Návod k použítí programu SpyHunter

od Alice Woods - -
123

SpyHunter bezplatná verze versus SpyHunter registrovaná verze

Mezi programy vyvíjenými pro účely odstraňování spywaru se SpyHunter řadí k těm nejpokročilejším a nejúčinnějším na trhu. Mnohé testy prováděné na různých počítačích prokázaly, že SpyHunter svými schopnostmi nacházet i odstraňovat spyware v nabídce anti-spywarových programů výrazně vyniká. Díky zabudovanému nástroji Spyware HelpDesk si dokáže poradit i s extrémně ‚zaneřáděnými‘ počítačovými systémy. Není proto žádným překvapením, že si jej oblíbila jak řada počítačových odborníků, tak i velké množství běžných počítačových uživatelů. Více informací o SpyHunter Help Desk a další užitečné informace lze najít v naší recenzi.

Nicméně, pokud jste se rozhodli nainstalovat SpyHunter 4 (to je nejnovější verze tohoto softwaru), měli byste vzít na vědomí, že jeho bezplatná verze může být použita jen pro skenování počítače a ověření, zda byl škodlivým softwarem napaden. Tímto způsobem si můžete program vyzkoušet a zkontrolovat jeho pozitiva a negativa. Nicméně, pokud je třeba určité viry z počítače odstranit, měli byste si koupit registrovanou verzi SpyHunteru. Můžete si ji koupit za 34,99 eur. Jakmile obdržíte registrační kód programu SpyHunter 4, budete mít možnost používat funkce, jako je bezplatná technická podpora, vlastní opravy malwaru a samozřejmě, denní aktualizace, které jsou potřebné pro zabránění infiltrace nejnovějších virů.

Instalace programu SpyHunter

SpyHunter je komerční produkt, ale můžete ho vyzkoušet i zdarma, a to v případě, že si z naší stránky pro stažení stáhnete jeho zkušební verzi. Jelikož se jedná o poměrně jednoduchý (a tedy malý) program, nemělo by jeho stažení trvat déle než několik minut. Instalace programu SpyHunter do počítače je velice jednoduchá. K jejímu spuštění stačí pouze dvojklik na instalační soubor (.exe) programu.

Zvolte si jazyk, potvrďte svůj souhlas s licenční smlouvou programu a klikněte na tlačítko Další. Poté už se program nainstaluje zcela automaticky. K dokončení instalace bude nutné ještě závěrečné kliknutí na tlačítko Dokončit.

Skenování počítače pomocí programu SpyHunter

Po spuštění je nutné program ještě aktualizovat. Tento krok je velice důležitý, neboť bez aktuální databáze počítačových škůdců a parazitů nemůže program objevit a odstranit nejnovější hrozby. Program spustíte dvojklikem na ikonu SpyHunter umístěnou na vaší Ploše. Dalšího zástupce programu můžete najít i v nabídce Start, odkud lze program rovněž otevřít kliknutím na jeho ikonu. Po spuštění programu se vám zobrazí úvodní obrazovka. Pokud jste instalaci programu do počítače právě dokončili, spustí se SpyHunter automaticky. Všechny nezbytné aktualizace si můžete stáhnout kliknutím na tlačítko Aktualizovat. Chcete-li, aby byl váš počítač chráněn skutečně spolehlivě, nezapomínejte aktualizovat SpyHunter před každým skenováním systému či alespoň jednou týdně!

Pro zahájení nového skenování počítačového systému je třeba kliknout na tlačítko Start New Scan (‚Spustit nové skenování‘) v příslušném rámečku. Bude spuštěno úplné skenování počítače, které důkladně prověří stav celého systému. SpyHunter zkontroluje paměť, registr Windows, soubory umístěné na všech pevných discích, běžící procesy a cookies.

Skenování celého systému může trvat delší dobu, buďte proto trpěliví. Po dokončení skenování vám program zobrazí seznam všech škodlivých objektů nalezených v počítači.

Aktivace programu SpyHunter a odstranění škodlivého softwaru

Všechny nalezené viry uvidíte po dokončeni skenu v truhle s Hrozbami. Program vám zobrazí nejen jejich názvy, ale také popisy a další doplňující informace. Chcete-li všechny parazity i objekty, které s nimi souvisí odstranit, musíte program SpyHunter aktivovat. Pokud jste za tento software již zaplatili, klepněte na kartu Options, která je umístěna na levé straně menu a zadejte své uživatelské jméno, což je obvykle e-mailová adresa a heslo. Poté klikněte na tlačítko Activate Now. Nakonec klikněte na tlačítko Fix Threats a škodlivý nebo potenciálně nežádoucí software z počítače odstraňte.

V případě, že některé z nalezených objektů smazat nechcete, zrušte u těchto položek zaškrtnutí. Po kliknutí na tlačítko Fix Threats byste měli vidět, jak SpyHunter odstraňuje nežádoucí soubory a dává do pořádku váš počítač:

Poté, co program nalezené hrozby odstraní, požádá vás ještě o restartování počítače, po němž bude čištění systému dokončeno. A je hotovo! Škodlivý software se Vám pomocí SpyHunteru z počítače podařilo odstranit!

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
SpyHunter Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
SpyHunter Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí SpyHunter 5, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program SpyHunter 5 má bezplatný omezený skener. SpyHunter 5 nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
více než 40.000.000 stažení!
více než 40.000.000 stažení!

Recenze v dalších jazycích

Soubory
Software
Porovnávání