Co je to DSearchLink.exe? Mám ho odstranit?

Internetem se šíří škodlivý soubor s názvem DSearchLink.exe. Pokud jste si všimli, že právě tento spustitelný soubor běží ve vašem správci úloh, znamená to, že do vašeho počítače pronikl potenciálně nežádoucí program. Dejte si na soubor DSearchLink.exe pozor, protože jeho objevení také znamená, že je váš počítač nakažený „únoscem“ prohlížeče delta-homes.com, Delta-Search.com nebo jiným.

Nechávat programy tohoto typu nainstalovány v systému může být opravdu nebezpečné. Mohou vás přesměrovat na škodlivé webové stránky, které mohou být použity pro šíření dalšího malwaru. Bez ohledu na to, že nejsou považovány za škodlivé, většina z nich má schopnost sledovat uživatele PC a shromažďovat data, která souvisí s jejich prohlížením internetu. Taková data mohou být také nazývána „osobně neidentifikovatelná“. Nicméně, pokud jsou sdílena s podezřelými třetími stranami, může to vést ke zvýšenému množství spamu, reklamy a dalším problémům. A nakonec zjistíte, že nemůžete prohlížeč využívat jako předtím než, do vašeho počítače pronikl virus delta homes, neboť zablokoval renomované vyhledávače (Google, Yahoo, Bing, atd) a zpomalil všechny webové prohlížeče, ktere máte v PC nainstalovány.

Jak jste si mohli všimnout DSearchLink.exe je vzhledem k jeho podezřelé aktivitě opravdu škodlivý soubor. Pokud se ho budete snažit ukončit, zjistite, že po restartování počítače opět běží ve vašem správci úloh. Proto byste měli tento soubor a všechny ostatní, které souvisí s virem delta homes odstranit pouze automaticky. Jak již bylo zmíněno, tento „únosce“ prohlížeče je velmi podezřelý, proto byste ho nikdy neměli používat pro vyhledávání. Přestože někteří bezpečnostní experti tvrdí, že „únosci“ prohlížeče nejsou viry, myslíme si, že není nutné vystavovat váš počítač riziku škodlivého softwaru.

Pro odstranění Delta Homes a jeho souvisejících komponent, jako je například DSearchLink.exe, byste měli použít jednu z těchto aplikací: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích