Co je to Moxgfjabg.exe? Mám ho odstranit?

od Jake Doevan - -

Pokud jste si právě všimli, že vám ve správci úloh běží soubor Moxgfjabg.exe NEVĚŘTE, že patří Googlu! Přestože je tento spustitelný soubor popisován jako „proces prohlížeče Google Chrome“, patří trojskému koni. Trojani jsou velmi nebezpeční, protože se používají k iniciaci mnoha škodlivých činností v počítači. Jaké činnosti mohou způsobit? Za prvé se soubor Moxgfjabg.exe a jeho související komponenty mohou pokusit iniciovat bitcoin mining (těžení bitcoinů). Taková činnost může samozřejmě způsobit zpomalení vašeho počítače. Navíc, tento soubor může pomoci jeho vývojáři infikovat systém dalším malwarem, zahájit DDoS útoky, cloud computing a click fraud (podvodné prokliky). Abychom to shrnuli, neměli byste věřit, že Moxgfjabg.exe patří prohlížeči Google Chrome. Pokud jste si všimli, že tento soubor běží ve vašem správci úloh, měli byste zkontrolovat počítač s aktualizovaným anti-spywarovým programem, jako je například Reimage.

Je známo, že se proces Moxgfjabg.exe může objevit ve správci úloh systému Windows hned po návštěvě infikované webové stránky, otevření zavádějící přílohy e-mailu nebo kliknutí na podezřelý odkaz. Mimo jiné bezpečnostní experti rovněž varovali před „svazováním“, protože existují stovky freewarů a sharewarů, které často obsahují adwary v podobě doplňků a „únosců“ prohlížeče. Nejpopulárnější z nich jsou delta-homes.com, Omiga Plus [Omiga Plus], mystartsearch [mystartsearch], Adchoices [Adchoices].. Tyto programy nezpůsobují pouze přesměrování na neznámé webové stránky, zpomalení počítače, zobrazování vyskakovací reklamy a další problémy. Mohou také začít sledovat vaši aktivitu při prohlížení internetu a shromažďovat vaše osobní údaje. Proto byste měli programy zdarma před stažením do počítače nejdříve dvakrát zkontrolovat.

Pokud se soubor Moxgfjabg.exe již objevil na vašem počítači, měli byste jej co nejdříve odstranit. V opačném případě, může snadno začít způsobovat výše uvedené problémy. Chcete-li odstranit falešné Google Chrome procesy, aniž by po sobě zanechaly své skryté složky, prosím, vyberte jeden z těchto programů: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-moxgfjabg-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání