Odstranit virus Reimage (Návod k odstranení) - aktualizace Říj 2018

Návod na odstranění viru Reimage

Co je to Virus Reimage?

Co je to Reimage Repair Online a jedná se skutečně o virus?

Reimage virus

Reimage NENÍ virus. Je to program, který by měl údajně vylepšit výkon vašeho počítače. Internetem se šíří zpravidla ve společném instalačním balíčku s jinými programy, přičemž mezi jeho nosiče mohou patřit i některé dobře známé aplikace. Mnoho uživatelů proto věří, že jde o škodlivou aplikaci, která může infiltrovat váš počítač jako virus. Nazývají ho „Reimage virus“.

Pokud patříte k těmto uživatelům, měli byste vědět, že tomu tak není. Program Reimage většinou splní, co uživatelům slibuje – opraví PC systém a zlepšuje jeho funkčnost. Tato aplikace byla také neprávem označena jako scareware (z anglického „scare“ – strašit), neboť lidé uvěřili, že jeho cílem je uživatele vystrašit a přimět ke zcela zbytečnému zakoupení jeho plné verze. V tomto případě bychom měli říci, že některé z jeho reklam se zobrazují poměrně často.

Nicméně, není překvapením, že budete muset zaplatit za něco, co nemůžete udělat sami. Pokud Reimage již „infiltroval“ váš počítač, měli byste se zamyslet jaký program zdarma jste do počítače nainstalovali aniž byste sledovali proces instalace. Svazování je legitimní forma distribuce a vy jste jedním z těch, co se jí nechali oklamat.

Když máte Reimage v počítači, uvidíte skenování systímu a vyskakovací reklamy uvádějící, že váš počítač je v nebezpečí či bezpečí. Jejich cílem je přesvědčit vás zakoupit jeho licenci. Uvědomte si, že počítač nemusí být infikovány viry, a tato oznámení mohou být zobrazeny, aby vás přiměli utratit za zakoupení tohoto programu. To je obchodování. Po kliknutí na tlačítko “Start Repair” (Opravit) se můžete ocitnout na neznámých webových stránkách, které vyzývají k nákupu doživotní podpory pro Reimage Plus. Je to vaše volba.

Pokud jste si již tento program stáhli, měli byste jej buď odstranit nebo ponechat jako záložní bezpečnostní software. Nicméně, jeho ponechání v systému může způsobit zobrazování reklamy a přesměrování na neznámé webové stránky. Někteří uživatelé rovněž uvádějí, že se jim po nainstalování Reimage objevila na počítači také lišta Babylon Toolbar. Mějte to na paměti při instalaci této aplikace a ujistěte se, že jste zrušit výběr přednastavených voleb doplňkových komponent.

Jak může „unést“ můj počítač bez stažení?

Pamatujte si, že program Reimage se vám NEDOKÁŽE dostat do počítače, aniž byste mu k tomu sami udělili souhlas. Uživatel si musí program sám stáhnout z jeho oficiálních stránek, případně z jiných stránek, které se na distribuci tohoto programu podílejí. Instalační proces tedy vyžaduje přímou účast uživatele.

Nicméně, při jeho instalaci do počítače byste měli být pozorní, protože si může společně ve svazku také nainstalovat panel nástrojů Babylon a další software třetích stran. Při stahování programu Reimage vám bude zpravidla nabízena tzv. „Doporučená“ instalace. Ta ale obsahuje kromě samotného Reimage také přílohy: lištu AVG Safeguard Toolbare AVG Safeguard Toolbar a prohlížečové rozšíření search.avg.com.

Samozřejmě s instalací těchto programů můžete souhlasit, protože se jedná o spolehlivé bezpečnostní nástroje. Nicméně, očekávejte vyskakovací reklamy, které nabízejí ReImage PC Repair Online k nákupu, neboť se jedná o placený bezpečnostní software.

Jak mohu virus Reimage z počítače odstranit?

Jak jsme již zmínili, Reimage NENÍ virus ani škodlivý program. Nicméně důrazně doporučujeme, abyste si na jeho reklamy dávali poroz, protože vás mohou přesvědčovat o nákupu jeho licence. Samozřejmě, pokud jste připraveni to udělat, měli byste si Reimage do počítače stáhnout.

Reimage virus

Reimage: nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Otázka: v nedávné době se mi pravidelně zobrazovala upozornění na hrozby nalezené v mém počítači s tím, že jediný možný způsob, jak je odstranit, je zakoupit si plnou verzi online softwaru Reimage PC Repair. Nepamatuji si ale, že bych si jakoukoli první verzi tohoto programu stahoval… Jsou tato varování důvěryhodná, nebo se jedná o podvod?

Odpověď: Máte co do činění s legitimním programem pro optimalizaci PC , který se nazývá Reimage PC Repair. Tento program získal negativní vyjádření, protože se předpokládá, že se snaží přimět uživatele k nákupu jeho placené verze. Nicméně, můžeme jen těžko najít antivirový nebo anti-malwarový program, který je nabízen na internetu zdarma.

Reimage PC Repair se šíří internetem většinou jako příloha různých programů zdarma. Pokud jste si tedy v nedávné době nainstalovali do počítače nějaký freeware, mohl se vám Reimage dostat do systému společně s ním.

Otázka: Všiml jsem si většího množství upozornění ve svých prohlížečích. Většina z nich mi tvrdí, že bych si měl stáhnout plnou verzi programu zvaného Reimage Repair, aby tento program ochránil můj počítač před viry. Kromě toho se mi také objevila v prohlížečích lišta Babylon Toolbar, která vypadá zcela k ničemu. Proč se mi tato upozornění a lišta v prohlížeči objevily a jak je mohu odstranit?

Odpověď: Zdá se, že jste se právě setkali s fenoménem zvaným balíčkování. Jde o legitimní distribuční metodu, která se využívá k šíření několika programů najednou. Ve většině případů jsou to potenciálně nežádoucí programy jako adware, prohlížečoví únosci a podobně. Nicméně, nástroje jako Reimage mohou být také nainstalovány ve svazku s programy zdarma. Chcete-li se reklam Reimage PC Repair zbavit, měli byste tento program odinstalovat.

Otázka: Může mi někdo vysvětlit, co přesně je Reimage PC Repair? Je to virus či ne? Již nějakou dobu se mě tento program snaží přinutit k zakoupení jeho plné verze a přesměrovat na různé podezřelé internetové stránky. Jak ho mohu odstranit?

Odpověď: Reimage PC Repair NENÍ virus. Jedná se o program pro optimalizaci PC, jehož cílem je přímět uživatele zakoupit si jeho plnou verzi. Ve chvíli, kdy se vám jeho upozornění na počítači objeví, by vás měla okamžitě napadnout otázka, s jakým freewarem se vám Reimage do systému dostal. Aby bylo možné se jich zbavit, je třeba program ReImage odinstalovat. Nicméně, pokud máte obavy, že váš počítač není v bezpečí, měli byste také spustit kontrolu celého systému s programem Reimage a problémy s pomocí tohoto programu opravit.

Otázka: Na internetu se mi zobrazila výzva ke stažení programu Reimage PC Repair. Zdá se, že jde o spolehlivý program pro skenování systému. Instalace mi ale navrhuje stažení mnoha různých dodatečných programů jako AVG Safeguard Toolbar či vyhledávače search.avg.com, což se mi zdá podezřelé. Jaký je váš názor na tento program? Je spolehlivý, nebo mám jeho instalační soubor odstranit a najít si lepší program?

Odpověď: Reimage PC Repair je spolehlivý a můžete si jej stáhnout, pokud chcete počítač zkontrolovat. Nicméně, vám může nabídnout zakoupit si jeho plnou verzi. Pokud se chcete jeho reklamám vyhnout, držete se od tohoto nástroje dál.

Otázka: Pomoc, prosím!! Zobrazuje se mi velké množství vyskakovacích oken, která mě přesměrovávají na podezřelé stránky a varují mě, že mám v počítači viry. Vždy se mi zobrazí i zpráva, že tyto problémy lze vyřešit stažením programu Reimage PC Repair. Jedná se o legitimní nástroj či naopak o zdroj těchto varování? Jak mohu tento program odstranit?

Odpověď: Reimage Repair programu můžete věřit, bez ohledu na to, že je propagován pomocí poměrně agresivní reklamní techniky. Jedná se o legitimní nástroj, který můžete použít ke kontrole vašeho počítače.

Reimage Odstranění:

Pokud nejste spokojeni s tímto nástrojem, můžete jej odebrat ručně provedením těchto kroků:

  • Klepněte na tlačítko „Start“ → „Ovládací panely“ → „Odinstalovat program“ nebo „Přidat / Odebrat programy.“
  • Najděte program Reimage nebo Reimage Express, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte „Odinstalovat“.

Nicméně, důrazně doporučujeme, abyste si to dvakrát rozmysleli, protože Reimage je legitimní program, který může zlepšit funkčnost vašeho počítače.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Záruka
Spokojenosti
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí , pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program má bezplatný omezený skener. nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu , zkuste spustit Combo Cleaner.
Intego

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Alice Woods
Alice Woods

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Alice Woods
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích