Recenze Webroot SecureAnywhere AntiVirus, stažení zdarma

Webroot SecureAnywhere AntiVirus je výkonný antivirus, který byl vytvořen k boji proti malwaru a dalším kybernetickým hrozbám směřovaným na PC a Mac. Podle svého developera Webroot, je to malá a rychlá aplikace, kterou nainstalujete během několika vteřin. Pokud jste někdy slyšeli o Spy Sweeper, budete znát i vývojáře tohoto antiviru. Slibuje, že skenování s Webroot SecureAnywhere AntiVirus bude trvat jen 2 minuty nebo méně; software pojede bez přerušení; odhalí škodlivé odkazy v prohlížeči Safari a jiných webových prohlížečích. Mluví také o dalších skvělých funkcích tohoto antiviru. Mimo jiné jsou přislíbené funkce jako je ochrana Antispyware, Real Time Threat Shield (ochranný štít, který vás chrání v reálném čase) a jiné. Rozsah funkce firewall tento program ještě vylepšuje, protože je opravdu těžké najít antivyrový program pro Mac s takovou schopností. Zdá se, že neexistuje žádný důvod, proč bychom neměli věřit, tomu co uvádí Webroot, protože je jedním z lídrů v detekci internetových hrozeb cloud-based (v cloudovém prostředí) a v reálném čase pro spotřebitele, podnikatele a podniky. Bohužel, v současné době není k dispozici verze Webroot SecureAnywhere AntiVirus zdarma. Ochrana pro Mac je nová oblast, která společnost rozhodně stála velké množství prostředků k testování, aby se našlo co nejlepší řešení. Naštěstí, máte možnost ušetřit alespoň nějaké peníze. Máte možnost stáhnout placenou verzi Webroot SecureAnyWhere AntiVirus na 3 zařízení (Mac a PC) za $19.19 za rok.

Hodnocení Webroot SecureAnywhere AntiVirus výzkumným centrem 2spyware:

Bez ohledu na to, že lidé stále věří, že nepotřebují antivyrový program, protože je Mac příliš malý, aby se stal terčem hackerů nebo počítačových zločinců, není tomu tak. Jako bezpečnostní experti vás musíme varovat, že podobně jako Windows PC se Mac OS X již stal náchylným k útokům typu phishing (rhybaření) a krádeži identity. Takže, není pochyb o tom, že tento operační systém potřebuje určitou ochranu. Jako vždy tým 2spyware neodolal pokušení vyzkoušet Webroot SecureAnywhere AntiVirus a rozhodnout za co stojí. Tak jsme tento antivirový program nainstalovali na dva stroje Mac a PC a začal výzkum. Jak bylo slíbeno, program byl nainstalován na těchto strojích během několika vteřin. To proto, že je to s jeho 731Kb malý soubor. Jeden ze strojů byl již postižen a jakmile Webroot SecureAnywhere AntiVirus skener dokončil svou práci, upozornil nás na to a problém vyřešil. Hlavní věc, která nás opravdu překvapila, je, že tato aplikace má funkci Social Network Protection (ochrana sociální sitě), která umožňuje ochranu na Twitteru a Facebooku. Mimo jiné tvrdí, že aplikace „zasekává“ webový prohlížeč při nakupování on-line nebo návštěvě finančních institucí. V tomto případě, musíme říci, že jsme si nevšimli žádného zpomalení, když jsme měli tento program spuštěný. I když běželo skenování, naše stroje fungovaly perfektně. Uživatelské rozhraní tohoto programu je skvělé a věříme, že i ti, kteří nejsou počítačový znalci ho mohou použít bez jakýchkoliv problémů.

Proč si vybrat zrovna Webroot SecureAnywhere AntiVirus?

Musíme konstatovat, že Webroot SecureAnyWhere AntiVirus je působivý nástroj, který může být použit dle vašich potřeb. Je to jeden z nejvýkonějších a 100% cloud-based (v cloudovém prostředí) bezpečnostních řešení, které provádí extrémně rychlé skenování, nezpůsobuje žádná zpomalení a obsahuje spoustu dalších skvělých funkcí. Může být použit pro ochranu tři různých strojů, Mac a PC, což je opravdu skvělá věc. Antivyrový program pro Mac s takovými vlastnostmi by stál dvakrát tolik, ne-li více.

Oficiální webová stránka je www.webroot.com; nákupy jsou zpracovány prostřednictvím zabezpečeného připojení.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Webroot SecureAnywhere AntiVirus Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Webroot SecureAnywhere AntiVirus Záruka
Spokojenosti
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Webroot SecureAnywhere AntiVirus, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Webroot SecureAnywhere AntiVirus má bezplatný omezený skener. Webroot SecureAnywhere AntiVirus nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích