Jak odinstalovat Combo Cleaner

od Alice Woods - -
12

Zákaznická podpora pro Combo Cleaner

Combo Cleaner je účinný nástroj pro boj s únosci prohlížečů, adwarem, a dalšími nežádoucími aplikacemi, které znečišťují a zpomalují počítač se systémem Mac. Kromě toho může být Mac malware, který je na vzestupu, pomocí tohoto nástroje zastaven. Kromě silné antivirové ochrany nabízí Combo Cleaner také řadu funkcí pro optimalizaci systému, jako jsou Duplicates Finder, Privacy Scanner a mnoho dalších.

Combo Cleaner je kompatibilní s rámci Yosemite, El Capitan a Sierra a lze jej stáhnout na oficiálních stránkách nebo v obchodě s aplikacemi. Aplikace je ke stažení zdarma a zahrnuje zkušební verzi s omezenou funkčností – dokáže detekovat malware, ale neodstraní jej. Za tímto účelem si uživatelé budou muset zakoupit předplatné Combo Cleaner.

Placená licence je k dispozici za 44,95 USD pro jeden počítač, ale uživatelé si mohou také zakoupit předplatné pro 5 počítačů – to stojí 88,95 USD. Předplatné se obnovuje co 6 měsíců, takže ti, kteří chtějí Combo Cleaner přestat používat a odinstalovat, musí předplatné zrušit v sekci Můj účet nebo kontaktovat zákaznickou podporu před splatností další platby. Mějte na vědomí, že uživatelé by měli své předplatné zrušit nejméně 30 dní před vypršením platnosti; jinak bude kreditní karta účtována na další období.

Chcete-li se dozvědět více o aplikaci a jejích vlastnostech, doporučujeme přečíst si naši recenzi. Ti, kteří nejsou spokojeni s nákupem a chtějí Combo Cleaner odinstalovat, by měli postupovat dle níže uvedených pokynů. Po odinstalování nástroje Combo Cleaner však nenechávejte svůj počítač bez ochrany. Ujistěte se, že budete co nejdříve používat jiný antivirus, protože spoléhat jen na váš OS pro ochranu je nerozumné.

Podmínky pro vrácení peněz za Combo Cleaner

Každá osoba, která si zakoupila plnou licenci nástroje Combo Cleaner, má nárok na 30denní záruku vrácení peněz. Během prvních 30 dnů mohou uživatelé požádat o zrušení a získat 100% částky zpět.

Některé výjimky se však mohou vztahovat na případy, kdy byl Combo Cleaner zakoupen prostřednictvím obchodu App Store a vrácení peněz je proto předmětem příslušných zásad společnosti Apple.

Chcete-li požádat o vrácení peněz, musíte vyplnit formulář podpory na oficiálních webových stránkách nebo zaslat e-mail zákaznické podpoře na adrese [email protected].

Návod na odinstalaci Combo Cleaner

Combo Cleaner je software určený pro operační systém Mac. Postupujte podle těchto pokynů, pokud chcete Combo Cleaner ze zařízení odinstalovat:

  • Klepněte pravým tlačítkem na ikonu Combo Cleaner a vyberte Quit (ukončení)
  • Přejděte na Finder a vyberte Aplikace Go to Finder
  • Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Combo Cleaner a vyberte Přesunout do koše Move to Traash
  • Zadejte své uživatelské jméno a heslo, abyste Combo Cleaner zcela odinstalovali Confirm the removal
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Combo Cleaner Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Combo Cleaner Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Combo Cleaner, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Combo Cleaner má bezplatný omezený skener. Combo Cleaner nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.

Recenze v dalších jazycích