Míra závažnosti:  
  (99/100)

Odstranit Locky decrypter (Jednoduchý návod k odstranění)

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Programy kradoucí data

Je Locky decrypter důvěryhodný?

Locky Decrypter je dešifrovací software, o kterém můžete uvažovat pokud jste se stali obětí viru Locky virus. Locky virus je nový ransomware, který v současné době šíří paniku po celém světě. Tento virus je distribuován prostřednictvím infikovaných e-mailových příloh, které údajně obsahují fakturační údaje. Virus přijde jako soubor ZIP, který obsahuje infikovaný Word nebo JavaScript dokument. Poté, co se Locky dostane do počítače oběti a aktivuje se, začne skenovat systém a soubory, které najde zašifruje pomocí algoritmu RSA-2048 a AES-128. Poté, co tento virus zašifruje soubory, přidá textový dokument s názvem _Locky_recover_instructions do každé složky v počítači, která obsahuje infikované soubory. Textový soubor vysvětluje, že jsou soubory v počítači uzamčeny a odemknout je lze pouze pomocí dešifrovacího klíče. „Naštěstí“ vývojáři tohoto podvodného programu navrhují řešení. Nabízejí vám ke koupi Locky decrypter software, který vám údajně pomůže zašifrované dokumenty odemknout. Jediné, co musíte udělat, je připojit se k anonymní síti Tor a Locky decrypter si koupit na uvedených internetových stránkách. Oběť je také upozorněna, že pokud nezaplatí do jednoho týdne, cena za decrypter se zdvojnásobí. To je jasné vydírání.

Je smutné, že spousta lidí takovému nátlaku podlehne čistě ze zoufalství získat své ztracené soubory zpět. Důrazně však doporučujeme, abyste NEPROVÁDĚLI žádnou platbu, neboť máte co do činění s kybernetickými zločinci, tudíž není žádná záruka, že zakoupený produkt skutečně obdržíte. A co víc, i když slíbený software obdržíte, nemůžete si být jistí, že vaše soubory úspěšně dešifruje. Proto, pokud jste nakaženi tímto virem, je lepší jej ihned odstranit, než se snažit koupit si své soubory zpět. Tím, budete pouze podporovat podvodníky a jejich škodlivé budoucí výtvory. K odstranění Locky ransomwaru z počítače doporučujeme používat spolehlivý antivirový program jako například Reimage.

Locky-decrypter-example-screenshot

Jak se tento software šíří?

Po otevření souboru s žádostí o výkupné, objevíte více odkazů na webové stránky, kde můžete získat Locky decrypter. Decryptor lze stáhnout pouze z webových stránek, které jsou přístupné prostřednictvím anonymní sítě Tor, která zvýhodňuje různé online podvodníky, hackery a jiné. Interakce s těmito odkazy je velmi nebezpečná, protože vás může přesměrovat na další infikované webové stránky a kontaminovat systém s trojskými koni, viry a červy. Proto si myslíme, že je rozumnější začít přemýšlet o odstranění softwaru Locky než vystavovat váš počítač dalšímu riziku.

Jak můžete Locky decrypter odstranit?

Funkčnost Locky decrypteru je diskutabilní. Nicméně, i když jste program již zakoupili a podařilo se mu vaše soubory dešifrovat, doporučujeme vám Locky decrypter spolu s virem Locky z vašeho systému odstranit. K tomu následujte tři fundamentální kroky. Za prvé, byste si měli pořídit spolehlivý antivirový nástroj. Poté počítač odpojte od sítě, protože může být náchylnější k procesům Locky, když je online. A konečně spusťte důkladnou kontrolu celého systému pomocí antivirového softwaru, který najde a odstraní Locky virus a všechny jeho součásti z vašeho počítače. Pokud se vyskytnou jakékoli potíže, můžete také postupovat dle návodu na odstranění Locky, který je k dispozici na našich webových stránkách.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Návod na ruční odstranění hrozby Locky decrypter:

Odstraňte Locky decrypter pomocí Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Restartujte počítač do Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikněte na Start Shutdown Restart OK.
  2. Když se váš počítač stane opět aktivní, několikrát zmáčkněte F8, dokud se nezobrazí okno Advanced Boot Options.
  3. Ze seznamu vyberte Safe Mode with Networking Vyberte 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Na přihlašovací obrazovce Windows stiskněte tlačítko Power. Poté stiskněte a podržte klávesu Shift a klepněte na tlačítko Restart..
  2. Vyberte Troubleshoot Advanced options Startup Settings a nakonec stiskněte Restart.
  3. Jakmile bude váš počítač opět aktivní, v okně Startup Settings vyberte Enable Safe Mode with Networking. Vyberte 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Odstranit Locky decrypter

  Přihlaste se do svého infikovaného účtu a spusťte prohlížeč. Stáhněte si program Reimage nebo jiný legitimní anti-spywarový program. Před úplným skenováním systému a odstraněním škodlivých souborů, které patří k ransomwaru program aktualizujte a poté dokončete odstranění Locky decrypter.

Pokud ransomware blokuje Safe Mode with Networking, zkuste další metodu.

Odstraňte Locky decrypter pomocí System Restore

 • Krok 1: Restartujte počítač do Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikněte na Start Shutdown Restart OK.
  2. Když se váš počítač stane opět aktivní, několikrát zmáčkněte F8, dokud se nezobrazí okno Advanced Boot Options.
  3. Ze seznamu vyberte Command Prompt Vyberte 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Na přihlašovací obrazovce Windows stiskněte tlačítko Power. Poté stiskněte a podržte klávesu Shift a klepněte na tlačítko Restart..
  2. Vyberte Troubleshoot Advanced options Startup Settings a nakonec stiskněte Restart.
  3. Jakmile bude váš počítač opět aktivní, v okně Startup Settings vyberte Enable Safe Mode with Command Prompt. Vyberte 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Obnovení systémových souborů a nastavení
  1. Jakmile se objeví okno Command Prompt, zadejte cd restore a klikněte na Enter. Zadejte 'cd restore' bez uvozovek a stiskněte 'Enter'
  2. Nyní zadejte rstrui.exe a znovu stiskněte tlačítko Enter.. Zadejte 'rstrui.exe' bez uvozovek a stiskněte 'Enter'
  3. Když se objeví nové okno, klepněte na tlačítko Next a vyberte bod obnovení, který označuje dobu před infiltrací Locky decrypter. Poté klikněte na Next. Jakmile se objeví okno 'System Restore', vyberte 'Next' Vyberte si bod obnovení a klepněte na tlačítko 'Next'
  4. Pro spuštění nástroje obnovení systému klikněte na tlačítko Yes. Klepněte na tlačítko 'Yes' a spusťte obnovení systému
  Po obnovení systému do dřívějšího data, si stáhněte a zkontrolujte počítač pomocí programu Reimage a ujistěte se, že odstranění Locky decrypter proběhlo úspěšně.

A nakonec byste také měli vždy myslet na ochranu proti crypto-ransomwarům. V zájmu ochrany počítače před Locky decrypter a dalšími ransomwary použijte renomovaný anti-spyware jako je například Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-locky-decrypter.html

Návody na odstranění v dalších jazycích