Recenze RegCure Pro, stažení zdarma

Aktualizace: RegCure Pro Registry Cleaner od společnosti ParetoLogic byl zrušen. Ačkoli to byl výkonný systémový optimalizátor, který jsme doporučovali, výkon, který v současné době vykazuje, je velmi sporný. Odborníci počítačové bezpečnosti tvrdí, že vykazuje falešně pozitivní výsledky a jen stěží zlepší výkon systému kvůli zastaralé databázi. 

RegCure Pro si můžete stáhnout z oficiálních webových stránek stejně jako předtím. Navíc různé zdroje stahování třetích stran také propagují jeho verze. Více zdrojů však nabízí bezplatný licenční klíč pro crack, což znamená, že nástroj byl zrušen a neobdrží podporu od vývojáře. 

V každém případě program není škodlivý. Verze zdarma provede skenování a nahlásí problémy, které lze vyřešit až po zakoupení plné verze. Nicméně, to může jen těžko zlepšit výkon a stabilitu systému, protože se zdá, že se programu nedostává kritických aktualizací. 

Doporučujeme uživatelům programu RegCure Pro přejít na jiný nástroj pro optimalizaci, například FortectIntego. V opačném případě RegCure Pro zabere volné místo a využije zdroje bez významného zlepšení systému. 

RegCure Pro je účinná aplikace pro čištění registru vyvinutá společností ParetoLogic. Můžete ji využít k odstraňování chyb v registru, ke zlepšení výkonu počítače či k navýšení jeho rychlosti. Dále vám může pomoci také s optimalizací paměti, se zrychlením spuštění počítače, se zastavením nežádoucích procesů a BHO (tzv. browser helper object), s odstraněním malwaru a s některými dalšími úkony.

Skenování ReguCure dokáže podle svých tvůrců proniknout hluboko do sytému a objevit v něm i ty nejdrobnější chyby. Kromě toho nabízí i bonus – nástroj umožňující ochranu důvěrných informací, jako jsou hesla, přihlašovací údaje, čísla z kreditních karet, bankovní data a podobně. Současná verze programu je 3.1.6. Program RegCure Pro free funguje na operačních systémech Windows XP, Vista, 7 a 8.

Recenze Regcure Pro od výzkumného střediska Odstranitvirus.cz:

Tým Odstranitvirus.cz otestoval tento nástroj pro optimalizaci hned na několika svých počítačích. Ke stažení RegCure Pro do systému potřebujete 20 MB volného místa na disku a připojení k internetu. V počítači byste také měli být přihlášení jako správce. Vydavatel tohoto softwaru však nabádá, abyste zvážili i vyšší parametry počítače, s nimiž se zvyší i schopnost tohoto programu reagovat pohotově.

Ihned poté, co jsme si RegCure Pro do počítačů nainstalovali, nám tento program nabídl kontrolu jejich stavu a skenování systému. O programu je třeba říci, že má velmi intuitivní rozhraní, proto by vám jeho používání nemělo činit žádné potíže. Aby program zjistil, co výkon vašeho počítače snižuje, prověří zpravidla ty oblasti, v nichž se nejčastěji vyskytují problémy. Po dokončení kontroly vám tyto problémové oblasti nahlásí a nabídne vám, že je opraví. Pak už postačí jen kliknutí, po němž RegCure Pro nalezené problémy odstraní a uvede počítač do optimálního stavu.

Je však třeba dodat, že skenování programu RegCure Pro bylo doprovázeno určitým zpomalením systému. 

Proč bych si měl RegCure Pro stáhnout?

Úhrnem lze říci, že RegCure Pro je snadno použitelná aplikace vytvořená pro jednotlivé uživatele. Na ochranu počítače před důmyslným malwarem, jako jsou falešné anti-spywarové aplikace či ransomware, už ale nestačí, proto je třeba používat jej společně s dalšími antiviry.

O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Recenze v dalších jazycích