Recenze Reimage

123

Reimage je legitimní software na opravu počítače, který je certifikován společností Softpedia. Je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac OS X a Android.

Nejlepší věc, kterou Reimage  dokážeje opravit Windows. Program se již proslavil jako unikátní nástroj údržby, který je schopen identifikovat téměř každý problém v systému. Funkce, která jej odlišuje od ostatních nejvíce, je schopnost Reimage Repair opravit systém stahováním souborů, které chybí, jsou poškozeny nebo vymazány ze své vlastní databáze. Díky této funkci, není nutné přeinstalovat poškozený software.

Samozřejmě, bychom také neměli zapomínat na bezpečnost. Bez ohledu na to, že je považován za softaware na opravu PC, můžete s Reimage Repair také odstranit virus, protože má zabudovaný Avira AntiVir. Mějte na paměti, že Avira je oceněný produkt, který získal stovky různých ocenění, proto není pochyb o tom, že Reimage je řešení, které byste při jednání s malwarem určitě měli zvážit. Pokud systém Windows není operační systém, který používáte, můžete zvolit Reimage pro Mac a Reimage Mobile Cleaner. Je zřejmé, že jeho developer má za cíl vytvořit nástroj pro každý operační systém.

Stáhnout program Reimage

Program Reimage lze stáhnout zde. Je kompatibilní s Windows XP/Vista/7/8/10 OS. Když program spustí skenování počítače, projde přes tři etapy: Hardware, bezpečnost a stabilita. Jakmile dokončí kontrolu hardwaru, program identifikuje množství paměti, rychlost pevného disku, parametry CPU a podobné informace.

Chyby systému Windows, problémy OS, modrá obrazovka smrti (BSoD), poškozené DLL, zamrznutí počítače a poškození způsobené virem mohou být také odhaleny a opraveny pomocí nástroje Reimage Automated PC Repair. Jako druhé, program zahájí kontrolu zabezpečení. V této fázi, Reimage Repair objeví všechny druhy virů, včetně adwaru, trojských koní, spywaru, červů, rootkitů a podobného malwaru.

Díky Avira AntiViru vám pomůže najít a odstranit všechny malwarové hrozby, spyware a podobné viry. A nakonec kontroluje stabilitu systému a specifikuje programy, které způsobují pády systému nejvíce.

Chcete-li každý z těchto problémů opravit, je třeba mít Reimage License Key, který si můžete koupit za € 69,95. Pokud nejste spokojeni se službami, máte 60 dní na to dostat své peníze zpět. Pokud se vám počítač s Reimage nedaří opravit, můžete použít bezplatnou podporu, která je k dispozici bez ohledu na zemi a časové pásmo ve kterém se nacházíte.

Všimněte si, že tento program nenabízí ochranu v reálném čase. Reimage může škodlivý software odstranit, ale nemůže před ním váš počítač chránit, proto byste Reimage neměli používat jako ochranu. Aby jste váš počítač ochránili, doporučujeme tento program používat jako doplňkové řešení anti-spywarového nebo anti-virového programu.

Reimage Express – přehled:

ReImage Express je bezplatný nástroj od Reimage. Jeho cílem je pomoci lidem se základními problémy s OS Windows, které mohou být objeveny provedením rychlého skenu. Poté, co zkontroluje systém, diagnostikuje hlavní problémy systému a odhalí je ve vyhodnocující zprávě. K jejich řešení používá patentovanou technologií.

Nicméně, Reimage Express nenabízí kompletní opravu. Chcete-li získat možnost odstranit škodlivý software, opravit poškození způsobené virem, nahradit chybějící soubory s těmi nejnovějšími, musíte si koupit Reimage Activation key. Tento program je kompatibilní s Windows XP/Vista/7/8/10 OS.

Přečtěte si celý článek Reimage Express – přehled

Reimage Plus – přehled:

Reimageplus je oficiální stránka nástroje Reimage Repair. Jedná se o naprosto legitimní webové stránky, které nabízí Reimage zdarma, Reimage PC Repair a podobný software. Někdy si můžete všimnout reklamy z této webové stránky. V tomto případě je nutné počítač zkontrolovat pomocí programu Reimage nebo podobného antispywaru/antiviru.

Reklamy mohou být způsobeny programy typu adware (doplňky prohlížeče, rozšíření, pluginy a panely nástrojů), které se šíří ve svazku s freewarem a sharewarem. Musíte se ujistit, že ve vašem systému nejsou podezřelé doplňky prohlížeče, které se snaží vydělat peníze tím, že zobrazují reklamy třetích stran. Ve většině případů, resetování prohlížeče pomáhá tento problém vyřešit.

Více o odstranění reklam Reimage.

Reimage pro Mac – přehled:

Pokud hledáte software pro opravu, který je kompatibilní s operačním systémem Mac OS X, měli byste zvážit stažení programu Reimage pro Mac. Můžete jej nainstalovat kliknutím na tento odkaz. Tento program je určen pro zlepšení výkonu systému tím, že odstraní nežádoucí a škodlivé aplikace, které byly nainstalovány do počítače náhodou. Je to skvělé řešení při jednání s potenciálně nežádoucími programy.

Reimage pro Mac nabízí čištění historie prohlížení, odstraňování chyb a pomáhá uživatelům dělat prostor v mezipaměti. Může být použit ke každodenní kontrole hardwaru a úložiště, protože tato kontrola pomáhá vašemu systému běžet rychle a hladce. Nicméně, pokud máte Reimage na iPadu nebo počítači, měli byste vědět, že tato verze neposkytuje službu zabezpečení. Chcete-li váš systém Mac OS X udržet v bezpečí, měli byste také uvažovat o instalaci antiviru.

Reimage pro Android – přehled:

Reimage pro Android je pravděpodobně nejvíce očekávaný nástroj na dnešním trhu. Lidé, kteří používají tento operační systém strávili měsíce hledáním této aplikace, která je schopna jim pomoci s jejich zařízením se systémem Android.

Samozřejmě nemůžete vědět, které aplikace jsou ty bezpečné a kterým je třeba se vyhnout, takže můžete skončit s úplnou katastrofu na vašem zařízení. Zdá se, že tyto obavy se ztrácejí, protože Reimage pro Android vám s tímto problémem může snadno pomoci. Jakmile je aplikace nainstalována, rychle zkontroluje zařízení a identifikuje problémy.

Jejím cílem je najít věci, které spotřebovávají příliš mnoho paměti v telefonech a tabletech, jako jsou škodlivé aplikace, historie volání/textových zpráv, vyrovnávací paměti, atd. Tato aplikace je zdarma, takže si můžete svůj Android s Reimage opravit bez toho, abyste museli za tuto službu. 

Je Reimage důvěryhodný?

Existuje spousta webových stránek, které jej nazývají „Reimage virus“, „Reimage adware“ a podobně. Ve skutečnosti ti, kteří tvrdí, že se jedná o nebezpečnou aplikaci nemají pravdu, protože ji nemůže objevit žádný anti-virový nebo anti-spywarový program. Je to virus-free program, který byl navržen pro opravu počítačových chyb a zlepšení jeho funkčnosti přeinstalací poškozených souborů.

Po zahájení své spolupráce s Avira AntiVir má nástroj Reimage Repair Tool také schopnost malware detekovat a odstranit jej ze systému. Máte-li pochybnosti o důvěryhodnosti vaší verzí, může se stát, že máte v počítači cracknutou verzi programu Reimage Repair. Uvědomte si, že používání takové verze je nezákonné. Včetně postihu vládními úřady, může být váš počítač také infikován.

Více informací o důvěryhodnosti Reimage.

Reimage FAQ

Otázka: Platnost mojeho strarého anti-spywaru nedávno skončila, takže v současné době hledám nový nástroj pro boj s viry. Po chvilce brouzdání na webu se mi podařilo najít Reimage Repair, a tak mě napadlo, jestli tento software bude stačit k ochraně mého PC? Četl jsem velmi rozdílné názory na tuto aplikaci a nejsem si jistý, kterým z nich bych měl věřit.

Odpověď: Na webu najdete spoustu názorů na téměř každý produkt, který existuje; to však neznamená, že každý názor lze brát za samozřejmost. Skutečnosti však je, že po nedávné spolupráci s Avira Antivir program Reimage vylepšil svou funkci pro odhalení a eliminaci virů a může být plně využíván jako důvěryhodný nástroj pro ochranu proti virům.

Otázka: Mám v plánu si nainstalovat Reimage, nicméně jsem si všiml, že existuje několik verzí tohoto softwaru. Jaký je rozdíl mezi ReImage Express a Reimage Repair? Nepotřebuji velmi výkonný antivirus, protože PC moc často nepoužívám, ale přesto bych se rád cítil na internetu v bezpečí. Potřebuji poradit, který z těchto programů bych měl raději zvolit.

Odpověď: Pokud nejste pravidelný uživatel počítače a provádíte pouze drobné operace, Reimage Express by měl plně uspokojit vaše potřeby. Prohledá váš systém a podá zprávu o jednoduchých chybách, které ve vašem systému najde. Nicméně, pokud budete používat e-mail, procházet internet pro hledání informací nebo stahovat z internetu program zdarma, pak byste mohli potřebovat mnohem sofistikovanější ochranu.

Reimage Repair je prémiová verze, která vám nabízí mnohem více funkcí. Reimage Repair může opravit škody způsobené viry, nahradit poškozené soubory s novými a k tomu všemu budete mít přístup k Reimage technické podpoře telefonicky nebo emailem 24/7. Pokud je bezpečnost na internetu vaší prioritou, měli byste bez váhání zvolit premiovou verzi programu Reimage.

Otázka: Je bezpečné používat Reimage? Jaká je ochrana osobních údajů této aplikace? Budou moje osobní informace a mé soubory v bezpečí?

Odpověď: Program Reimage je určitě bezpečný. Jediné informace, které jsou shromažďovány na vašem PC jsou technické údaje potřebné pro opravu škod způsebených viry. Můžete si být jisti, že žádné z vašich osobních údajů, které jsou potřebné při nákupu tohoto zboží, budou sdíleny s nebo prodány třetím stranám. Také se nedělají kopie souborů v počítači nebo ukládají na vzdálených serverech. Můžete bezpečně stáhnout tento program a mít jistotu, že vaše soubory jsou chráněny.

Otázka: Je Reimage ke stažení zdarma?

Odpověď: Reimage Repair není antivirový nástroj zdarma. Poskytne vám však nejvíce nezbytných funkcí potřebných pro detekci a odstranění virů z počítače. Pokud chcete bezplatný nástroj, můžete si stáhnout Reimage Express, který prohledá systém a informuje vás o jeho stavu. Může také opravit základní chyby a problémy.

Nabídka
O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích
Soubory
Software
Porovnávání