Co je to Moxgfjabg.exe? Mám ho odstranit?

Jake Doe - -

Pokud jste si právě všimli, že vám ve správci úloh běží soubor Moxgfjabg.exe NEVĚŘTE, že patří Googlu! Přestože je tento spustitelný soubor popisován jako „proces prohlížeče Google Chrome“, patří trojskému koni. Trojani jsou velmi nebezpeční, protože se používají k iniciaci mnoha škodlivých činností v počítači. Jaké činnosti mohou způsobit? Za prvé se soubor Moxgfjabg.exe a jeho související komponenty mohou pokusit iniciovat bitcoin mining (těžení bitcoinů). Taková činnost může samozřejmě způsobit zpomalení vašeho počítače. Navíc, tento soubor může pomoci jeho vývojáři infikovat systém dalším malwarem, zahájit DDoS útoky, cloud computing a click fraud (podvodné prokliky). Abychom to shrnuli, neměli byste věřit, že Moxgfjabg.exe patří prohlížeči Google Chrome. Pokud jste si všimli, že tento soubor běží ve vašem správci úloh, měli byste zkontrolovat počítač s aktualizovaným anti-spywarovým programem, jako je například Reimage.

Je známo, že se proces Moxgfjabg.exe může objevit ve správci úloh systému Windows hned po návštěvě infikované webové stránky, otevření zavádějící přílohy e-mailu nebo kliknutí na podezřelý odkaz. Mimo jiné bezpečnostní experti rovněž varovali před „svazováním“, protože existují stovky freewarů a sharewarů, které často obsahují adwary v podobě doplňků a „únosců“ prohlížeče. Nejpopulárnější z nich jsou delta-homes.com, Omiga Plus [Omiga Plus], mystartsearch [mystartsearch], Adchoices [Adchoices].. Tyto programy nezpůsobují pouze přesměrování na neznámé webové stránky, zpomalení počítače, zobrazování vyskakovací reklamy a další problémy. Mohou také začít sledovat vaši aktivitu při prohlížení internetu a shromažďovat vaše osobní údaje. Proto byste měli programy zdarma před stažením do počítače nejdříve dvakrát zkontrolovat.

Pokud se soubor Moxgfjabg.exe již objevil na vašem počítači, měli byste jej co nejdříve odstranit. V opačném případě, může snadno začít způsobovat výše uvedené problémy. Chcete-li odstranit falešné Google Chrome procesy, aniž by po sobě zanechaly své skryté složky, prosím, vyberte jeden z těchto programů: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s Moxgfjabg.exe. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav NEBEZPEČNÝ SOUBOR znamená, že soubor představuje hrozbu vašemu systému. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-moxgfjabg-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání