Míra závažnosti:  
  (8/100)

Odstranit reklamy ReimagePlus.com (Instrukce zdarma) - aktualizace Čvc 2020

od Lucia Danes - - | Druh: Systémové nástroje

Co je ReimagePlus.com?

ReimagePlus.com ads

ReimagePlus.com je marketingová platforma používaná k propagaci Reimage. Tato doména se obvykle ve všech oblíbených webových prohlížečích (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer) objeví ihned po nainstalování jiného programu zdarma do počítače. Bohužel stále není jasné, které konkrétní programy do webových prohlížečů vyskakovací reklamy ReimagePlus.com vloží. Nicméně je zřejmé, že se snaží propagovat legitimní program pro optimalizaci počítače Reimage.

Reklamy ReImage jsou způsobeny souvisejícími doplňky prohlížeče. Poté co je některý z nich nainstalován do počítače, spustí je při každém zapnutí počítače. Kromě toho vytvoří zástupce na ploše a když na něj kliknete přesměruje vás na stránky ReimagePlus.com. Na těchto webových stránkách vyzve uživatele k instalaci PC optimalizačního nástroje nebo zavolat vzdálenou technickou podporu.

Pokud potřebujete pomoc, můžete jeho služby využít. Nicméně, je třeba si uvědomit, že je program stejně jako stovky dalších bezpečnostních programů a programů pro optimalizaci PC placený. Mimo přesměrování na ReimagePlus.com, se mohou také objevovat upozornění o hrozbách vašeho počítače.

Pokud se takové oznámení objevují už nějákou chvíli, měli byste se zamyslet nad výkonem počítače. Je nízký? Mohl by být počítač plný špatných záznamů v registru? Mějte na paměti, že Reimage je nástroj, který vám může pomoci zlepšit rychlost a výkon počítače. Ba co víc, můžete volat jeho technické odborníky a bezprodleně získat pomoc, kterou potřebujete.

Otázky týkající se ReimagePlus.com ads

ReimagePlus.com ads
Reklamy ReimagePlus.com

Jak může ReimagePlus.com „unést“ můj počítač?

Jak již bylo zmíněno, ReimagePlus.com je reklamní platforma, takže nemůže nic „unést“. Jeho reklamy jsou způsobeny doplňky prohlížeče a rozšířeními, které jsou šířeny ve svazku s programy zdarma. Už určitě víte, že takové komponenty se šíří prostřednictvím jiných freewarů a sharewarů.

Proto pokaždé, když instalujete program manažér stahování, přehrávač médií, tvůrce PDF nebo jakýkoli jiný software zdarma, riskujete spolu s nimi stažení jiných programů, včetně Discount Buddy, Search Safer, VeriBrowse, a spousty dalších. Naštěstí nám distributoři freewaru zanechaly šanci se rozhodnout a od instalace nežádoucích položek odstoupit;

Nicméně, to vyžaduje věnovat mnohem větší pozornost procesu instalace. Je třeba vybrat možnost vlastní nebo pokročilé instalace a pečlivě zkontrolovat všechna zaškrtávací políčka. V opačném případě můžete přeskočit seznam „volitelných komponent“ a nevědomě nainstalovat celý seznam aplikací.

Jak odstranit ReimagePlus.com?

Musíte pochopit, že ReimagePlus.com NENÍ virus. Nicméně, pokud tento program na svém počítači už nechcete, měli byste jej odebrat ze systému. K tomu následujte průvodce odstranění:

  • Klepněte na „Start menu“ → „Ovládací panely“ → „Odinstalovat program“ nebo „Přidat / Odebrat programy.“
  • Najděte program ReImage, pravým tlačítkem myši na něj klikněte a zvolte „Odinstalovat“.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage Cleaner Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Reimage Cleaner, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Reimage Cleaner má bezplatný omezený skener. Reimage Reimage Cleaner nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage Cleaner, zkuste spustit Combo Cleaner.
Intego

O autorovi

Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Lucia Danes
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-reimageplus-com-ads.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na ReimagePlus.com ads