Odstranit Gestyy.com (Návod zdarma) - aktualizace Čvn 2020

Návod na odstranění hrozby Gestyy.com

Co je to Gestyy.com?

Gestyy.com je legální reklamní síť, která je spojena s shorte.st, přestože vývojáři adwaru často vkládají do prohlížečů uživatelů reklamy nelegálně

Adware Gestyy.com

Gestyy.com je reklamní síť třetí strany, kterou používají vlastníci webových stránek ke zpeněžení reklam. Přestože existuje spousta reklamních platforem jako je tato, reklamy Gestyy.com mohou převážně objevit uživatelé, kteří byli nakaženi adwarem – potenciálně nežádoucím programem, který změní nastavení v prohlížeči Google Chrome, Mozilla Firefox nebo jiném a bez svolení zobrazuje rušivé reklamy.

Uživatelé, kteří se potýkají s pochybným chováním prohlížeče, jako je neustálé přesměrování a reklamy, také zaznamenali, že jsou přesměrováni na shorte.st – službu pro zkrácení URL adresy, která se podobá ad.fly nebo bit.ly. Nicméně přesměrování a reklamy od Gestyy.com stále zůstávají hlavním problémem adwarové infekce a jediným způsobem, jak tento problém odstranit je identifikovat PUP, který byl do systému nainstalován a navždy jej odstranit.

Mějte na paměti, že reklamy Gestyy.com mohou být vloženy do legitimních webových stránek a nemusí je způsobovat infekce prohlížeče. Pokud však tyto reklamy vidíte na většině stránek, které navštěvujete, měli byste se znepokojovat, protože je velmi pravděpodobné, že jste byli nakaženi potenciálně nežádoucím programem.

Název Gestyy.com
Typ Potenciálně nežádoucí program / adware
Stupeň nebezpečí Nízký. Hrozí však nepřímé poškození způsobené přesměrováním na potenciálně škodlivé webové stránky.
Činnost Po instalaci vás adware zapojí do činností spojených s reklamami a přesměrováním. Můžete také zaznamenat, že se v prohlížeči změnila domovská stránka/nová karta, a objevili se pomocné objekty (rozšíření, plug-iny, cookies, majáky, atd.)
Cílová zařízení Tento pochybný program se může objevit na počítačích se systémem Windows nebo macOS. Některá androidová zařízení také zaznamenala problémy s vyskakovacími reklamami od Gestyy.com
Odstranění K odstranění tohoto adrarowého programu použijte spolehlivý software nebo návod krok za krokem, který naleznete na konci tohoto článku
Oprava K opravě všech poškozených souborů a položek vyzkoušejte například program FortectIntego

Adware Gestyy.com není vůbec důvěryhodný, protože vás může přesměrovat na nezabezpečené webové stránky, například podvodné, phishingové nebo stránky, které jsou plné malwaru. Proto není vhodné po přesměrování na nic klikat, mohli byste svoje zařízení infikovat trojskými koni, červy, cryptojackery nebo dokonce ransomwarem.

Dalším velkým problémem se pro vás stanou vyskakovací reklamy. Kdykoli se budete snažit procházet internet pomocí infikovaného prohlížeče, adware pro vás může mít přichystané vyskakovací okna, banery, kupóny a reklamy v textu.

Cílené reklamy často spoléhají na historii a návyky prohlížení uživatele. Vývojáři vkládají sledovací objekty jako jsou soubory cookies, majáky nebo pixely, aby shromažďovali osobně neidentifikovatelné údaje, které souvisejí s prohlížením internetu, nejčastěji navštěvovanými stránkami, IP adresou, atd. Gestyy.com udává, že taková data shromažďuje, ve svých Zásadách ochrany osobních údajů:

Když Stránku navštívíte, naše servery automaticky zaznamenávají informace o vašem používání a návštěvě Stránky („Data protokolu“). Data protokolu mohou zahrnovat informace jako je adresa internetového protokolu (IP), datum a čas vašich požadavků, typ prohlížeče, jaký software jste používali, jakou stránku jste navštívili předtím, než jste navštívili Stránku, datum a čas přístupu, vaši polohu, informace o mobilní síti a další statistiky.

Pokud Gestyy.com shromáždí takovéto údaje, nebuďte překvapení, když uvidíte nabídky, které jste si nedávno prohlíželi. Nicméně nedoporučujeme s žádnou z těchto nabídek souhlasit, neboť je zde velká šance, že se jedná o podvod. Hlavně si dávejte pozor na falešné odměny a dotazníky, které po vás vyžadují osobní informace.

Potenciálně nežádoucí program Gestyy.comGestyy.com - potenciálně nežádoucí program, který může v počítači nebo mobilním telefonu zobrazovat otravné reklamy

NEZADÁVEJTE žádné osobně identifikovatelné údaje, pokud vás o to Gestyy požádá. Poskytování citlivých údajů neznámým osobám může být velmi nebezpečné a hackeři mohou shromážděné údaje zneužít nejen k tomu, aby zobrazovali rušivé reklamy, ale mohou je také použít ke krádeži identity nebo je prodat na temném webu.

Androidový virus Gestyy může také změnit nastavení vašeho webového prohlížeče, jako je domovská stránka a nová karta. Tyto sekce mohou být změněny po útoku adwaru. Potenciálně nežádoucí program může také do vašeho prohlížeče bez vašeho svolení vložit falešné sledovací objekty, rozšíření, plug-iny a doplňky.

Pokud k tomu dojde, je zde velká pravděpodobnost, že nechtěné změny můžete vrátit úplným odstraněním Gestyy ze zařízení. K tomu doporučujeme použít spolehlivý animalwarový software, který vám s tím pomůže během několika minut. Na konci tohoto článku také naleznete návod k ručnímu odstranění.

Gestyy.com je dotěrný potenciálně nežádoucí program, a podle zpráv uživatelů je velmi těžké jej zablokovat. Spousta různých lidí tvrdí, že problém s vyskakovacími okny této domény nastal hned po aktualizaci jejich telefonů z MIUI 10 na MIUI 11 a od té doby mají problém se jich zbavit.

Někteří uživatelé hlásili, že se jim vyskakovací okna neustále zobrazovaly na telefonech Samsung Galaxy S8, Huawei P20 Pro a dalších zařízeních. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli poskytnout návod jak odstranit potenciálně nežádoucí aplikace ze zařízení android (viz konec tohoto článku).

Poté, co Gestyy odstraníte z počítače Windows, macOS nebo mobilu s androidem, je nezbytné zkontrolovat poškozené položky ve vašem počítači/zařízení. Pokud objevíte poškozené soubory nebo položky, můžete se je pokusit obnovit do jejich předchozí pozice pomocí programu jako je například FortectIntego.

Virus Gestyy.com

Způsoby, kterými se adware šíří

Podle odborníků z Virusai.It jsou adwarové aplikace velmi záludné hrozby, které používají klamné techniky, aby se dostaly do systému. Nejznámější metoda je známá jako „svazování softwaru“ a mnoho vývojářů na ni spoléhá. Tato metoda se stává úspěšnou, když uživatel nevěnuje dostatek pozornosti zabezpečení počítače.

Adware má větší pravděpodobnost objevit se na počítačích, které mají režim stahování/instalace nastaven na „Rychlá“ nebo „Doporučená“. Pokud chcete mít úplnou kontrolu nad tím, co do počítače stahujete a předejít infiltraci potenciálně nežádoucích programů, měli byste změnit nastavení instalace na „Vlastní“ nebo „Pokročilá“.

Vyhněte se také stahování z webových stránek jako jsou cnet.com, softonic.com a jiné. Všechny své produkty a služby získávejte pouze od důvěryhodných vývojářů a jejich oficiálních webových stránek a nenechte se oklamat nabídkami, které navrhují stahování celých balíčků zdarma, protože právě tady se schovává adware.

Potenciálně nežádoucí programy se mohou také vydávat za falešné softwarové aktualizace, reklamy a hyperlinky. Nedovolte pochybnému obsahu přístup do vašeho systému. Investujte do automatického bezpečnostního systému, který poskytne vašemu zařízení dlohodobou ochranu.

Kroky pro odstranění falešných aplikací z androidových zařízení

Jak jsme již zmínili, Gestyy.com může být Androidový virus a zaměřit se na různé modely mobilních telefonů jako je Samsung, Huawei a další. Pokud jste zaznamenali reklamy a přesměrování z této domény, měli byste být opatrní, protože se ve vašem systému skrývá potenciálně nežádoucí program.

Pokud chcete Gestyy.com virus odstranit z vašeho telefonu s androidem, zkuste níže uvedený návod krok za krokem a pochybnou aplikaci objevte:

 1. Přejděte do nouzového režimu přidržením tlačítka vypnout na boku telefonu na několik sekund. Když se objeví nové okno, klikněte na ikonu nouzový režim a vyberte možnost OK.
 2. Přejděte do nastavení.
 3. Poté klikněte na aplikace / správce aplikací.
 4. Projděte celý seznam aplikací a všechny podezřelé aplikace odstraňte.

Odstraňte virus Gestyy.com z počítače a webových prohlížečů

Gestyy.com můžete ze svého počítače odstranit použitím automatického softwaru, který celý proces prodlouží a umožní vám jeho úspěšné odstranění během několika minut. Mějte na paměti, že adware mohl vložit další objekty do Registru nebo Správce úloh, které je také nutné odstranit.

Gestyy lze také odstranit ručně. Předtím se však ujistěte, že k tomu máte dostatečné zkušenosti a dovednosti. Pokud se cítíte dostatečně sebejistí, přejděte na konec tohoto článku a podívejte se na návod, který vám pomůže vyčistit jak váš počítačový systém, tak i prohlížeče Chrome, Firefox, Explorer, Edge, a Safari.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu FortectIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění hrozby Gestyy.com

Odinstalování ze systému Windows

Pro úspěšné odstranění falešných aplikací z počítačového systému Windows, postupujte podle následujících kroků.

Chcete-li Gestyy.com odstranit z počítače se systémem Windows 10/8, postupujte následovně:

 1. Zadejte Ovládací panely do vyhledávacího pole Windows a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na výsledek vyhledávání.
 2. V části Programy vyberte Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Vyhledejte programy související s Gestyy.com (nebo jakýkoli jiný nedávno nainstalovaný podezřelý program).
 4. Pravým tlačítkem na program klikněte a vyberte Odinstalovat.
 5. Pokud se zobrazí Řízení uživatelských účtů, klikněte na Ano.
 6. Počkejte na dokončení odinstalace a klikněte na OK. Odinstalování ze systému Windows

Pokud používáte systém Windows 7/XP, postupujte následovně:

 1. Klikněte na Windows Start > Ovládací panely v pravé části (pokud používáte Windows XP, klikněte na Přidat nebo odebrat programy).
 2. V okně Ovládací panely vyberte Programy > Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Jednou klikněte na aplikaci, kterou chcete odstranit.
 4. Nahoře klikněte na Změnit/odebrat.
 5. Pro potvrzení vyberte Ano.
 6. Po dokončení klikněte na OK.

Odstranit Gestyy.com ze Mac OS X systému

Pro vyčištění macOS od programů třetích stran, postupujte podle níže uvedených pokynů.

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Gestyy.com a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Odstraňte nežádoucí rozšíření z prohlížeče MS Edge:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Rozšíření.
 2. Ze seznamu vyberte rozšíření a klikněte na Ozubené kolečko.
 3. Dole klikněte na Odinstalovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymazejte soubory cookies a další data prohlížeče:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 2. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 3. Vyberte vše (kromě hesel, i když možná budete chtít zahrnout také licence Médií) a klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte nastavení pro novou kartu a domovskou stránku:

 1. Klikněte na ikonku menu a vyberte Nastavení.
 2. Poté vyberte Po spuštění.
 3. Pokud jste našli podezřelou doménu, klikněte na Zakázat.

Pokud výše uvedené kroky nefungují, obnovte prohlížeč MS Edge:

 1. Otevřete Správce úloh stisknutím kláves Ctrl + Shift + Esc.
 2. Klikněte na šipku Více informací ve spodní části okna.
 3. Vyberte záložku Podrobnosti.
 4. Nyní přejděte dolů a vyhledejte každou položku s názvem Microsoft Edge. Klepněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte možnost Ukončit úlohu, abyste zabránili spuštění aplikace MS Edge. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokud ani toto řešení nepomáhá, budete muset použít pokročilou metodu obnovení. Než budete pokračovat, musíte si zálohovat data.

 1. V počítači najděte složku: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Vyberte všechny složky stisknutím kláves Ctrl + A.
 3. Na vybrané složky klikněte pravým tlačítkem a vyberte Odstranit.  Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge
 4. Nyní klikněte pravým tlačítkem na Start a vyberte Windows PowerShell (správce).
 5. Když se otevře nové okno, zkopírujte a vložte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokyny pro prohlížeč Edge založený na Chromium

Odstraňte rozšíření z prohlížeče MS Edge (Chromium):

 1. Otevřete aplikaci Edge a přejděte na Nastavení > Rozšíření.
 2. Nežádoucí rozšíření vymažte kliknutím na Odebrat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymažte mezipaměť a data stránek:

 1. Klikněte na Menu a přejděte do Nastavení.
 2. Vyberte Ochrana osobních údajů a služby.
 3. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 4. V části Časový rozsah vyberte Za celou dobu.
 5. Klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte prohlížeč MS Edge založený na Chromium:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. Na levé straně vyberte Resetovat nastavení.
 3. Vyberte Obnoví výchozí hodnoty nastavení.
 4. Potvrďte kliknutím na Resetovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Pro obnovení prohlížeče Mozilla Firefox do předchozí pozice, musíte postupovat podle níže uvedených pokynů.

Odstraňte nebezpečné doplňky:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Menu (tři vodorovné čáry v pravé horní části okna).
 2. Vyberte Doplňky.
 3. Zde vyberte doplňky, které souvisejí s Gestyy.com a klikněte na Odstranit. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte domácí stránku:

 1. Klikněne na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu a přejděte do nabídky.
 2. Vyberte Možnosti.
 3. Pod možnost Domovská stránka zadejte preferovanou stránku, která se otevře pokaždé, když prohlížeč Mozilla Firefox spustíte.

Odstraňte soubory cookies a data webových stránek:

 1. Klikněte na Nabídku a vyberte Možnosti.
 2. Přejděte do části Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 3. Přejděte dolů a najděte Soubory cookies a data stránek.
 4. Klikněte na Vymazat data…
 5. Vyberte Soubory cookies a data stránek, Webový obsah v mezipaměti a klikněte na Vymazat. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte prohlížeč Mozilla Firefox

V případě, že se vám i po provedení výše uvedených kroků nepodařilo Gestyy.com odstranit, obnovte nastavení prohlížeče Mozilla Firefox:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Nabídku.
 2. Přejděte na Pomoc a vyberte Informace o řešení problémů. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox
 3. V části Vyladit Firefox klikněte na Obnovit Firefox…
 4. Jakmile se zobrazí vyskakovací okno, potvrďte výběr kliknutím na Obnovit Firefox – nyní by měl být Gestyy.com odstraněn. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovení prohlížeče Google Chrome

Pro odstranění falešných aplikací a změn z prohlížeče Google Chrome, postupujte podle těchto pokynů.

Odstraňte škodlivá rozšíření z prohlížeče Google Chrome:

 1. Otevřete prohlížeč Google Chrome, klikněte na Menu (tři svislé tečky v pravém horním rohu) a vyberte Další nástroje > Rozšíření.
 2. V nově otevřeném okně uvidíte všechna nainstalovaná rozšíření. Odinstalujte všechny podezřelé pluginy související s Gestyy.com kliknutím na Odebrat. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Vymažte mezipaměť a data webů z prohlížeče Chrome:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. V části Ochrana soukromí a zabezpečení vyberte Vymazat údaje o prohlížení.
 3. Vyberte Historie prohlížení, Soubory cookie a jiná data webů a Obrázky a soubory v mezipaměti.
 4. Klikněte na Vymazat data. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Změňte domovskou stránku:

 1. Klikněte na menu a vyberte Nastavení.
 2. V části Při spuštění vyhledejte podezřelý web, například Gestyy.com.
 3. Klikněte na Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek, klikněte na tři tečky vedle stránky a vyberte Odebrat.

Obnovte prohlížeč Google Chrome:

Pokud výše uvedený postup nefunguje, obnovte prohlížeč Google Chrome, abyste eliminovali všechny komponenty související s Gestyy.com následovně:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. V Nastavení přejeďte dolů a klikněte na Rozšířená nastavení.
 3. Přejděte dolů do části Resetovat a vyčistit.
 4. Klikněte na Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty.
 5. A dokončete odstranění Gestyy.com kliknutím na Resetovat nastavení. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Obnovení prohlížeče Safari

Odstraňte nežádoucí rozšíření z prohlížeče Safari:

 1. Klikněte na Safari > Předvolby…
 2. V novém okně vyberte Rozšíření.
 3. Vyberte nežádoucí rozšíření související s Gestyy.com a zvolte Odinstalovat. Obnovení prohlížeče Safari

Vymažte soubory cookies a další data webových stránek z prohlížeče Safari:

 1. Klikněte na Safari > Vymazat historii…
 2. Z rozbalovací nabídky v části Vymazat vyberte veškerou historii.
 3. Potvrďte kliknutím na Vymazat historii. Obnovení prohlížeče Safari

Pokud výše zmíněné kroky nefungují, obnovte prohlížeč Safari následovně:

 1. Klikněte na Safari > Předvolby…
 2. Přejděte na záložku Pokročilé.
 3. Zaškrtněte možnost Zobrazit v řádku nabídek nabídku Vývojář.
 4. V řádku nabídek klikněte na Vývojář a vyberte Vyprázdnit mezipaměti. Obnovení prohlížeče Safari

Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Gestyy.com rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Olivia Morelli
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích