Reimage vs Plumbytes

od Ugnius Kiguolis - www -

Dnes budeme posuzovat dva anti-spywarové programy, které si rychle získávají oblibu mezi počítačovými uživateli. První z nich je program Reimage, a druhý je Plumbytes Anti-Malware. Tyto dva programy se ukázaly být důvěryhodné a výkonné odstraňovače malwaru, nicméně, ačkoli jsou tyto programy velmi podobné, jsou zde některé rozdíly, na které bychom chtěli poukázat. Tyto rozdíly dělají tyto programy jedinečné a užitečné.

Nejnovější verze: Plumbytes Anti-Malware 1.0.1.9; Reimage Repair 1.5.3.9.
Verze zdarma: Plumbytes Anti-Malware Free; Reimage Express.
Placené verze: Plumbytes Anti-Malware 2016; Reimage Repair 2016.

Instalace: Tyto programy je snadné nainstalovat. Stačí si stáhnout instalační program, dvakrát na něj kliknout, zadat nainstalovat program a zvolit preferovaný jazyk. Programy mohou být nainstalovány během několika minut, a oba spouští úplnou kontrolu systému hned, jakmile jsou nainstalovány.

Reimage and Plumbytes

Požadavky na systém: V době psaní tohoto článku, Plumbytes poskytuje verze pro Windows 10 (32 nebo 64 bitů), Windows 8 (32 nebo 64 bitů), Windows 7 (32 nebo 64 bitů), Windows Vista (SP2 pouze pro 32 bitů) a Windows XP (SP3 pouze pro 32 bitů). Program vyžaduje 60 MB volného místa na disku a 512 MB RAM. Program Reimage je kompatibilní s Windows 8 (32 nebo 64 bitů), Windows 7 (32 nebo 64 bitů), Windows Vista (32 nebo 64 bitů) a Windows XP (32 bitů). Kromě toho je třeba 1GHz 32 (x86) nebo 64bitový (x64) – buď Single-core či Multi-core a 512 MB systémové paměti; kromě toho požaduje 40 GB pevný disk s 15 GB volného místa.

Skenery: Nyní musíme říci, že Plumbytes a Reimage mají zcela odlišné algoritmy pro skenování systému. Zatímco oba programy skenují systém pro spyware a malware, program Reimage má mnohem více funkcí. Může být považován za typ programu 2-v-1. Funguje také jako program pro optimalizaci systému, který může opravit chyby systému Windows. Kromě toho má tento program výjimečnou funkci, která pomáhá zvrátit škody způsobené viry – může nahradit poškozené nebo smazané soubory s těmi nepoškozenými, které bere ze své průběžně aktualizované databáze. Skenování programu Reimage prochází třemi fázemi k tomu, aby našel problémy s hardwarem, zabezpečením a stabilitou systému. K detekci virů, program používá integrovanou funkci Avira Antivir. Protože tato aplikace kontroluje více systémových oblastí než program Plumbytes, dokončení kontroly systému trvá déle. Plumbytes pouze zkontroluje systém pro hrozby, proto dokončení kontroly systému trvá podstatně kratší dobu.

Odstranění malwaru: Oba programy efektivně vyhledávají škodlivé a neškodlivé, ale potenciálně nežádoucích programy zdarma, ale k odstranění hrozeb a k využití všech užitečných funkcí, si uživatel musí koupit plnou verzi buď programu Reimage nebo Plumbytes. Licence programu Reimage na jeden rok stojí 61,95 eur, zatímco licence programu Plumbytes stojí 34,99 eur, a je dodáván s šestiměsíčním předplatným. Jak můžete vidět, ceny se liší, stejně tak se liší funkčnost těchto programů. Je zřejmé, že Reimage je pokročilejší program, který poskytuje širší sadu funkcí než Plumbytes. Kromě toho, v případě, že je uživatel nespokojený s jedním nebo druhým programem, je možné požádat o vrácení peněz do 60 dnů od data nákupu, zatímco ostatní bezpečnostní programy to umožňují pouze do 30 dnů. Kromě toho, pokud Plumbytes nebo Reimage nemůže vyřešit konkrétní problém, pak můžete kontaktovat jejich podpůrný tým, který problém analyzuje a poskytne příslušnou opravu. Je však nepravděpodobné, že budete muset požádat o pomoc, protože oba programy dokáží detekovat a odstranit ransomware, trojské koně, adware, „únosce“ prohlížeče a další viry, dokonce i ty nejnovější, protože databáze těchto programů jsou denně aktualizovány. Pokud chcete, aby byl váš anti-malwarový program schopen detekovat všechny počítačové hrozby, ujistěte se, že si stáhnout a nainstalujete jeho aktualizace hned jakmile jsou k dispozici!

Závěrečné poznámky. Náš tým si myslí, že oba tyto programy jsou výkonné a konkurenční, nicméně, pokud nehledáte nástroj pro optimalizaci PC, a je-li cena jedním z hlavních rozhodujících faktorů při výběru bezpečnostního programu, pak byste měli zvolit Plumbytes. V opačném případě se domníváme, že Reimage je výjimečný anti-malwarový software a vynikající nástroj pro optimalizaci PC, který může nejen najít a opravit problémy s počítačem, ale také odstranit škodlivý software a nahradit poškozené soubory systému Windows s těmi čistými.

Více porovnání programu Reimage s jinými anti-spywarovými programy naleznete v této recenzi programu Reimage.

Nabídka