Hodnocení:  
  (72/100)

Recenze RegCure Pro, stažení zdarma

RegCure Pro je účinná aplikace pro čištění registru vyvinutá společností ParetoLogic. Můžete ji využít k odstraňování chyb v registru, ke zlepšení výkonu počítače či k navýšení jeho rychlosti. Dále vám může pomoci také s optimalizací paměti, se zrychlením spuštění počítače, se zastavením nežádoucích procesů a BHO (tzv. browser helper object), s odstraněním malwaru a s některými dalšími úkony. Skenování ReguCure dokáže podle svých tvůrců proniknout hluboko do sytému a objevit v něm i ty nejdrobnější chyby. Kromě toho nabízí i bonus – nástroj umožňující ochranu důvěrných informací, jako jsou hesla, přihlašovací údaje, čísla z kreditních karet, bankovní data a podobně. Současná verze programu je 3.1.6. Program RegCure Pro free funguje na operačních systémech Windows XP, Vista, 7 a 8.

Recenze Regcure Pro od výzkumného střediska 2spyware:

Tým 2spyware otestoval tento nástroj pro optimalizaci hned na několika svých počítačích. Ke stažení RegCure Pro do systému potřebujete 20MB volného místa na disku a připojení k internetu. V počítači byste také měli být přihlášení jako správce. Vydavatel tohoto softwaru však nabádá, abyste zvážili i vyšší parametry počítače, s nimiž se zvyší i schopnost tohoto programu reagovat pohotově.

Ihned poté, co jsme si RegCure Pro do počítačů nainstalovali, nám tento program nabídl kontrolu jejich stavu a skenování systému. O programu je třeba říci, že má velmi intuitivní rozhraní, proto by vám jeho používání nemělo činit žádné potíže. Aby program zjistil, co výkon vašeho počítače snižuje, prověří zpravidla ty oblasti, v nichž se nejčastěji vyskytují problémy. Po dokončení kontroly vám tyto problémové oblasti nahlásí a nabídne vám, že je opraví. Pak už postačí jen kliknutí, po němž RegCure Pro nalezené problémy odstraní a uvede počítač do optimálního stavu.

Je však třeba dodat, že skenování programu RegCure Pro bylo doprovázeno určitým zpomalením systému.

Proč bych si měl RegCure Pro stáhnout?

Úhrnem lze říci, že RegCure Pro je snadno použitelná aplikace vytvořená pro jednotlivé uživatele. Na ochranu počítače před důmyslným malwarem, jako jsou falešné anti-spywarové aplikace či ransomware, už ale nestačí, proto je třeba používat jej společně s dalšími antiviry.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
obrázek pro RegCure Pro
obrázek pro RegCure Proobrázek pro RegCure Pro

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry
Zdroj: https://www.2-spyware.com/review-regcure-pro.html

Recenze v dalších jazycích