Míra závažnosti:  
  (86/100)

Odstranit virus Critical Chrome Update (aktualizace Led 2021) - Návod k odstranení

od Lucia Danes - - | Druh: Malware

Critical Chrome Update je falešné upozornění, které do počítače umístí malware Kovter.C

Critical Chrome Update malware 

Critical Chrome Update je podvod, který zobrazuje falešná upozornění na potřebné aktualizace prohlížeče nebo systému, a tak lidi přiměje k instalaci dalších potenciálně škodlivých programů do počítače. Pokud jste neustále přesměrováváni a taková vyskakovací okna se opakovaně zobrazují na obrazovce, měli byste zkontrolovat, zda v počítači není virus Chrome – potenciálně nežádoucí program, který může v systému tajně běžet. 

Mějte na paměti, že Critical Chrome Update virus je zcela škodlivý, protože se může objevit na obrazovce po kliknutí na některou z reklam Traffic Junky. Tato síť podporovaná reklamami je známá tím, že zobrazuje propagační obsah na webových stránkách určených pouze pro dospělé, a proto se návštěvníci těchto domén stanou oběťmi malwarového útoku KovCoreG, který do počítače oběti vloží trojana Kovter.C. Instalace závažného škodlivého softwaru jako takového může být také jedním z následků neustálých upozornění na údajné aktualizace.

Název Critical Chrome Update
Kategorie Malware
Rodina Chrome virus
Symptomy Doručuje falešná upozornění, varovné zprávy ohledně potřebného softwaru, aktualizace nebo dalších programů. Oklame vás k instalaci falešných aplikací, nástrojů
Hlavní nebezpečí Infikuje systém malwarem, zejména trojskými koni a hrozbami požadujícími výkupné
Distribuce Softwarové balíčky, PUP nainstalované v systému, klamavé reklamy, softwarové trhliny
Odstranění Chcete-li Critical Chrome Update odstranit, použijte spolehlivý program proti malwaru

Podvod Critical Chrome Update je útok sociálního inženýrství nebo kampaň založená na taktice podvodů technické podpory. Bohužel takové zprávy a různá upozornění mohou vést k instalaci falešných nástrojů, aplikací, zbytečných programů.

Podvody jako virus Critical Chrome Update však ve většině případů doručují zprávy a přesměrovávají na pochybné nebo dokonce škodlivé domény jako:

 • iexaidlepro.org
 • johphblogger-hints-and-tips.org
 • tahxiintimes-niedersachsen.org

Vyskakovací okna Chrome Update mohou také poskytovat zprávy s telefonními čísly, které údajně spojují oběti s týmem technické podpory. Tyto zprávy jsou však falešné a oficiální služby technické podpory neposkytují. Zejména se nedoporučuje na tyto pochybná čísla volat.

Místo vyvolání čísla nebo kontaktování lidí, kteří za touto hrozbou stojí jiným způsobem, virus Critical Chrome Update odstraňte. Za tímto účelem si nainstalujte automatický nástroj proti malwaru a počítač zcela vyčistěte. Critical Chrome Update vyžaduje nástroje jako ReimageIntego, aby se systém plně zotavil.

Critical Chrome Update virusVirus Critical Chrome Update útočí na návštěvníky populárních webových stránek určených pouze pro dospělé. Po kliknutí na kompromitovanou reklamu Traffic Junky jsou oběti přesměrovány na škodlivou reklamu.

Podrobný popis, jak Critical Chrome Update funguje

Poté, co se jim podařilo kompromitovat reklamní síť Traffic Junky, která zobrazuje reklamy prostřednictvím oblíbených webů zaměřených na dospělé, jako je Pornhub, jsou nyní počítačoví zločinci schopni oklamat oběti prostřednictvím běžných webových stránek. Výsledkem je, že nic netušící uživatelé se mohou snadno nakazit malwarem známým jako Kovter Trojan.

Uživatelé, kteří na takové reklamy kliknou, jsou vystaveni malwaru, který je přesměruje na klamavé stránky, které jsou vybírány na základě použitého webového prohlížeče. Podle typu a verze prohlížeče oběti dostávají falešné nabídky k instalaci jedné z těchto aktualizací:

 • Critical Chrome Update
 • Critical Firefox Update
 • Adobe Flash Player update (uživatelé prohlížeče Microsoft Edge/Internet Explorer).

Konečné upozornění se vybírá pomocí kódu JavaScript, který je stejný jako ten, který se používá u reklam Neutrino a NeutrAds.

Výzkum odhalil, že řetěz útoků začíná přesměrováním z domény advertisingms[.]com, která poškozuje konečný odkaz a pošle oběť na stránku poskytující malware. Podle Proofpoint tato doména „vkládá hovor hostovaný za KeyCDN“, což je náhodou obrovská síť pro doručování obsahu.

Podvod Critical Chrome Update doporučuje nainstalovat aktualizaci do populárního webového prohlížeče, namísto aktualizace prohlížeče však doručí ZIP archiv, který obsahuje soubor runme.js. Po spuštění adresuje server zodpovědný za útok sociálního inženýrství. Soubor .JS stáhne dva soubory do počítače oběti – soubor formátu .flv a .mp4.

Soubor FLV se skládá ze tří náhodných číslic a zbytek patří do klíče RC4. Záznam MP4 je tímto klíčem šifrován a je kódován hexem. Soubor MP4 také ukládá skript Powershell, který obsahuje shell kód používaný ke stažení a spuštění souboru AVI (virus Kovter).

Critical Chrome Update

Akce provedené malwarem po infiltraci systému

Po spuštění se virus Kovter zavede do registru systému Windows, místo toho, aby jen do systému vložil některé soubory. Tímto způsobem se škodlivý software pokouší zabránit detekci. Kromě toho virus nastavuje konkrétní položky automatického spuštění, které spustí malware, jakmile oběť spustí počítač.

Malware pracuje tiše a jediným patrným problémem je mírné snížení výkonu počítače. Většina uživatelů však nemusí mít ani podezření, pokud nemají na svém počítači nainstalovaný program proti malwaru.  

Prevence proti útoku Critical Chrome Update 

Tým Dieviren.de tvrdí, že trik, jak se vyhnout instalaci škodlivé kritické aktualizace Critical Chrome Update nebo Urgent Chrome Update, stejně jako malwaru dodávaného prostřednictvím klamných verzí Flash Player nebo jiných známých programů, je nikdy neinstalovat aktualizace z libovolné internetové stránky.

Přestože kybernetičtí zločinci používají různé techniky k tomu, aby přiměli oběti ke kliknutí na škodlivé reklamy, metoda, která je založena na falešných „aktualizacích“, je ve skutečnosti velmi běžná a lze ji snadno rozpoznat. Taková technika se obvykle používá k poskytování závažnějšího malwaru a přímému infikování počítače hrozbami.

Když klamavá reklama vypadá legitimně a obsahuje oficiální loga propagovaného softwaru, zdá se být důvěryhodná a lidé mají tendenci na takový obsah klikat. Nikdy byste se však neměli spoléhat na vyskakovací okno, které tvrdí, že je třeba cokoli nainstalovat nebo aktualizovat. Oficiální tvůrci a poskytovatelé softwaru takové zprávy nezobrazují v prohlížečích.

Pokud máte podezření, že Chrome potřebujete aktualizovat – jednoduše navštivte webovou stránku vývojářů oficiálního prohlížeče a zkontrolujte, zda je k dispozici aktualizace. Při instalaci aplikace nebo přímé aktualizace programu / softwaru si však dejte pozor na další instalace. Chcete-li se vyhnout jakýmkoli nežádoucím aplikacím, zvolte možnost Pokročilé nebo Vlastní instalace.

Odstranění viru Critical Chrome Update (Kovter.C)

Pokud jste byli přesměrováni na web obsahující virus Critical Chrome Update, okamžitě webovou stránku zavřete. Pokud soubor škodlivého souboru ZIP stáhl do počítače automaticky, neotevírejte ho a co nejdříve ho odstraňte.

Pokud jste však spustili podvodný záznam, spusťte co nejdříve software proti malwaru (ideálně po provedení čistého spuštění systému).

Chcete-li Critical Chrome Update odebrat, aktualizujte antivirový software a několikrát prohledejte počítač. Je důležité trojana Kovter odstranit co nejdříve, protože může provést řadu nezákonných činností na vašem počítači.

Měli byste virus Critical Chrome Update odebrat pomocí aktualizovaného anti-spywaru, abyste si byli zcela jisti, že všechny související soubory, aplikace a dokonce i malware budou během jedné kontroly systému odstraněny.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění viru Critical Chrome Update:

Odstranit Critical Chrome Update ze Windows systémů

Chcete-li identifikovat a odstranit malware Kovter, který byl nainstalován virem Critical Chrome Update, je třeba zkontrolovat nedávno nainstalované aplikace a odinstalovat ty, které se zdají podezřelé. Zkontrolujte také jejich využití CPU, protože, jak jsme již zmínili, virus zneužívá systémové prostředky.

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby Critical Chrome Update a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku Critical Chrome Update či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'
 5. Odstraňte zástupce aplikace Critical Chrome Update ze seznamu Windows
  Klikněte pravým tlačítkem myši na zástupce aplikace Mozilla Firefox a zvolte Properties. Klikněte pravým tlačítkem na ikonu prohlížeče a zvolte 'Properties'
 6. Přejděte na záložku Shortcut a vyhledejte pole Target. Odstraňte škodlivé URL adresy související s vaším virem. Přejděte na záložku 'Shortcut' a zde odstraňte 'http://isearch.babylon.com...' a další podezřelé URL adresy

Opakujte kroky uvedené výše pro zástupce všech prohlížečů, včetně Internet Explorer a Google Chrome. Ujistěte se, že zkontrolujete všechna umístění těchto zástupců, jako jsou např. Plocha, Menu Start a Hlavní panel.

Odstranit Critical Chrome Update z Google Chrome

Chcete-li obnovit původní stav prohlížeče Chrome, postupujte podle níže uvedených kroků. Nezapomeňte, že může být infikován také trojským koněm Kovter, takže je také nutné provést úplné skenování systému.

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte Critical Chrome Update a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Jestliže virus změnil vaši domovskou stránku a výchozí vyhledávač, změňte jejich nastavení zpět do původního stavu.
  Klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 4. Zde vyhledejte Open a specific page or set of pages pod možností On startup a poté klikněte na Set pages. Po rozkliknutí menu a následném kliknutí na 'Settings' zvolte 'Set pages'
 5. Nyní by se vám mělo zobrazit další okno. V něm odstraňte škodlivé vyhledávací stránky a zadejte tu, kterou chcete využívat jako svou domovskou stránku. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 6. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 7. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 8. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 9. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 10. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Critical Chrome Update. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit Critical Chrome Update z Mozilla Firefox (FF)

Chcete-li se zbavit viru Critical Chrome Update, musíte odinstalovat všechny podezřelé doplňky a obnovit předchozí domovskou stránku.

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 2. Zde vyberte Critical Chrome Update a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek. Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na tlačítko menu (v pravém horním rohu) a zvolte Options General.
 4. Zde odstraňte škodlivou URL adresu a zadejte stránku, jíž dáváte přednost, případně klikněte na Restore to default.
 5. Klikněte na OK pro uložení změn. V záložce 'General' smažte škodlivé URL adresy z oddílu 'Home Page', případně klikněte na tlačítko 'Restore to Default'. Poté klikněte na 'OK' pro uložení změn
 6. Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
  Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information. Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 7. Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby Critical Chrome Update. Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'

Odstranit Critical Chrome Update z Internet Explorer (IE)

 1. Odstraňte nebezpečné doplňky
  Otevřete Internet Explorer, klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu IE) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Manage Add-ons. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Manage add-ons'
 2. Uvidíte okno Manage Add-ons Zde vyhledejte Critical Chrome Update a další pochybné pluginy. Ukončete jejich činnost kliknutím na Disable: Klikněte pravým tlačítkem myši na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Disable'
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Internet Options. Zůstaňte v záložce General.
 4. Zde smažte škodlivou URL adresu a zadejte jméno domény, které dáváte přednost. Klikněte na Apply pro uložení změn. Smažte škodlivé URL adresy, zadejte název domény, které dáváte přednost, a klikněte na 'Apply' pro uložení těchto změn
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Internet Explorer
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) ještě jednou a zvolte Internet options. Přejděte do záložky Advanced.
 6. Zde zvolte Reset.
 7. V dalším okně zaškrtněte Delete personal settings a znovu zvolte Reset pro dokončení úplného odstranění hrozby Critical Chrome Update Přejděte na záložku 'Advanced' a klikněte na tlačítko 'Reset'. Nyní zvolte 'Delete personal settings' a klikněte na tlačítko 'Reset' ještě jednou

Odstraňte virus Critical Chrome Update z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být Critical Chrome Update z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Odstranit Critical Chrome Update z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Critical Chrome Update, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v jeho hlavní nabídce klikněte na Safari. Zvolte si již zobrazenou možnost Preferences a dále pokračujte zvolením General.
 4. Zde se zaměřte na políčko Homepage. Pokud došlo ke změně na Critical Chrome Update, nežádoucí odkaz odstraňte a zadejte místo něj doménu vyhledávače, který chcete používat pro svá vyhledávání. Pamatujte si, že odkaz je nutné uvést i s předponou 'http://'. V sekci 'General' odstraňte škodlivou URL adresu a zadejte název domény, které dáváte přednost
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 6. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Critical Chrome Update dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Lucia Danes
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-critical-chrome-update-virus.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na Critical Chrome Update virus