Jak odinstalovat Reimage

od Lucia Danes - -
123

Podpora Reimage

Program Reimage byl navržen k opravě operačního systému Windows. To zahrnuje opravu poškozených nebo chybějcích dynamicky linkovaných knihoven (DLLs), modrou obrazovku smrti (BSoD), chyby registru, různé chyby systému Windows a poškození způsobené viry. Navíc program Reimage Repair spolupracuje s programem Avira AntiVir, aby svým zákazníkům poskytnul služby v oblasti detekce virů. 

I když je Reimage skvělý nástroj k optimalizaci systému, nedokáže opravit aplikace třetích stran ani s nimi spojené soubory. Jinými slovy tento software dokáže opravit pouze programy, které jsou poskytnuty systémem Windows ve výchozím nastavení. Pokud jste si mysleli, že je tomu jinak, možná budete chtít Reimage odinstalovat a najít alternativní řešení. 

Dalším důvodem proč se uživatelé chtějí dozvědět, jak Reimage odinstalovat je, že tato aplikace skenuje váš hardware, včetně paměti náhodného přístupu (RAM), procesoru (CPU) a pevného disku (HD), aby zobrazil položky, které mají být nahrazeny za účelem maximalizace výkonu vašeho počítače. To však nevyřeší problémy s hardwarem. 

Někteří uživatelé hledají návod jak Reimage odinstalovat, protože neplní funkci primárního bezpečnostního softwaru. Reimage Repair je nabízen jako doplňkový program ke stávajícímu antivirovému programu, protože může pomoci opravit poškození způsebené viry, poté co byly přidány do karantény nebo odstaněny ze systému. K tomu potřebujete profesionální nástroj pro odstranění malwaru. I přesto je zde jen malé množství problémů s harwarem, které dokáže opravit software; například fyzické poškození nedokaže opravit žádný program.

Pokud jste měli o Reimage myslné představy na základě nespolehlivé recenze a aplikaci jste si nainstalovali k plnění služeb, které neposkytuje, můžete ji snadno odinstalovat. Naši IT odborníci vytvořili podrobný návod, jak Reimage krok za krokem odinstalovat. Tento naleznete na konci tohoto článku. Více infromací o programu Reimage Repair a o tom, jak funguje naleznete v naší Reimage recenzi.

Podmínky pro vrácení peněz

Vývojáři programu Reimage nabízejí 100% záruku vrácení peněz do 60 dní od data nákupu. V přídadě, že jste program zakoupili pro zařízení, které jej nepodporuje, Reimage zváží možnost vrácení peněz případ od případu. 

V případě, že si uživatel zakoupil licenční klíč Reimage a není s programem spokojen, musí obnovit změny/opravy provedené tímto programem. Proto je nutné při odinstalaci vybrat, z níže uvedených, tu správnou možnost:

 • Odstranit aplikaci Reimage;
 • Obnovit změny;
 • Obnovit a odstranit Reimage.

Musíte zvolit možnost „Obnovit změny“ a poté na stránce podpory požádat o vrácení peněz. Abyste dostali své peníze zpět, musíte vyplnit oficiální formulář v části Billing and Invoices. Mějte na paměti, že se váš počítač obnoví do stavu před nainstalováním programu Reimage. 

Návod k odinstalaci programu Reimage

I když se jedná o skvělý nástroj pro opravu systému Windows, někteří uživatelé vyžadují funkce, které nedokáže poskytnout. Pokud tedy chcete Reimage odinstalovat, postupujte podle níže uvedených instrukcí. Ty vás procesem provedou krok za krokem a pomohou vám program Reimage z vašeho počítače odstranit. 

Pro odinstalaci Reimage Repair podtupujte podle následujících kroků:

 1. Klikněte na Start a do vyhledávacího pole zadejte Reimage Repair;
 2. Pravým tlačítkem klikněte na Reimage Repair a vyberte Odinstalovat;
 3. Poté otevřete Ovládací panely a přejděte na Programy;
  Reimage removal - open Programs and Features
 4. Otevřete Programy a funkce a vyhledejte Reimage Repair;
  Remove Reimage Repair
 5. Pravým tlačítkem klikněte na Reimage Repair a vyberte Odinstalovat/Upravit;
  Uninstall Reimage Repair
 6. Ve vyskakovacím okně User Account Control (UAC) klikněte na Yes (ano);
  Reimage elimination
 7. Poté, co se otevře průvodce odinstalace programu Reimage Repair, vyberte Remove (odstranit);
  Reimage Windows removal
 8. Po dokončení klikněte na OK.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage má bezplatný omezený skener. Reimage nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.

Recenze v dalších jazycích