Míra závažnosti:  
  (10/100)

Reklamy ReimagePlus.com. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

Lucia Danes - - | Druh: Systémové nástroje
12

Co je ReimagePlus.com?

ReimagePlus.com je marketingová platforma používaná k propagaci Reimage. Tato doména se obvykle ve všech oblíbených webových prohlížečích (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer) objeví ihned po nainstalování jiného programu zdarma do počítače. Bohužel stále není jasné, které konkrétní programy do webových prohlížečů vyskakovací reklamy ReimagePlus.com vloží. Nicméně je zřejmé, že se snaží propagovat legitimní program pro optimalizaci počítače Reimage.

Reklamy ReImage jsou způsobeny souvisejícími doplňky prohlížeče. Poté co je některý z nich nainstalován do počítače, spustí je při každém zapnutí počítače. Kromě toho vytvoří zástupce na ploše a když na něj kliknete přesměruje vás na stránky ReimagePlus.com. Na těchto webových stránkách vyzve uživatele k instalaci PC optimalizačního nástroje nebo zavolat vzdálenou technickou podporu. Pokud potřebujete pomoc, můžete jeho služby využít. Nicméně, je třeba si uvědomit, že je program stejně jako stovky dalších bezpečnostních programů a programů pro optimalizaci PC placený. Mimo přesměrování na ReimagePlus.com, se mohou také objevovat upozornění o hrozbách vašeho počítače. Pokud se takové oznámení objevují už nějákou chvíli, měli byste se zamyslet nad výkonem počítače. Je nízký? Mohl by být počítač plný špatných záznamů v registru? Mějte na paměti, že Reimage je nástroj, který vám může pomoci zlepšit rychlost a výkon počítače. Ba co víc, můžete volat jeho technické odborníky a bezprodleně získat pomoc, kterou potřebujete.

Jak může ReimagePlus.com „unést“ můj počítač?

Jak již bylo zmíněno, ReimagePlus.com je reklamní platforma, takže nemůže nic „unést“. Jeho reklamy jsou způsobeny doplňky prohlížeče a rozšířeními, které jsou šířeny ve svazku s programy zdarma. Už určitě víte, že takové komponenty se šíří prostřednictvím jiných freewarů a sharewarů. Proto pokaždé, když instalujete program manažér stahování, přehrávač médií, tvůrce PDF nebo jakýkoli jiný software zdarma, riskujete spolu s nimi stažení jiných programů, včetně Discount Buddy, Search Safer, VeriBrowse, a spousty dalších. Naštěstí nám distributoři freewaru zanechaly šanci se rozhodnout a od instalace nežádoucích položek odstoupit; Nicméně, to vyžaduje věnovat mnohem větší pozornost procesu instalace. Je třeba vybrat možnost vlastní nebo pokročilé instalace a pečlivě zkontrolovat všechna zaškrtávací políčka. V opačném případě můžete přeskočit seznam „volitelných komponent“ a nevědomě nainstalovat celý seznam aplikací.

Jak odstranit ReimagePlus.com?

Musíte pochopit, že ReimagePlus.com NENÍ virus. Nicméně, pokud tento program na svém počítači už nechcete, měli byste jej odebrat ze systému. K tomu následujte průvodce odstranění:

  • Klepněte na „Start menu“ → „Ovládací panely“ → „Odinstalovat program“ nebo „Přidat / Odebrat programy.“
  • Najděte program ReImage, pravým tlačítkem myši na něj klikněte a zvolte „Odinstalovat“.

Automatické odstranění viru

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Reklamy ReimagePlus.com souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X

Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování Reklamy ReimagePlus.com. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Hitman Pro
Vyzkoušeli jsme, jak je Hitman Pro účinný při odstraňování Reklamy ReimagePlus.com (2016-08-03)
obrázek pro Reklamy ReimagePlus.com
obrázek pro Reklamy ReimagePlus.comobrázek pro Reklamy ReimagePlus.com
zdroj: http://www.2-spyware.com/remove-reimageplus-com-ads.html

Návody na odstranění v dalších jazycích