Stáhnout Reimage

Berte své soukromí a bezpečnost vážně

Stahování začne za chvíli. Pokud se tak nestane, restartujte stahování.
Stáhnout Reimage
Reimage

Děkujeme vám za stažení nástroje Reimage PC Repair! Jedná se o výkonnou aplikaci určenou ke zlepšení funkčnosti počítače v mnoha ohledech. Reimage opravuje chyby systému Windows, eliminuje počítačové viry a zlepšuje stabilitu počítače. Jeho jedinečná technologie oprav se opírá o 25.000.000 základních komponent sloužících k opravě operačního systému Windows tím, že nahradí poškozené nebo chybějící soubory s novými. Vzhledem k tomu, že jej pohání Avira AntiVir, Reimage odstraňuje všechny možné viry, včetně malwaru, adwaru, trojských koní, červů, spywaru a rootkitů. Celou recenzi programu Reimage najdete zde.

DŮLEŽITÉ!

Někdy jediný bezpečnostní nástroj nezvládne odstranit každý virus. Různé anti-spywarové programy mají různé databáze virových signatur, takže vždy existuje možnost, že budete muset vyzkoušet několik skenerů a vybavit se tou nejvhodnější variantou. Po vyzkoušení programu Reimage, byste také měli spustit free SpyHunter skener, který vám umožní počítač zkontrolovat zdarma. Doporučujeme také zakoupit plnou verzi, pokud vás tento anti-spyware upozorní, že v počítači máte škodlivé soubory. Reimage je široce chválený anti-spywarový program, který obdržel velké pocty po úspěšném odstranění takových virů jako jsou „únosci“ prohlížeče, adwary, ransomwary a další. Stále máte otázky? Dejte nám o nich vědět. To můžete udělat prostřednictvím stránky Ptejte se.

NA CO DALŠÍHO BYSTE MĚLI PAMATOVAT

Reimage zdarma vám může pomoci chyby a viry v počítači pouze najít. Pro odstranění škodlivého softwaru si budete muset zakoupit jeho licencovanou verzi. Pokud s programem nejste spokojeni, můžete Reimage z počítače odinstalovat. Alternativní programy, které můžete k odstraněni viru použít jsou MalwarebytesSpyHunter 5.

Pokud jste stále na pochybách, zda byste si anti-spywarový program měli koupit či nikoliv, mějte se na pozoru, protože rok 2016 je nazýván rokem ransomwarového malwaru, který dokáže data zašifrovat hned po infiltraci. Chcete-li zablokované soubory obnovit, budete vyzváni zaplatit výkupné, které se pohybuje od $300 (pokud jste uživatel PC) až po $10000 a více (pokud jste vlastníkem firmy). Vždy je levnější se chránit než nechat systém bez ochrany, a pak platit počítačovým technikům a snažit se zašifrované soubory obnovit bez záruky, že se to podaří.

DĚKUJEME!