Míra závažnosti:  
  (99/100)

Odstranit Your computer has been blocked (Instrukce k odstranení) - aktualizace Čvn 2020

od Jake Doevan - - | Druh: Malware

Můžete věřit oznámení „Your Computer Has Been Blocked“?

Your computer has been blocked

Virus Your Computer Has Been Blocked přijde jako falešné oznámení, jehož cílem je lidi vystrašit, aby si mysleli, že došlo k porušení několika zákonů Spojených států amerických a nyní musí zaplatit pokutu. Obvykle blokuje systém s obrovským oznámením, které se zdá být zasláno oficiálním zástupcem vlády (v tomto konkrétním případě Federálním ministerstvem spravedlnosti). Kromě toho, je oznámení ve stejném jazyce, kde se oběť nachází.

Smutnou zprávou je, že za oznámením Your Computer Has Been Blocked ve skutečnosti stojí internetoví zločinci. Snaží se, abyste zaplatili údajnou pokutu ve výši $300 zakoupením poukazu Moneypak a zasláním kódu zločincům. NEMĚLI byste to dělat! Počítač můžete odblokovat a Your Computer Has Been Blocked odstranit ze systému pomocí speciálních kroků, které jsou uvedeny níže nebo systém zkontrolovat pomocí důvěryhodného anti-malwarového nástroje, jako je například Reimage Reimage Cleaner Intego.

I když je tento virus poměrně starý, v poslední době se o něm šíří internetem nová vlna zpráv. Uživatelé začali upozorňovat na znovuobjevení viru Your Computer Has Been Blocked. Po krátkém vyšetřování bezpečnostní experti zjistili, že virus Your Computer Has Been Blocked je odlišný, i když sdílí stejný název s ransomwarem.

Je jasné, že tato kybernetická hrozba je program typu adware, který infikuje počítače a vkládá do nich infekční reklamy, které vedou na webové stránky plné malwaru. Navíc tento malware také shromažďuje informace o uživateli, z nichž některé mohou být osobně identifikovatelné. Takže, i když tento virus nezamkne vaše soubory, jako jeho jmenovec, mít jej nainstalovaný v počítači může vést k řadě porušení ochrany osobních údajů nebo dokonce krádeži identity.

Your computer has been blocked
Virus "Your Computer Has Been Blocked"

Jaké jsou nejtypičtější způsoby, jak se nakazit ransomwarem?

Tento ransomwarový virus můžeme snadno zařadit do stejné skupiny jako FBI virusFBI virus Black Screen, který masivně infikuje PC uživatelů bez toho, aby požádal o jakéhokoliv povolení. Stejně jako jeho předchůdci, tento virus je dodáván ve svazku s freewarem, sharewarem, nevyžádanými e-maily a jejich přílohami a dalšími aplikacemi, které mohou vypadat jako legitimní.

Kromě toho někteří uživatelé také hlásili, že tento se tento nebezpečný ransomware může také šířit pomocí falešných kodeků a flash aktualizací. Jakmile se dostane do počítače, zablokuje systém a nahradí tapetu plochy s varovným oznámením „Your Computer Has Been Blocked“.

Toto varování je celé černé a ukazuje oběti falešnou webovou kameru. Kromě toho používá stejné bílé písmena v levém horním rohu jako FBI Online Agent virus, který je poslední ze skupiny viru FBI. Prosím uvědomte si, že budete muset ignorovat upozornění, který říká ignorovat:

Počítač byl zablokován!
Práce na počítači byla pozastavena z důvodu porušení zákona Spojených států amerických.
(…)

Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)

Samozřejmě, musíte Your Computer Has Been Blocked odstranit z počítače bez zbytečného odkladu.

Návrhy jak Your Computer Has Been Blocked odstranit:

Největším problémem při pokusu o odstranění tohoto nebo jiného ransomwaru ze skupiny viru FBI, je odblokování systému. Za prvé, měli byste se pokusit obnovit svůj počítač tím, že spustíte nějaký spolehlivý antivirový skener, který najde a odstraní Your Computer Has Been Blocked a další infikované soubory z počítače.

Pokud má antivirový software potíže virus odstranit, můžete proces urychlit, když budete postupovat podle pokynů uvedených níže. Po dokončení uvedených kroků, můžete znovu zkusit skenování systému. Odstranění viru je dlouhý a někdy obtížný proces, a proto, aby se zabránilo podobným útokům v budoucnu, je vhodné pravidelně zálohovat data a ukládat je na bezpečném místě.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
obrázek pro Virus "Your Computer Has Been Blocked"
obrázek pro Virus "Your Computer Has Been Blocked"obrázek pro Virus "Your Computer Has Been Blocked"obrázek pro Virus "Your Computer Has Been Blocked"obrázek pro Virus "Your Computer Has Been Blocked"
obrázek pro Virus "Your Computer Has Been Blocked"

Návod na ruční odstranění hrozby Your computer has been blocked:

Odstraňte Your computer has been blocked pomocí Safe Mode with Networking

 • Krok 1: Restartujte počítač do Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikněte na Start Shutdown Restart OK.
  2. Když se váš počítač stane opět aktivní, několikrát zmáčkněte F8, dokud se nezobrazí okno Advanced Boot Options.
  3. Ze seznamu vyberte Safe Mode with Networking Vyberte 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Na přihlašovací obrazovce Windows stiskněte tlačítko Power. Poté stiskněte a podržte klávesu Shift a klepněte na tlačítko Restart..
  2. Vyberte Troubleshoot Advanced options Startup Settings a nakonec stiskněte Restart.
  3. Jakmile bude váš počítač opět aktivní, v okně Startup Settings vyberte Enable Safe Mode with Networking. Vyberte 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Krok 2: Odstranit Your computer has been blocked

  Přihlaste se do svého infikovaného účtu a spusťte prohlížeč. Stáhněte si program Reimage Reimage Cleaner Intego nebo jiný legitimní anti-spywarový program. Před úplným skenováním systému a odstraněním škodlivých souborů, které patří k ransomwaru program aktualizujte a poté dokončete odstranění Your computer has been blocked.

Pokud ransomware blokuje Safe Mode with Networking, zkuste další metodu.

Odstraňte Your computer has been blocked pomocí System Restore

 • Krok 1: Restartujte počítač do Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikněte na Start Shutdown Restart OK.
  2. Když se váš počítač stane opět aktivní, několikrát zmáčkněte F8, dokud se nezobrazí okno Advanced Boot Options.
  3. Ze seznamu vyberte Command Prompt Vyberte 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Na přihlašovací obrazovce Windows stiskněte tlačítko Power. Poté stiskněte a podržte klávesu Shift a klepněte na tlačítko Restart..
  2. Vyberte Troubleshoot Advanced options Startup Settings a nakonec stiskněte Restart.
  3. Jakmile bude váš počítač opět aktivní, v okně Startup Settings vyberte Enable Safe Mode with Command Prompt. Vyberte 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Krok 2: Obnovení systémových souborů a nastavení
  1. Jakmile se objeví okno Command Prompt, zadejte cd restore a klikněte na Enter. Zadejte 'cd restore' bez uvozovek a stiskněte 'Enter'
  2. Nyní zadejte rstrui.exe a znovu stiskněte tlačítko Enter.. Zadejte 'rstrui.exe' bez uvozovek a stiskněte 'Enter'
  3. Když se objeví nové okno, klepněte na tlačítko Next a vyberte bod obnovení, který označuje dobu před infiltrací Your computer has been blocked. Poté klikněte na Next. Jakmile se objeví okno 'System Restore', vyberte 'Next' Vyberte si bod obnovení a klepněte na tlačítko 'Next'
  4. Pro spuštění nástroje obnovení systému klikněte na tlačítko Yes. Klepněte na tlačítko 'Yes' a spusťte obnovení systému
  Po obnovení systému do dřívějšího data, si stáhněte a zkontrolujte počítač pomocí programu Reimage Reimage Cleaner Intego a ujistěte se, že odstranění Your computer has been blocked proběhlo úspěšně.

A nakonec byste také měli vždy myslet na ochranu proti crypto-ransomwarům. V zájmu ochrany počítače před Your computer has been blocked a dalšími ransomwary použijte renomovaný anti-spyware jako je například Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-your-computer-has-been-blocked.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na Your computer has been blocked