Odstranit Delta-homes.com (Instrukce k odstranení) - aktualizace Lis 2015

Návod na odstranění hrozby Delta-homes.com

Co je to Delta-homes.com?

Co je Delta-homes.com?

Delta-Homes.com je „únosce“ prohlížeče, který je schopen „unést“ operační systém Windows. Již jsme obdrželi stovky zpráv o tomto programu z USA, Polska, Velké Británie, Francie a jiných světových zemí. Zde je důležité si uvědomit, že Delta Homes není virus. Je to pouze pochybný vyhledávač, který se používá pro zobrazení sponzorovaného obsahu. Ale vy jen stěží můžete vědět, jaké webové stránky se snaží propagovat. Může být použit k přesměrování na legitimní stránky, stejně tak jako na podezřelé, které se používají jen pro šíření malwaru. Když je počítač infikovaný, Delta-Homes.com se zobrazí jako úvodní stránka a výchozí vyhledávač na všech webových prohlížečích. Je kompatibilní s Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer a dalšími. Pokud se chcete vyhnout přesměrování z Delta-Homes.com na podezřelé a nebezpečné webové stránky, měli byste jej odstranit z počítače. Odstranění tohoto „únosce“ prohlížeče není snadné, neboť ho podporuje aplikace Search Protect , která chrání změněné nastavení prohlížeče a zabraňuje odebrání tohoto programu. Proto většina bezpečnostních expertů doporučuje použít metodu automatického odebrání.

Pokud vás trápí přesměrování na delta-homes.com, něčeho jste si nevšimli. Pokud byste si přečetli ochranu osobních údajů, věděli byste, že se může použit pro sledování uživatelů PC a shromažďování informací o jejich návycích prohlížení. I když vývojáři tohoto programu tvrdí, že se zajímají pouze o osobně neidentifikovatelné údaje, nikdy nevíte jaké třetí strany se k nim mohou dostat. Pokud nechcete, aby neznámé osoby věděli jaké nejčastěji navštěvujete webové stránky, data která do nich zadáváte, IP adresu vašeho počítače nebo vaši e-mailovou adresu, měli byste se od viru Delta-homes.com držet dál. Jak jsme již zmínili, myslíme si, že automatické odstranění je nejlepší způsob, jak se tohoto „únosce“ prohlížeče zbavit, protože se na počítači může znovu objevit ihned po jeho aktualizaci. V tomto konkrétním případě, doporučujeme použít program FortectIntego, který vám pomůže se tohoto programu a jiných podezřelých komponent jako je Search Protect zbavit. Pokud nevíte, jak tento program nainstalovat a používat, přečtěte si tento příspěvek: Návod k použítí programu SpyHunter.

Delta-Homes.com

Jak může Delta-Homes.com „unést“ můj počítač?

„Únosce“ prohlížeče Delta-homes.com je jedním z potenciálně nežádoucích programů, které se šíří svazkováním. Tuto distribuční metodu projednávalo několik bezpečnostních expertů. Nicméně je to stále legitimní a povolená. Chcete-li se tomu vyhnout, musíte být při instalaci freewaru do počítače opatrní. Ujistěte se, že věnujete zvýšenou pozornost instalaci programů Softonic, Babylon Toolbar, uTorrent, Any.Do, BeeLine Reader, Foxit Reader a podobných programů zdarma. I když si uživatelé mohou nastavit tuto stránku jako úvodní stránku a/nebo výchozí vyhledávač vědomě, ve většině případů tomu tak není a tento program si nainstalují jako volitelnou součást freewaru bez toho, aby o tom věděli. Abyste tomuto a dalším neplánovaným stahování předešli (Conduit, www-searching.com, mystartsearch.com, v9.com, sweet-page.com, mystart, websearch.fixsearch.info,genieo.com, atd.), měli byste pamatovat na jednu věc: při instalaci programů zdarma od sporných vývojářů, si MUSIÍTE vybrat pokročilý/ vlastní způsob instalace. Také zkontrolujte jaké další komponenty nabízí a zrušte označení neznámých vyhledávačů, doplňků, rozšíření, panelů nástrojů atd. Pokud před sebou máte předem zaškrtnuté políčko s větou „Make Delta-homes.com my start page“ nebo „Make Delta-homes.com my default search engine“, měli byste toto zaškrtnutí zrušit. Samozřejmě, se také doporučuje seriózní anti-spywarový program, který by vás před infiltrací takových podezřelých programů mohl varovat..

Jak odstranit Delta-Homes.com?

Pokud váš počítač byl již tímto potenciálně nežádoucím programem ovlivněn a vy se Delta homes chcete zbavit, měli byste se spolehnout na kroky, které jsou uvedeny níže v návodu na automatické a manuální odstranění delta-homes.com.

Často kladené otázky (FAQ)

Otázka: Potřebuji pomoc odstranit vyhledávání Delta-homes.com ze svého prohlížeče (používám Google Chrome). Můžete mi pomoct?

Odpověď: Delta Homes se můžete zbavit použitím automatické metody odstranění nebo následováním kroků pro manuální odstranění. Obě dvě metody jsou uvedeny níže. Nejbezpečnější a nejefektivnější způsob, jak to udělat, je spustit úplnou kontrolu systému aktualizovaným anti-spywarem. Takto zabráníte znovuobjevení tohoto „únosce“ prohlížeče do budoucna.

Otázka: Pomozte mi! Myslím, že je můj počítač infikovaný virem www.delta-homes.com. Objevil se na mém počítači ihned po restartu…

Odpověď: Není to virus. „Únosce“ prohlížeče delta-homes je pouze potenciálně nežádoucí program, který se snaží unést všechny webové prohlížeče, které jsou v počítači nainstalovány. S největší pravděpodobností jste si tento PUP stáhli ve svazku s nějakým programem zdarma z Internetu. Chcete-li www.delta-homes.com z počítače úplně vymazat, měli byste používat níže uvedené kroky.

Otázka: Obávám se proto, že všechny mé hledání jsou přerušeny delta-homes.com přesměrováním. Tato stránka se také objevila jako domovská a výchozí vyhledávač. Myslel jsem, že jsem si počítač opravil, protože jsem se snažil delta homes, delta search, conduit a další rozšíření z mých prohlížečů odstranit. Bohužel se hned po restartu počítače objevili znovu… Můžete mi pomoct? Nechci aby se mi www.delta-homes.com pořád zobrazovala jako domovská stránka…

Odpověď: Odstranění vyhledávání Delta Homes vyžaduje hodně znalostí, protože souvisí s funkcí Search Protect. Tato funkce chrání „unesené“ nastavení systému a zabraňuje odstranění delta-homes.com z počítače. Pokud chcete tohoto „únosce“ prohlížeče zcela odstranit, měli byste se rozhodnout pro metodu automatického odstranění. Samozřejmě se můžete také spolehnout na postup manuálního odstranění, které bylo navrženo bezpečnostními experty z 2-spyware. Nicméně byste měli být při provádění každého z těchto kroků velmi opatrní. Ujistěte se, že je následujete pozorně a provádíte ve správném pořadí, aby se zabránilo dalším problémům s PC.

Otázka: Počítač mi nakazil virus www.delta-homes.com, a teď mě trápí neustálé přesměrování a reklamy. Hlásí, že bych měl opravit chyby v registru nebo opravit chyby v systému Windows. Mám jim věřit? Mohli byste mi také pomoci s odstraněním delta-homes.com? Zdá se, že je to velmi složité..

Odpověď: V první řadě byste se měli držet dál od reklam delta-homes.com, protože jsou zavádějící. Poté co na některou kliknete, můžete snadno infikovat váš počítač dalšími hrozbami, jako jsou adwary, „únosci“ prohlížeče, pochybné optimalizátory PC a podobné aplikace. Když se snažíte www.delta-homes.com ze systému odstranit, měli byste vědět, že se šíří ve svazku s dalšími komponentami, které lze při zvolení manuálního odstranění jen těžko detekovat. To je důvod, proč byste měli přemýšlet o aktualizovaném anti-spywaru. Pro více informací si prosím prohlédněte návod níže.

Otázka: Jak můžu www.delta-homes.com kompletně odstranit? Zdá se, že můj počítač infikuje znovu a znovu a znovu.

Odpověď: Návod na kompletní odstranění delta-homes.com naleznete níže. Ujistěte se, že jste velmi opatrní při provádění kroků manuálního odstranění!

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu FortectIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění hrozby Delta-homes.com

Odinstalování ze systému Windows

Chcete-li Delta-homes.com odstranit z počítače se systémem Windows 10/8, postupujte následovně:

 1. Zadejte Ovládací panely do vyhledávacího pole Windows a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na výsledek vyhledávání.
 2. V části Programy vyberte Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Vyhledejte programy související s Delta-homes.com (nebo jakýkoli jiný nedávno nainstalovaný podezřelý program).
 4. Pravým tlačítkem na program klikněte a vyberte Odinstalovat.
 5. Pokud se zobrazí Řízení uživatelských účtů, klikněte na Ano.
 6. Počkejte na dokončení odinstalace a klikněte na OK. Odinstalování ze systému Windows

Pokud používáte systém Windows 7/XP, postupujte následovně:

 1. Klikněte na Windows Start > Ovládací panely v pravé části (pokud používáte Windows XP, klikněte na Přidat nebo odebrat programy).
 2. V okně Ovládací panely vyberte Programy > Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Jednou klikněte na aplikaci, kterou chcete odstranit.
 4. Nahoře klikněte na Změnit/odebrat.
 5. Pro potvrzení vyberte Ano.
 6. Po dokončení klikněte na OK.

Odstranit Delta-homes.com ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Delta-homes.com a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Odstraňte nežádoucí rozšíření z prohlížeče MS Edge:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Rozšíření.
 2. Ze seznamu vyberte rozšíření a klikněte na Ozubené kolečko.
 3. Dole klikněte na Odinstalovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymazejte soubory cookies a další data prohlížeče:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 2. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 3. Vyberte vše (kromě hesel, i když možná budete chtít zahrnout také licence Médií) a klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte nastavení pro novou kartu a domovskou stránku:

 1. Klikněte na ikonku menu a vyberte Nastavení.
 2. Poté vyberte Po spuštění.
 3. Pokud jste našli podezřelou doménu, klikněte na Zakázat.

Pokud výše uvedené kroky nefungují, obnovte prohlížeč MS Edge:

 1. Otevřete Správce úloh stisknutím kláves Ctrl + Shift + Esc.
 2. Klikněte na šipku Více informací ve spodní části okna.
 3. Vyberte záložku Podrobnosti.
 4. Nyní přejděte dolů a vyhledejte každou položku s názvem Microsoft Edge. Klepněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte možnost Ukončit úlohu, abyste zabránili spuštění aplikace MS Edge. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokud ani toto řešení nepomáhá, budete muset použít pokročilou metodu obnovení. Než budete pokračovat, musíte si zálohovat data.

 1. V počítači najděte složku: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Vyberte všechny složky stisknutím kláves Ctrl + A.
 3. Na vybrané složky klikněte pravým tlačítkem a vyberte Odstranit.  Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge
 4. Nyní klikněte pravým tlačítkem na Start a vyberte Windows PowerShell (správce).
 5. Když se otevře nové okno, zkopírujte a vložte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokyny pro prohlížeč Edge založený na Chromium

Odstraňte rozšíření z prohlížeče MS Edge (Chromium):

 1. Otevřete aplikaci Edge a přejděte na Nastavení > Rozšíření.
 2. Nežádoucí rozšíření vymažte kliknutím na Odebrat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymažte mezipaměť a data stránek:

 1. Klikněte na Menu a přejděte do Nastavení.
 2. Vyberte Ochrana osobních údajů a služby.
 3. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 4. V části Časový rozsah vyberte Za celou dobu.
 5. Klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte prohlížeč MS Edge založený na Chromium:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. Na levé straně vyberte Resetovat nastavení.
 3. Vyberte Obnoví výchozí hodnoty nastavení.
 4. Potvrďte kliknutím na Resetovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Odstraňte nebezpečné doplňky:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Menu (tři vodorovné čáry v pravé horní části okna).
 2. Vyberte Doplňky.
 3. Zde vyberte doplňky, které souvisejí s Delta-homes.com a klikněte na Odstranit. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte domácí stránku:

 1. Klikněne na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu a přejděte do nabídky.
 2. Vyberte Možnosti.
 3. Pod možnost Domovská stránka zadejte preferovanou stránku, která se otevře pokaždé, když prohlížeč Mozilla Firefox spustíte.

Odstraňte soubory cookies a data webových stránek:

 1. Klikněte na Nabídku a vyberte Možnosti.
 2. Přejděte do části Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 3. Přejděte dolů a najděte Soubory cookies a data stránek.
 4. Klikněte na Vymazat data…
 5. Vyberte Soubory cookies a data stránek, Webový obsah v mezipaměti a klikněte na Vymazat. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte prohlížeč Mozilla Firefox

V případě, že se vám i po provedení výše uvedených kroků nepodařilo Delta-homes.com odstranit, obnovte nastavení prohlížeče Mozilla Firefox:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Nabídku.
 2. Přejděte na Pomoc a vyberte Informace o řešení problémů. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox
 3. V části Vyladit Firefox klikněte na Obnovit Firefox…
 4. Jakmile se zobrazí vyskakovací okno, potvrďte výběr kliknutím na Obnovit Firefox – nyní by měl být Delta-homes.com odstraněn. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovení prohlížeče Google Chrome

Odstraňte škodlivá rozšíření z prohlížeče Google Chrome:

 1. Otevřete prohlížeč Google Chrome, klikněte na Menu (tři svislé tečky v pravém horním rohu) a vyberte Další nástroje > Rozšíření.
 2. V nově otevřeném okně uvidíte všechna nainstalovaná rozšíření. Odinstalujte všechny podezřelé pluginy související s Delta-homes.com kliknutím na Odebrat. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Vymažte mezipaměť a data webů z prohlížeče Chrome:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. V části Ochrana soukromí a zabezpečení vyberte Vymazat údaje o prohlížení.
 3. Vyberte Historie prohlížení, Soubory cookie a jiná data webů a Obrázky a soubory v mezipaměti.
 4. Klikněte na Vymazat data. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Změňte domovskou stránku:

 1. Klikněte na menu a vyberte Nastavení.
 2. V části Při spuštění vyhledejte podezřelý web, například Delta-homes.com.
 3. Klikněte na Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek, klikněte na tři tečky vedle stránky a vyberte Odebrat.

Obnovte prohlížeč Google Chrome:

Pokud výše uvedený postup nefunguje, obnovte prohlížeč Google Chrome, abyste eliminovali všechny komponenty související s Delta-homes.com následovně:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. V Nastavení přejeďte dolů a klikněte na Rozšířená nastavení.
 3. Přejděte dolů do části Resetovat a vyčistit.
 4. Klikněte na Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty.
 5. A dokončete odstranění Delta-homes.com kliknutím na Resetovat nastavení. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Obnovení prohlížeče Safari

Odstraňte nežádoucí rozšíření z prohlížeče Safari:

 1. Klikněte na Safari > Předvolby…
 2. V novém okně vyberte Rozšíření.
 3. Vyberte nežádoucí rozšíření související s Delta-homes.com a zvolte Odinstalovat. Obnovení prohlížeče Safari

Vymažte soubory cookies a další data webových stránek z prohlížeče Safari:

 1. Klikněte na Safari > Vymazat historii…
 2. Z rozbalovací nabídky v části Vymazat vyberte veškerou historii.
 3. Potvrďte kliknutím na Vymazat historii. Obnovení prohlížeče Safari

Pokud výše zmíněné kroky nefungují, obnovte prohlížeč Safari následovně:

 1. Klikněte na Safari > Předvolby…
 2. Přejděte na záložku Pokročilé.
 3. Zaškrtněte možnost Zobrazit v řádku nabídek nabídku Vývojář.
 4. V řádku nabídek klikněte na Vývojář a vyberte Vyprázdnit mezipaměti. Obnovení prohlížeče Safari

Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Delta-homes.com rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Julie Splinters
Julie Splinters - Specialistka na odstraňování malwaru

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Julie Splinters
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích