Míra závažnosti:  
  (5/100)

Odstranit Reimage Express (Vylepšený návod) - aktualizace Čvn 2020

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Systémové nástroje

Je Reimage Express virus?

Reimage Express

Reimage Express virus NENÍ a dá se mu důvěřovat. Je prezentován jako nástroj pro optimalizaci PC, který může být použit pro zvýšení rychlosti PC a zlepšení jeho funkčnosti. Možná už jste slyšeli o předchůdcích tohoto nástroje: Reimage či Reimage Plus.

Reimage Express je pouze další verze těchto nástrojů. Přesto jsme narazili na různé názory týkající se tohoto programu. Zde se budeme snažit vysvětlit, co je tento program zač a co od něj lze očekávat.

  1. Reimage Express patří mezi „potenciálně nežádoucí programy“, protože jej uživatelé někdy nainstalují ve svazku s ostatními programy. Přestože se jedná o aplikaci s vlastní oficiální webovou stránkou, může být také nainstalován jako volitelný program. Ti, kteří nevěnují dostatečnou pozornost při instalaci programů zdarma si nemohou vzpomenout na instalaci tohoto nástroje. Mohou však obviňovat jen sami sebe.
  2. Program Reimage Express může fungovat jako nástroj pro optimalizaci výkonu, neboť byl testován a obsahuje databázi relevantních registrů, aktualizací softwaru, škodlivých souborů atd.
  3. Po instalaci do systému začne Reimage Express opakovaně skenovat systém a upozorňovat uživatele na stav počítače. Může vás upozornit na desítky či stovky systémových chyb/problémů, které jsou důležité pro správnou funkci vašeho počítače.
  4. Pokud všechny nalezené „problémy“ odstraníte, dojde ke zvýšení výkonu vašeho počítače.

Reimage Express

Co je skutečným účelem Reimage Express?

Reimage Express neustále skenuje počítač a zobrazuje uživateli výsledky s jediným cílem – pomoci uživatelům zlepšit funkčnost jejich počítače. Uvědomte si, že k získání přístupu ke všem funkcím, si budete muset zakoupit licencovanou verzi programu Reimage.

Se skenováním počítače začne Reimage Express ihned poté, co se do systému nainstaluje. Zapamatujte si, že jeho skenování může počítač značně (a zbytečně) zpomalit, což je však při skenování celého systému normální. Pokud jste ochotni váš počítač obnovit, aby pracoval správně, měli byste uvažovat o koupi plné verze programu ReImage Express, protože může opravit systémové chyby.

Před nějákou dobou odborníci, kteří program zkoumali, uváděli, že plná verze může z počítače odstranit nesprávné soubory, to však není pravda. Nejnovější údaje ukazují, že všechny systémové chyby lze pomocí programu ReImage opravit. V případě, že už jste soubor Reimageexpressnu.exe v počítači objevili, měli byste přemýšlet o nákupu programu ReImage Express neboť se jedná o spolehlivý nástroj pro optimalizaci vašeho počítače, který může zvýšit jeho rychlost.

Jak se mi může tento nástroj dostat do počítače?

Program Reimage Express si můžete stáhnout z jeho oficiální internetové stránky, která vám nabízí stažení zkušební verze programu zdarma, případně plné verze za poplatek. V případě, že jste si tuto aplikaci nenainstalovali sami a záměrně, pronikla vám do počítače nejspíš společně s nějakým freewarem.

Nejčastějí se ukrývá v instalačních balíčcích freewaru stahovaného ze stránek jako Softonic, Soft32, Cnet a podobně. Tato distribuční metoda je legitimní, ale pokud program ReImage Express na svém počítači nechcete, můžete s tím něco udělat. Za prvé věnujte náležitou pozornost každé instalaci nových programů zdarma.

Vždy si vybírejte Vlastní či Pokročilou verzi instalace a v jejím průběhu zrušte přednastavený souhlas se stažením jakýchkoli 'dodatečných příloh'. Chcete-li zjistit, jak program ReImage Express stáhnout nebo odstranit, měli byste si přečíst návod níže.

Jak tuto aplikaci odstranit?

Ve skutečnosti „Reimage Express virus“ NENÍ virus, proto jej lze odstranit manuálně. Stačí provést následující kroky:

  • Klikněte na ikonu 'Start menu' → 'Ovládací panely' → 'Odinstalovat program' či 'Přidat/Odebrat programy.'
  • Vyhledejte Reimage Express, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost 'Odinstalovat.'

Nicméně, můžete také přemýšlet o aktualizaci tohoto programu na jeho „plnou“ verzi a získat schopnost kontrolovat počítač pro špatné soubory registru, potenciálně nežádoucí programy a podobné komponenty.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage Cleaner Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Reimage Cleaner, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Reimage Cleaner má bezplatný omezený skener. Reimage Reimage Cleaner nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage Cleaner, zkuste spustit Combo Cleaner.
Intego

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-reimage-express.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na Reimage Express