Míra závažnosti:  
  (10/100)

Odstranit virus WebHelper (Návod k odstranení) - aktualizováno Zář 2020

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Malware

WebHelper je potenciálně nežádoucí aplikace, která je spojena s procesem utorrentie.exe

Reklamy WebHelperu

WebHelper je nežádoucí program, který může bez povšimnutí infiltrovat systém a běžet na pozadí, zatímco ovlivňuje rychlost vašeho prohlížeče nebo počítače. Vetřelec se skryje pod procesy utorrentie.exe a webhelper.dll. Pokud ke stahování souborů a programů používáte aplikaci uTorrent, Web Helper 32 bit může na ploše počítače opakovaně otevírat a přehrávat reklamy. Smazání samotného souboru vám bohužel nepomůže zbavit se tohoto rušivého chování. Je nutné odstranit hlavní adwarový program. Obvykle se soubor spoléhá na pomocné objekty prohlížeče, které jej znovu instalují společně s aplikací uTorrent. Pro ukončení tohoto procesu a adwaru je třeba provést důkladnou kontrolu systému.

Název WebHelper
Typ Adware/únosce prohlížeče
Kategorie Potenciálně nežádoucí program
Příznaky Infiltruje systém bez vašeho souhlasu a ovlivňuje výkon s rušivým chováním
Stupeň nebezpečí Nízký
Přidružený utorrentie.exe a webhelper.dll 
Distribuce Instalace nespolehlivých programů zdarma
Odstranění Použijte program Reimage Reimage Cleaner Intego k vyčištění systému

Pokud jste v počítači nalezli proces WebHelper, měli byste vědět, že slouží svým reklamám, které zobrazuje na základě toho, co si uživatel prohlíží a vyhledává na internetu. Za tímto účelem určitý čas sleduje uživatele a shromažďuje informace o jeho zájmech, například o nejnavštěvovanějších webových stránkách, na které reklamy většinou kliká, atd.

Tyto informace bohužel zahrnují i více osobní údaje, na které byste si měli dát pozor, protože adwarové programy, jako je virus WebHelper, mohou přistupovat, shromažďovat a dokonce sdílet vaše:

 • IP adresy;
 • detaily o systému;
 • polohu.

Jakmile výše zmíněný adware shromáždí potřebné množství informací, začne přehrávat zvukové reklamy a zmate tak uživatele, protože je těžké zjistit, který program nebo proces to dělá. Příčinu zvuku lze zjistit otevřením aplikace Windows Audio Mixer. Pokud jste si však mysleli, že vypnutím zvuku pro WebHelper problém vyřešíte, budeme Vás muset zklamat. Problém to vyřeší pouze na omezenou dobu.

Uživatelé si stěžovali na tento problém s reklamami a dokonce na chybové nebo malwarové výstrahy ve zvukové nebo obrazové podobě, které se objevují z ničeho nic:

Dostávám reklamy, když se připojím ke komunitním serverům csgo (což je normální), ale poprvé jsem dostal video, které říká: „Máte virus, bla bla bla zavolejte na toto číslo bla bla bla, pokud zavřete toto okno, váš počítač se zničí bla bla bla bla“. Tak jsem přes volume mixer zjistil, že video přichází od steam client web helper.

Zvukové reklamy od adwaru Web Helper jsou nepříjemné. Měli bychom vás však také upozornit na jeho vyskakovací okna a bannery, které můžete začít vidět během procházení. Mějte na paměti, že mohou obsahovat odkazy na možná nezabezpečené webové stránky.

WebHelper virus

Kromě toho, utorrentie.exe, který je spojený s tímto vetřelcem tiše využívá výkon procesoru ke komunikaci s přidruženými weby a načítá jejich reklamy na vašem počítači. Největším problémem spojeným s takovou aktivitou je pravidelné zpomalení počítače. Jsme si jisti, že se nechcete zabývat takovými virtuálními problémy, takže vám doporučujeme WebHelper odstranit

Nemůžete-li virus odstranit obvyklými metodami pro odstranění adwaru, můžete použít pokyny pro automatické odstranění, které jsou uvedeny na konci tohoto příspěvku. Bude ukončen WebHelper (32 bit), utorrentie.exe, webhelper.dll a podobné aktivity. Jakmile dokončíte skenování s pomocí programu Reimage Reimage Cleaner Intego nebo jinými podobnými nástroji, odstraníte WebHelper podle navrhovaných kroků. Chcete-li se dozvědět více o jeho distribuci, pokračujte ve čtení.

Virus WebHelperWebHelper je program, který přehrává audio reklamy pro uživatele aplikace uTorrent. Existuje způsob, jak WebHelper odstranit.

Tipy, jak se adwaru v budoucnu vyhnout

I když je tento vetřelec součástí uTorrentu, můžete si nevědomky nainstalovat podobné programy, které podporují reklamu, a proto vám chceme poskytnout průvodce, jak těmto událostem předejít.

 • Při instalaci programu zdarma byste se měli rozhodnout pro Vlastní nebo Pokročilou možnost instalace. Ty vám umožní zobrazit všechny další položky přidané do vašeho stahování.
 • Pokud to neuděláte a budete se spoléhat na Standardní nebo Výchozí možnost instalace, zaplníte počítač s potenciálně nežádoucími programy, protože tyto možnosti instalace mají tendenci zahrnovat prohlášení, která dávají vaše oprávnění instalovat všechny doporučené doplňky.
 • Prostě vyberte možnost Vlastní nebo Pokročilé instalace a zrušte výběr doplňků, které v počítači nechcete.

Zbavit se adwaru WebHelper a ukončit související procesy

Existuje způsob, jak virus WebHelper odstranit nadobro. Nezapomeňte, že se nejedná o kritický počítačový program a že sotva představuje hrozbu pro vaši bezpečnost. Nicméně, tým Zondervirus.nl říká, že jeho aktivity jsou přinejmenším nepříjemné. Kromě toho může jeho intenzivní sledování dat způsobit ztrátu specifických informací.

Web Helper můžete odstranit pomocí kroků uvedených níže. Ujistěte se, že tento adware odinstalujete přes Ovládací panely a pak obnovíte všechny webové prohlížeče, které byly ovlivněny.

Pokud nejste ochotni provést odstranění WebHelperu ručně, můžete zkontrolovat systém pro běžný adware/únosce prohlížeče pomocí anti-malwarového softwaru. Některé programy, které doporučujeme, jsou uvedeny níže. Ujistěte se, že je aktualizujete na jejich nejnovější verzi, abyste měli úplnou virovou databázi.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu Reimage Reimage Cleaner Intego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění viru WebHelper:

Odstranit WebHelper ze Windows systémů

Chcete-li WebHelper (utorrentie.exe) odebrat ze systému Windows 10 nebo podobného operačního systému Windows, musíte vytvořit falešnou kopii spustitelného souboru. Zde je návod, co musíte udělat:

 1. Nejprve ukončete proces uTorrent běžící na vašem počítači. Jednoduše stiskněte klávesy Ctrl + Alt + Del, vyberte jej a klepněte na tlačítko Ukončit úlohu.
 2. Přejděte na C:\Users\[NÁZEV VAŠEHO POČÍTAČE]\AppData\Roaming\uTorrent\updates a poté otevřete složku pojmenovanou po verzi uTorrent, kterou používáte. Uvnitř této složky najdete soubor utorrentie.exe. Nedělejte s ním nic.
 3. Vraťte se zpět o jednu složku a klikněte pravým tlačítkem kdekoli v ní. Vyberte Nový> Textový dokument a pojmenujte ho, jak chcete, řekněme test.txt. Pro uložení názvu, klikněte kdekoli ve složce a poté otevřete právě vytvořený textový soubor. Přejděte na Soubor> Uložit jako.
 4. Nyní vyberte umístění pro uložení nového souboru. Vyberte složku, která obsahuje soubor utorrentie.exe a zde soubor uložte pod názvem utorrentie.exe. Ve volbě Uložit jako typ musíte vybrat Všechny soubory.
 5. Budete dotázáni, zda chcete soubor, který již existuje, přepsat. Klepněte na Ano.
 6. Nyní můžete soubor test.exe ze složky updates odstranit. Přejděte do složky obsahující soubor utorrentie.exe. Klepněte pravým tlačítkem myši na tento soubor a vyberte Vlastnosti.
 7. V záložce Obecné v sekci Atributy zaškrtněte Jen pro čtení. Klikněte na Použít a OK.

TIP: Někteří počítačoví experti navrhují k vyřešení problému zakázat automatické aktualizace uTorrentu. Nepovažujeme však takový krok za bezpečný (pokud jde o zabezpečení počítače).

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby WebHelper a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku WebHelper či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'
 5. Odstraňte zástupce aplikace WebHelper ze seznamu Windows
  Klikněte pravým tlačítkem myši na zástupce aplikace Mozilla Firefox a zvolte Properties. Klikněte pravým tlačítkem na ikonu prohlížeče a zvolte 'Properties'
 6. Přejděte na záložku Shortcut a vyhledejte pole Target. Odstraňte škodlivé URL adresy související s vaším virem. Přejděte na záložku 'Shortcut' a zde odstraňte 'http://isearch.babylon.com...' a další podezřelé URL adresy

Opakujte kroky uvedené výše pro zástupce všech prohlížečů, včetně Internet Explorer a Google Chrome. Ujistěte se, že zkontrolujete všechna umístění těchto zástupců, jako jsou např. Plocha, Menu Start a Hlavní panel.

Odstranit WebHelper ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte WebHelper a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Odstranit WebHelper z Internet Explorer (IE)

 1. Odstraňte nebezpečné doplňky
  Otevřete Internet Explorer, klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu IE) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Manage Add-ons. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Manage add-ons'
 2. Uvidíte okno Manage Add-ons Zde vyhledejte WebHelper a další pochybné pluginy. Ukončete jejich činnost kliknutím na Disable: Klikněte pravým tlačítkem myši na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Disable'
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Internet Options. Zůstaňte v záložce General.
 4. Zde smažte škodlivou URL adresu a zadejte jméno domény, které dáváte přednost. Klikněte na Apply pro uložení změn. Smažte škodlivé URL adresy, zadejte název domény, které dáváte přednost, a klikněte na 'Apply' pro uložení těchto změn
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Internet Explorer
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) ještě jednou a zvolte Internet options. Přejděte do záložky Advanced.
 6. Zde zvolte Reset.
 7. V dalším okně zaškrtněte Delete personal settings a znovu zvolte Reset pro dokončení úplného odstranění hrozby WebHelper Přejděte na záložku 'Advanced' a klikněte na tlačítko 'Reset'. Nyní zvolte 'Delete personal settings' a klikněte na tlačítko 'Reset' ještě jednou

Odstraňte virus WebHelper z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být WebHelper z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Odstranit WebHelper z Mozilla Firefox (FF)

Nezapomeňte v případě dalších změn vyčistit prohlížeč od nežádoucího obsahu

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 2. Zde vyberte WebHelper a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek. Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na tlačítko menu (v pravém horním rohu) a zvolte Options General.
 4. Zde odstraňte škodlivou URL adresu a zadejte stránku, jíž dáváte přednost, případně klikněte na Restore to default.
 5. Klikněte na OK pro uložení změn. V záložce 'General' smažte škodlivé URL adresy z oddílu 'Home Page', případně klikněte na tlačítko 'Restore to Default'. Poté klikněte na 'OK' pro uložení změn
 6. Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
  Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information. Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 7. Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby WebHelper. Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'

Odstranit WebHelper z Google Chrome

Pokud tento adware „unese“ váš Chrome, ujistěte se, že jste ho resetovali, abyste tento webový prohlížeč mohli opravit

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte WebHelper a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Jestliže virus změnil vaši domovskou stránku a výchozí vyhledávač, změňte jejich nastavení zpět do původního stavu.
  Klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 4. Zde vyhledejte Open a specific page or set of pages pod možností On startup a poté klikněte na Set pages. Po rozkliknutí menu a následném kliknutí na 'Settings' zvolte 'Set pages'
 5. Nyní by se vám mělo zobrazit další okno. V něm odstraňte škodlivé vyhledávací stránky a zadejte tu, kterou chcete využívat jako svou domovskou stránku. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 6. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 7. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 8. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 9. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 10. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby WebHelper. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit WebHelper z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte WebHelper, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v jeho hlavní nabídce klikněte na Safari. Zvolte si již zobrazenou možnost Preferences a dále pokračujte zvolením General.
 4. Zde se zaměřte na políčko Homepage. Pokud došlo ke změně na WebHelper, nežádoucí odkaz odstraňte a zadejte místo něj doménu vyhledávače, který chcete používat pro svá vyhledávání. Pamatujte si, že odkaz je nutné uvést i s předponou 'http://'. V sekci 'General' odstraňte škodlivou URL adresu a zadejte název domény, které dáváte přednost
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 6. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace WebHelper dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Myslete na to a zálohujte svá data každý den nebo týden.

Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-webhelper-virus.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na WebHelper virus