Míra závažnosti:  
  (20/100)

Odstranit Unlock this Page to Continue (Návod k odstranení) - aktualizace Led 2021

od Jake Doevan - - | Druh: Adware

Odemknout tuto stránku – podvod, který se snaží vyděsit své oběti tím, že zablokuje jejich zařízení

Odemknout tuto stránku

Odemknout tuto stránku je podvodná kampaň, která využívá sociální inženýrství k přesměrování uživatelů na konkrétní webové stránky plné průzkumů a falešných nabídek. I když se může zdát, že virus napodobuje ransomware, protože může zablokovat váš webový prohlížeč, jedná se o podvod průzkumu, který se šíří pomocí PUP. Chcete-li odemknout obrazovku, stačí ukončit zablokovaný webový prohlížeč pomocí správce úloh. Případně deaktivujte tento zámek obrazovky odinstalováním všech podezřelých aplikací nainstalovaných do počítače bez vašeho vědomí. Virus Odemknout tuto stránku lze také najít jako jeden z následujících podvodů: 

 • Pro odemknutí této stránky dokončete 1 nebo více nabídek
 • Pro odemknutí této stránky dokončete 2 nebo více nabídek
 • Po dokončení se tato stránka odemkne!

Mějte na paměti, že každá z těchto nabídek je falešná a vše, co musíte udělat, je ignorovat falešnou varovnou zprávu v prohlížeči. Po jejím zrušení pečlivě zkontrolujte systém pro PUP, které se obvykle šíří spolu s programy zdarma. 

Název Chcete-li pokračovat, odemkněte tuto stránku (odemknout tuto stránku)
Typ PUP / podvod / falešné varování
Úroveň nebezpečí Vysoká. Pomocí sociálního inženýrství může virus ukrást peníze oběti, osobní údaje atd.
Distribuce Programy zdarma, poškozené webové stránky, falešné odkazy
Hlavní příznaky infekce
 • Zablokovaný webový prohlížeč;
 • Během prohlížení se objevují falešná varování;
 • Četné nabídky kontaktovat technické odborníky;
 • Přesměruje na neznámé webové stránky
Postup odstranění Pomocí programu ReimageIntego můžete odstranit PUP odpovědný za zobrazení upozornění Odemknout tuto stránku.

Virus Odemknout tuto stránku se většinou zaměřuje na Windows OS; mohou však být ovlivněny i jiné verze operačního systému. Krypto-malware obvykle používá různé algoritmy k zakódování dat obětí a poté vyžaduje za odemknutí peníze. Přestože se tato aplikace může jevit jedním způsobem, ve skutečnosti se chová spíše jako podvod PORNOGRAPHIC VIRUS ALERT FROM MICROSOFT a nešifruje žádné dokumenty ani soubory.

Když už mluvíme o funkčnosti viru „Odemkněte tuto stránku, abyste mohli pokračovat!“, nezablokuje celý počítač. Nezkušení uživatelé počítačů však mohou být vyděšení, když jsou tímto virem napadeni a pokoušejí se obejít uzamčenou obrazovku. Mohou začít panikařit a myslet si, že počítačový systém může utrpět vážné poškození, i když to není pravda. Vystrašení uživatelé tedy splňují požadavky hackerů .

Odemknout tuto stránku má několik variant zpráv, které by se mohly na obrazovce postiženého počítače zobrazit. Tato kybernetická hrozba obvykle k odemknutí stránky vyžaduje dokončení průzkumu. Jeden takový dotazník vydělá podvodníkům dolar nebo dva, stovky a tisíce takto uzamčených počítačů shromáždí poměrně velké množství peněz. Poskytnuté osobní údaje však mohou být zneužity k provádění nezákonných aktivit a vést k odcizení identity.

Podvod Odemknout tuto stránkuPodvod Odemknout tuto stránku je technika sociálního inženýrství, která hackerům pomáhá generovat snadné peníze přesměrováním uživatelů na stránky průzkumu.

Podvod může také přesměrovat na nebezpečné weby, nainstalovat různé panely nástrojů nebo provést podobné činnosti tvrzením, že „po dokončení se tato stránka odemkne!“. Například:

Chcete-li pokračovat, odemkněte tuto stránku!
Tato stránka se okamžitě odemkne a obnoví normální přístup po vaší účasti na níže uvedené nabídce. Použijte prosím platné informace!
Vaše plocha byla uzamčena.
Chcete-li plochu odemknout, dokončete níže uvedenou nabídku.
(…)
Chcete-li pokračovat, dokončete nabídku.

Může vás také svádět k dokončení průzkumu nabídnutím slevových kupónů:

Snídaně na nás s dárkovou kartou!
Získejte sluchátka ZDARMA!
Pojďte nakupovat!
Získejte doručení potravin ZDARMA!

Po dokončení průzkumu nebo instalaci některého panelu nástrojů se může pro odemknutí této stránky zobrazit další výzva k instalaci další aplikace. Takové zprávy zůstanou na obrazovce, dokud podvodníci nedostanou to, co chtějí, nebo dokud uživatel konečně neprovede odstranění PUP, který je generuje.

Chcete-li obejít zamknutou obrazovku a odebrat Odemknout tuto stránku, abyste mohli pokračovat!, musíte restartovat počítač nebo alespoň ukončit webový prohlížeč pomocí Správce úloh. Ujistěte se, že jste resetovali postižený webový prohlížeč. Pokud uzavření stránky naplněné tímto podvodem nezabrání opětovnému zobrazení, měli byste k odstranění škodlivého softwaru ze systému použít spolehlivý program. 

Případně zkontrolujte systém pomocí renomovaného programu na ochranu proti malwaru, například ReimageIntego a vyhledejte pochybný obsah vložený do vašeho systému a webových prohlížečů, jako jsou Chrome, Firefox, Explorer, Edge a Safari. Abychom to shrnuli, odstranění Odemknout tuto stránku lze provést dvěma způsoby.

Odemkněte tuto stránku, abyste mohli pokračovat

Podvody podobné viru Odemkněte tuto stránku, abyste mohli pokračovat

Odemknout tuto stránku je podvod, který se využívá k vyděšení uživatelů na internetu. Pozor, existuje mnoho typů stejného podvodu, které byly vytvořeny a vypuštěny, aby vyděsily a přesvědčily lidi k dokončení různých činností. Výše uvedená podvodná aplikace souvisí také s některými dalšími, jako je:

Pro odemknutí této stránky dokončete 1 nebo více nabídek

Pro odemknutí této stránky dokončete 1 nebo více nabídek je téměř identický podvod související s Odemknout tuto stránku. Zdá se, že uzamkne obrazovku počítače nebo pouze webový prohlížeč. Může vás přerušit, když vstoupíte na podezřelý web třetí strany nebo nainstalujete potenciálně nežádoucí program vyvolávající uzamčení obrazovky. Podvod může nabídnout dokončení některých kroků, např. uvedení některých osobních údajů, abyste mohli stránku „odemknout“. Ignorujte takovou nabídku, abyste se ochránili před podvody.

Pro odemknutí této stránky dokončete 2 nebo více nabídek

Podvod Pro odemknutí této stránky dokončete 2 nebo více nabídek souvisí s potenciálně nežádoucími programy. Poté, co takový program infiltruje systém, upraví jeho nastavení a také změní webový prohlížeč, aby jej uzamkl. V důsledku toho je oběť přerušena falešnou zprávou požadující vyplnění dotazníku nebo provedení podobných kroků k odemčení zamčené stránky.

Informace, které jsou uvedeny v upozornění Pro odemknutí této stránky dokončete 2 nebo více nabídek, jsou však nepravdivé a mohou vám způsobit problémy, pokud se rozhodnete poskytnout některé podrobnosti o sobě nebo vašem počítačovém systému. Nevěřte tomu, co tvrdí, a dávejte si pozor na přesměrování, která by vás mohla zavést na stránky s malwarem.

Po dokončení se tato stránka odemkne!

Po dokončení se tato stránka odemkne! je podvodný průzkum, který se většinou objevuje na iPhonech. Scareware je také vytvořen k tomu, aby lidé zadali své osobní údaje do doporučeného průzkumu. Je to však nejjednodušší způsob, jak se stát obětí krádeže identity.

Chcete-li tomuto podvodu zabránit, nainstalujte si adblocker (nástroj pro blokování reklam). Pokud je váš prohlížeč Chrome, Firefox nebo jiný webový prohlížeč uzamčen, ukončete jeho proces prostřednictvím Správce úloh. Nezapomeňte odstranit příčinu (potenciálně nežádoucí program, jako je adware) ze systému, abyste na tento podvod mohli zapomenout v budoucnu. 

PUP je zodpovědný za to, proč se v prohlížeči objevují uzamčené obrazovky a podvody

Potenciálně nežádoucí programy úzce souvisí s podvodnými průzkumy. Obvykle se v systému objevují prostřednictvím softwarových balíčků. Z tohoto důvodu nezapomeňte namísto rychlého / doporučeného použít pokročilé / vlastní nastavení instalace. Metoda rychlé / doporučené instalace nezobrazuje informace o aplikacích třetích stran, které by mohly být škodlivé nebo mít jiné negativní funkce. Během pokročilé instalace musíte zrušit zaškrtnutí všech předem označených položek.

Podle odborníků na technologii z NoVirus.uk se může potenciálně nežádoucí obsah objevit také v podobě pochybných hypertextových odkazů, reklamních příspěvků a podobného obsahu. Vyhnutím se takovému obsahu zvýšíte úroveň zabezpečení počítače a zabráníte tomu, aby se různé hrozby a PUP dostali do vašeho počítačového systému.

Při povolení nového obsahu nebo spouštění aplikace tedy musíte věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Vyhněte se také návštěvě nelegálních nebo potenciálně nezabezpečených domén pro sdílení souborů. V neposlední řadě si nainstalujte spolehlivý antivirový program, který poskytne plnou ochranu počítače a zobrazí upozornění, když se pokusíte vstoupit na nebezpečný web.

Odstraňte virus „Odemkněte tuto stránku, abyste mohli pokračovat!“ z počítače

První krok k odstranění „Odemkněte tuto stránku, abyste mohli pokračovat!“ vyžaduje odblokování počítače. Za tímto účelem musíte počítač restartovat do nouzového režimu. Stačí restartovat počítač a jakmile bude počítač aktivní, stiskněte klávesu F8. Nyní pomocí klávesnice zvolte Nouzový režim se sítí. Níže naleznete podrobné pokyny.

Nedoporučujeme ztrácet čas ručním odstraňováním malwaru. Je jen málo pravděpodobné, že se vám podaří eliminovat všechny jeho prvky. Je moudřejší virus „Odemkněte tuto stránku, abyste mohli pokračovat!“ odebrat automaticky pomocí programu ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění hrozby Unlock this Page to Continue:

Odstranit Unlock this Page to Continue ze Windows systémů

Odstraňte potenciálně nežádoucí obsah ze svého počítače se systémem Windows. To můžete provést podle níže uvedených pokynů:

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby Unlock this Page to Continue a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku Unlock this Page to Continue či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'

Odstranit Unlock this Page to Continue z Internet Explorer (IE)

Ukončete všechny podezřelé komponenty aplikace Internet Explorer pomocí níže uvedeného průvodce a pečlivě následujte každý krok:

 1. Odstraňte nebezpečné doplňky
  Otevřete Internet Explorer, klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu IE) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Manage Add-ons. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Manage add-ons'
 2. Uvidíte okno Manage Add-ons Zde vyhledejte Unlock this Page to Continue a další pochybné pluginy. Ukončete jejich činnost kliknutím na Disable: Klikněte pravým tlačítkem myši na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Disable'
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Internet Options. Zůstaňte v záložce General.
 4. Zde smažte škodlivou URL adresu a zadejte jméno domény, které dáváte přednost. Klikněte na Apply pro uložení změn. Smažte škodlivé URL adresy, zadejte název domény, které dáváte přednost, a klikněte na 'Apply' pro uložení těchto změn
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Internet Explorer
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) ještě jednou a zvolte Internet options. Přejděte do záložky Advanced.
 6. Zde zvolte Reset.
 7. V dalším okně zaškrtněte Delete personal settings a znovu zvolte Reset pro dokončení úplného odstranění hrozby Unlock this Page to Continue Přejděte na záložku 'Advanced' a klikněte na tlačítko 'Reset'. Nyní zvolte 'Delete personal settings' a klikněte na tlačítko 'Reset' ještě jednou

Odstranit Unlock this Page to Continue z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být Unlock this Page to Continue z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Odstranit Unlock this Page to Continue z Mozilla Firefox (FF)

Podezřelé komponenty lze z prohlížeče Mozilla odstranit pomocí těchto pokynů:

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 2. Zde vyberte Unlock this Page to Continue a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek. Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
  Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information. Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 4. Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby Unlock this Page to Continue. Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'

Odstranit Unlock this Page to Continue z Google Chrome

Pokud jste v Chromu spatřili nějaké podezřelé komponenty, můžete je snadno ukončit pomocí tohoto průvodce:

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte Unlock this Page to Continue a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 4. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 6. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 7. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Unlock this Page to Continue. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit Unlock this Page to Continue z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Unlock this Page to Continue, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 4. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Unlock this Page to Continue dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-unlock-this-page-to-continue.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na Unlock this Page to Continue