Odstranit Delta-homes.com (Instrukce k odstranení) - aktualizace Bře 2021

od Julie Splinters - -   Delta Homes redirect | Druh: Únosce prohlížeče

Návod na odstranění hrozby Delta-homes.com

Co je to Delta-homes.com?

Co je Delta-homes.com?

Delta-Homes.com je „únosce“ prohlížeče, který je schopen „unést“ operační systém Windows. Již jsme obdrželi stovky zpráv o tomto programu z USA, Polska, Velké Británie, Francie a jiných světových zemí. Zde je důležité si uvědomit, že Delta Homes není virus. Je to pouze pochybný vyhledávač, který se používá pro zobrazení sponzorovaného obsahu. Ale vy jen stěží můžete vědět, jaké webové stránky se snaží propagovat. Může být použit k přesměrování na legitimní stránky, stejně tak jako na podezřelé, které se používají jen pro šíření malwaru. Když je počítač infikovaný, Delta-Homes.com se zobrazí jako úvodní stránka a výchozí vyhledávač na všech webových prohlížečích. Je kompatibilní s Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer a dalšími. Pokud se chcete vyhnout přesměrování z Delta-Homes.com na podezřelé a nebezpečné webové stránky, měli byste jej odstranit z počítače. Odstranění tohoto „únosce“ prohlížeče není snadné, neboť ho podporuje aplikace Search Protect , která chrání změněné nastavení prohlížeče a zabraňuje odebrání tohoto programu. Proto většina bezpečnostních expertů doporučuje použít metodu automatického odebrání.

Pokud vás trápí přesměrování na delta-homes.com, něčeho jste si nevšimli. Pokud byste si přečetli ochranu osobních údajů, věděli byste, že se může použit pro sledování uživatelů PC a shromažďování informací o jejich návycích prohlížení. I když vývojáři tohoto programu tvrdí, že se zajímají pouze o osobně neidentifikovatelné údaje, nikdy nevíte jaké třetí strany se k nim mohou dostat. Pokud nechcete, aby neznámé osoby věděli jaké nejčastěji navštěvujete webové stránky, data která do nich zadáváte, IP adresu vašeho počítače nebo vaši e-mailovou adresu, měli byste se od viru Delta-homes.com držet dál. Jak jsme již zmínili, myslíme si, že automatické odstranění je nejlepší způsob, jak se tohoto „únosce“ prohlížeče zbavit, protože se na počítači může znovu objevit ihned po jeho aktualizaci. V tomto konkrétním případě, doporučujeme použít program ReimageIntego, který vám pomůže se tohoto programu a jiných podezřelých komponent jako je Search Protect zbavit. Pokud nevíte, jak tento program nainstalovat a používat, přečtěte si tento příspěvek: Návod k použítí programu SpyHunter.

Delta-Homes.com

Jak může Delta-Homes.com „unést“ můj počítač?

„Únosce“ prohlížeče Delta-homes.com je jedním z potenciálně nežádoucích programů, které se šíří svazkováním. Tuto distribuční metodu projednávalo několik bezpečnostních expertů. Nicméně je to stále legitimní a povolená. Chcete-li se tomu vyhnout, musíte být při instalaci freewaru do počítače opatrní. Ujistěte se, že věnujete zvýšenou pozornost instalaci programů Softonic, Babylon Toolbar, uTorrent, Any.Do, BeeLine Reader, Foxit Reader a podobných programů zdarma. I když si uživatelé mohou nastavit tuto stránku jako úvodní stránku a/nebo výchozí vyhledávač vědomě, ve většině případů tomu tak není a tento program si nainstalují jako volitelnou součást freewaru bez toho, aby o tom věděli. Abyste tomuto a dalším neplánovaným stahování předešli (Conduit, www-searching.com, mystartsearch.com, v9.com, sweet-page.com, mystart, websearch.fixsearch.info,genieo.com, atd.), měli byste pamatovat na jednu věc: při instalaci programů zdarma od sporných vývojářů, si MUSIÍTE vybrat pokročilý/ vlastní způsob instalace. Také zkontrolujte jaké další komponenty nabízí a zrušte označení neznámých vyhledávačů, doplňků, rozšíření, panelů nástrojů atd. Pokud před sebou máte předem zaškrtnuté políčko s větou „Make Delta-homes.com my start page“ nebo „Make Delta-homes.com my default search engine“, měli byste toto zaškrtnutí zrušit. Samozřejmě, se také doporučuje seriózní anti-spywarový program, který by vás před infiltrací takových podezřelých programů mohl varovat..

Jak odstranit Delta-Homes.com?

Pokud váš počítač byl již tímto potenciálně nežádoucím programem ovlivněn a vy se Delta homes chcete zbavit, měli byste se spolehnout na kroky, které jsou uvedeny níže v návodu na automatické a manuální odstranění delta-homes.com.

Často kladené otázky (FAQ)

Otázka: Potřebuji pomoc odstranit vyhledávání Delta-homes.com ze svého prohlížeče (používám Google Chrome). Můžete mi pomoct?

Odpověď: Delta Homes se můžete zbavit použitím automatické metody odstranění nebo následováním kroků pro manuální odstranění. Obě dvě metody jsou uvedeny níže. Nejbezpečnější a nejefektivnější způsob, jak to udělat, je spustit úplnou kontrolu systému aktualizovaným anti-spywarem. Takto zabráníte znovuobjevení tohoto „únosce“ prohlížeče do budoucna.

Otázka: Pomozte mi! Myslím, že je můj počítač infikovaný virem www.delta-homes.com. Objevil se na mém počítači ihned po restartu…

Odpověď: Není to virus. „Únosce“ prohlížeče delta-homes je pouze potenciálně nežádoucí program, který se snaží unést všechny webové prohlížeče, které jsou v počítači nainstalovány. S největší pravděpodobností jste si tento PUP stáhli ve svazku s nějakým programem zdarma z Internetu. Chcete-li www.delta-homes.com z počítače úplně vymazat, měli byste používat níže uvedené kroky.

Otázka: Obávám se proto, že všechny mé hledání jsou přerušeny delta-homes.com přesměrováním. Tato stránka se také objevila jako domovská a výchozí vyhledávač. Myslel jsem, že jsem si počítač opravil, protože jsem se snažil delta homes, delta search, conduit a další rozšíření z mých prohlížečů odstranit. Bohužel se hned po restartu počítače objevili znovu… Můžete mi pomoct? Nechci aby se mi www.delta-homes.com pořád zobrazovala jako domovská stránka…

Odpověď: Odstranění vyhledávání Delta Homes vyžaduje hodně znalostí, protože souvisí s funkcí Search Protect. Tato funkce chrání „unesené“ nastavení systému a zabraňuje odstranění delta-homes.com z počítače. Pokud chcete tohoto „únosce“ prohlížeče zcela odstranit, měli byste se rozhodnout pro metodu automatického odstranění. Samozřejmě se můžete také spolehnout na postup manuálního odstranění, které bylo navrženo bezpečnostními experty z 2-spyware. Nicméně byste měli být při provádění každého z těchto kroků velmi opatrní. Ujistěte se, že je následujete pozorně a provádíte ve správném pořadí, aby se zabránilo dalším problémům s PC.

Otázka: Počítač mi nakazil virus www.delta-homes.com, a teď mě trápí neustálé přesměrování a reklamy. Hlásí, že bych měl opravit chyby v registru nebo opravit chyby v systému Windows. Mám jim věřit? Mohli byste mi také pomoci s odstraněním delta-homes.com? Zdá se, že je to velmi složité..

Odpověď: V první řadě byste se měli držet dál od reklam delta-homes.com, protože jsou zavádějící. Poté co na některou kliknete, můžete snadno infikovat váš počítač dalšími hrozbami, jako jsou adwary, „únosci“ prohlížeče, pochybné optimalizátory PC a podobné aplikace. Když se snažíte www.delta-homes.com ze systému odstranit, měli byste vědět, že se šíří ve svazku s dalšími komponentami, které lze při zvolení manuálního odstranění jen těžko detekovat. To je důvod, proč byste měli přemýšlet o aktualizovaném anti-spywaru. Pro více informací si prosím prohlédněte návod níže.

Otázka: Jak můžu www.delta-homes.com kompletně odstranit? Zdá se, že můj počítač infikuje znovu a znovu a znovu.

Odpověď: Návod na kompletní odstranění delta-homes.com naleznete níže. Ujistěte se, že jste velmi opatrní při provádění kroků manuálního odstranění!

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění hrozby Delta-homes.com

Odstranit Delta-homes.com ze Windows systémů

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby Delta-homes.com a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku Delta-homes.com či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'

Odstranit Delta-homes.com ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Delta-homes.com a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Odstranit Delta-homes.com z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být Delta-homes.com z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Odstranit Delta-homes.com z Mozilla Firefox (FF)

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 2. Zde vyberte Delta-homes.com a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek. Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
  Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information. Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 4. Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby Delta-homes.com. Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'

Odstranit Delta-homes.com z Google Chrome

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte Delta-homes.com a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 4. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 6. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 7. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Delta-homes.com. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit Delta-homes.com z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Delta-homes.com, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 4. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Delta-homes.com dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Delta-homes.com rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Julie Splinters
Julie Splinters - Specialistka na odstraňování malwaru

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Julie Splinters
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích