Odstranit reklamy ReimagePlus.com (Instrukce zdarma) - aktualizace Pro 2017

Návod na odstranění reklam ReimagePlus.com

Co je to Reklamy ReimagePlus.com?

Co je ReimagePlus.com?

ReimagePlus.com ads

ReimagePlus.com je marketingová platforma používaná k propagaci Reimage. Tato doména se obvykle ve všech oblíbených webových prohlížečích (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer) objeví ihned po nainstalování jiného programu zdarma do počítače. Bohužel stále není jasné, které konkrétní programy do webových prohlížečů vyskakovací reklamy ReimagePlus.com vloží. Nicméně je zřejmé, že se snaží propagovat legitimní program pro optimalizaci počítače Reimage.

Reklamy ReImage jsou způsobeny souvisejícími doplňky prohlížeče. Poté co je některý z nich nainstalován do počítače, spustí je při každém zapnutí počítače. Kromě toho vytvoří zástupce na ploše a když na něj kliknete přesměruje vás na stránky ReimagePlus.com. Na těchto webových stránkách vyzve uživatele k instalaci PC optimalizačního nástroje nebo zavolat vzdálenou technickou podporu.

Pokud potřebujete pomoc, můžete jeho služby využít. Nicméně, je třeba si uvědomit, že je program stejně jako stovky dalších bezpečnostních programů a programů pro optimalizaci PC placený. Mimo přesměrování na ReimagePlus.com, se mohou také objevovat upozornění o hrozbách vašeho počítače.

Pokud se takové oznámení objevují už nějákou chvíli, měli byste se zamyslet nad výkonem počítače. Je nízký? Mohl by být počítač plný špatných záznamů v registru? Mějte na paměti, že Reimage je nástroj, který vám může pomoci zlepšit rychlost a výkon počítače. Ba co víc, můžete volat jeho technické odborníky a bezprodleně získat pomoc, kterou potřebujete.

ReimagePlus.com ads

Jak může ReimagePlus.com „unést“ můj počítač?

Jak již bylo zmíněno, ReimagePlus.com je reklamní platforma, takže nemůže nic „unést“. Jeho reklamy jsou způsobeny doplňky prohlížeče a rozšířeními, které jsou šířeny ve svazku s programy zdarma. Už určitě víte, že takové komponenty se šíří prostřednictvím jiných freewarů a sharewarů.

Proto pokaždé, když instalujete program manažér stahování, přehrávač médií, tvůrce PDF nebo jakýkoli jiný software zdarma, riskujete spolu s nimi stažení jiných programů, včetně Discount Buddy, Search Safer, VeriBrowse, a spousty dalších. Naštěstí nám distributoři freewaru zanechaly šanci se rozhodnout a od instalace nežádoucích položek odstoupit;

Nicméně, to vyžaduje věnovat mnohem větší pozornost procesu instalace. Je třeba vybrat možnost vlastní nebo pokročilé instalace a pečlivě zkontrolovat všechna zaškrtávací políčka. V opačném případě můžete přeskočit seznam „volitelných komponent“ a nevědomě nainstalovat celý seznam aplikací.

Jak odstranit ReimagePlus.com?

Musíte pochopit, že ReimagePlus.com NENÍ virus. Nicméně, pokud tento program na svém počítači už nechcete, měli byste jej odebrat ze systému. K tomu následujte průvodce odstranění:

  • Klepněte na „Start menu“ → „Ovládací panely“ → „Odinstalovat program“ nebo „Přidat / Odebrat programy.“
  • Najděte program ReImage, pravým tlačítkem myši na něj klikněte a zvolte „Odinstalovat“.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Záruka
Spokojenosti
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí , pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program má bezplatný omezený skener. nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu , zkuste spustit Combo Cleaner.
Intego

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Lucia Danes
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích