnou detekci virů i jejich odstranění. Výhodou STOPzilly je také to, že má pravděpodobně ten nejúčinnější mechanismus pro blokování vyskakovacích oken a inzerátů, včetně bezpečnostních varování rogue a falešných systémových chyb. Blokuje s velkou účinností i internetové reklamy. Stojí také za zmínku, že STOPzilla obsahuje i skvělý modul, který „zabíjí“ všechny škodlivé procesy běžící na počítači. Tímto způsobem nejen zamezuje přístup k nakaženým počítačům, ale také zabraňuje škodlivému softwaru, aby stahoval dodatečné malwarové součásti nebo sbíral vaše citlivá data.

STOPzilla je velmi často aktualizována. To je nesmírně důležité, neboť výrobci scamu a hackeři vyvíjejí nový malware každý den. Jakýkoli problém nebo dotaz lze zdarma vyřešit s pomocí Zákaznické podpory STOPzilly. Místo zasílání e-mailu můžete na podporu zavolat nebo využít on-line chat, což je o hodně rychlejší a účinnější.

Proč bych si měl STOPzillu stáhnout?

STOPzilla je účinný antivirový program, který nekoliduje s ostatním bezpečnostním softwarem na počítači jako jsou komplexní programy pro bezpečnost na internetu nebo firewally. Může pomoci s nalezením virů a určit jejich přesnou polohu podrobnou zprávou o nalezených problémech. Svůj počítač můžete se STOPzillou opravit kdykoli chcete, neboť aplikace každý jednotlivý škodlivý proces a program blokuje, dokud bude potřeba. Doporučujeme vám však odstranit spyware ihned, jak to bude možné.

Zakoupení programu probíhá prostřednictvím důvěryhodných služeb využívajících zabezpečené připojení.

obrázek pro STOPzilla
zdroj: http://www.2-spyware.com/review-stopzilla.html

Recenze v dalších jazycích