Míra závažnosti:  
  (99/100)

Odstranit Locky decrypter (Jednoduchý návod k odstranění)

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Programy kradoucí data

Je Locky decrypter důvěryhodný?

Locky Decrypter je dešifrovací software, o kterém můžete uvažovat pokud jste se stali obětí viru Locky virus. Locky virus je nový ransomware, který v současné době šíří paniku po celém světě. Tento virus je distribuován prostřednictvím infikovaných e-mailových příloh, které údajně obsahují fakturační údaje. Virus přijde jako soubor ZIP, který obsahuje infikovaný Word nebo JavaScript dokument. Poté, co se Locky dostane do počítače oběti a aktivuje se, začne skenovat systém a soubory, které najde zašifruje pomocí algoritmu RSA-2048 a AES-128. Poté, co tento virus zašifruje soubory, přidá textový dokument s názvem _Locky_recover_instructions do každé složky v počítači, která obsahuje infikované soubory. Textový soubor vysvětluje, že jsou soubory v počítači uzamčeny a odemknout je lze pouze pomocí dešifrovacího klíče. „Naštěstí“ vývojáři tohoto podvodného programu navrhují řešení. Nabízejí vám ke koupi Locky decrypter software, který vám údajně pomůže zašifrované dokumenty odemknout. Jediné, co musíte udělat, je připojit se k anonymní síti Tor a Locky decrypter si koupit na uvedených internetových stránkách. Oběť je také upozorněna, že pokud nezaplatí do jednoho týdne, cena za decrypter se zdvojnásobí. To je jasné vydírání.

Je smutné, že spousta lidí takovému nátlaku podlehne čistě ze zoufalství získat své ztracené soubory zpět. Důrazně však doporučujeme, abyste NEPROVÁDĚLI žádnou platbu, neboť máte co do činění s kybernetickými zločinci, tudíž není žádná záruka, že zakoupený produkt skutečně obdržíte. A co víc, i když slíbený software obdržíte, nemůžete si být jistí, že vaše soubory úspěšně dešifruje. Proto, pokud jste nakaženi tímto virem, je lepší jej ihned odstranit, než se snažit koupit si své soubory zpět. Tím, budete pouze podporovat podvodníky a jejich škodlivé budoucí výtvory. K odstranění Locky ransomwaru z počítače doporučujeme používat spolehlivý antivirový program jako například ReimageIntego.

Locky-decrypter-example-screenshot

Jak se tento software šíří?

Po otevření souboru s žádostí o výkupné, objevíte více odkazů na webové stránky, kde můžete získat Locky decrypter. Decryptor lze stáhnout pouze z webových stránek, které jsou přístupné prostřednictvím anonymní sítě Tor, která zvýhodňuje různé online podvodníky, hackery a jiné. Interakce s těmito odkazy je velmi nebezpečná, protože vás může přesměrovat na další infikované webové stránky a kontaminovat systém s trojskými koni, viry a červy. Proto si myslíme, že je rozumnější začít přemýšlet o odstranění softwaru Locky než vystavovat váš počítač dalšímu riziku.

Jak můžete Locky decrypter odstranit?

Funkčnost Locky decrypteru je diskutabilní. Nicméně, i když jste program již zakoupili a podařilo se mu vaše soubory dešifrovat, doporučujeme vám Locky decrypter spolu s virem Locky z vašeho systému odstranit. K tomu následujte tři fundamentální kroky. Za prvé, byste si měli pořídit spolehlivý antivirový nástroj. Poté počítač odpojte od sítě, protože může být náchylnější k procesům Locky, když je online. A konečně spusťte důkladnou kontrolu celého systému pomocí antivirového softwaru, který najde a odstraní Locky virus a všechny jeho součásti z vašeho počítače. Pokud se vyskytnou jakékoli potíže, můžete také postupovat dle návodu na odstranění Locky, který je k dispozici na našich webových stránkách.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění hrozby Locky decrypter:

Odstraňte Locky decrypter pomocí Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Restartujte počítač do Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikněte na Start Shutdown Restart OK.
  2. Když se váš počítač stane opět aktivní, několikrát zmáčkněte F8, dokud se nezobrazí okno Advanced Boot Options.
  3. Ze seznamu vyberte Safe Mode with Networking Vyberte 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Na přihlašovací obrazovce Windows stiskněte tlačítko Power. Poté stiskněte a podržte klávesu Shift a klepněte na tlačítko Restart..
  2. Vyberte Troubleshoot Advanced options Startup Settings a nakonec stiskněte Restart.
  3. Jakmile bude váš počítač opět aktivní, v okně Startup Settings vyberte Enable Safe Mode with Networking. Vyberte 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Odstranit Locky decrypter

  Přihlaste se do svého infikovaného účtu a spusťte prohlížeč. Stáhněte si program ReimageIntego nebo jiný legitimní anti-spywarový program. Před úplným skenováním systému a odstraněním škodlivých souborů, které patří k ransomwaru program aktualizujte a poté dokončete odstranění Locky decrypter.

Pokud ransomware blokuje Safe Mode with Networking, zkuste další metodu.

Odstraňte Locky decrypter pomocí System Restore

 • Krok 1: Restartujte počítač do Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikněte na Start Shutdown Restart OK.
  2. Když se váš počítač stane opět aktivní, několikrát zmáčkněte F8, dokud se nezobrazí okno Advanced Boot Options.
  3. Ze seznamu vyberte Command Prompt Vyberte 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Na přihlašovací obrazovce Windows stiskněte tlačítko Power. Poté stiskněte a podržte klávesu Shift a klepněte na tlačítko Restart..
  2. Vyberte Troubleshoot Advanced options Startup Settings a nakonec stiskněte Restart.
  3. Jakmile bude váš počítač opět aktivní, v okně Startup Settings vyberte Enable Safe Mode with Command Prompt. Vyberte 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Obnovení systémových souborů a nastavení
  1. Jakmile se objeví okno Command Prompt, zadejte cd restore a klikněte na Enter. Zadejte 'cd restore' bez uvozovek a stiskněte 'Enter'
  2. Nyní zadejte rstrui.exe a znovu stiskněte tlačítko Enter.. Zadejte 'rstrui.exe' bez uvozovek a stiskněte 'Enter'
  3. Když se objeví nové okno, klepněte na tlačítko Next a vyberte bod obnovení, který označuje dobu před infiltrací Locky decrypter. Poté klikněte na Next. Jakmile se objeví okno 'System Restore', vyberte 'Next' Vyberte si bod obnovení a klepněte na tlačítko 'Next'
  4. Pro spuštění nástroje obnovení systému klikněte na tlačítko Yes. Klepněte na tlačítko 'Yes' a spusťte obnovení systému
  Po obnovení systému do dřívějšího data, si stáhněte a zkontrolujte počítač pomocí programu ReimageIntego a ujistěte se, že odstranění Locky decrypter proběhlo úspěšně.

A nakonec byste také měli vždy myslet na ochranu proti crypto-ransomwarům. V zájmu ochrany počítače před Locky decrypter a dalšími ransomwary použijte renomovaný anti-spyware jako je například ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-locky-decrypter.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na Locky decrypter