Co je to deltaTlbr.dll? Mám ho odstranit?

od Ugnius Kiguolis - -

deltaTlbr.dll je velmi podezřelý soubor, který patří společnosti Montera Technologies LTD. Je známo, že tento soubor má 5 různých verzí. Poslední verze je 1.8.20.0. Do systému se naistaluje spolu ve svazku s „únoscem“ delta-homes.com a chová se jako pomocný objekt prohlížeče. V okamžiku zapisování je soubor deltaTlbr.dll kompatibilní pouze s webovým prohlížečem Internet Explorer, takže pokud jste si zrovna všimli, že máte Delta Homes v tomto prohlížeči, měli byste být také schopni najít tento dynamický soubor ve složce C:\Program Files. Průměrná velikost souboru je kolem 300.21 KB.

Soubor deltatlbr.dll a jeho související komponenty mohou ve vašem počítači způsobit mnoho negativních akcí, proto byste je měli z počítače odstranit. První negativní akcí je „únos“ systému. Mnoho různých příkladů ukázalo, že delta-homes.com provádí změny na úvodní stránce, ve výchozím vyhledávači, na nové kartě a u dalších systémových nastavení bez toho, aby požádal o povolení uživatele. Dále může snadno zablokovat Google, Yahoo, Bing a další seriózní vyhledávací stránky a takto vás přimět využívat vyhledávač Delta Homes Search co nejčastěji. I když tato vyhledávací stránka může na první pohled vypadat jako každá druhá, jedna věc nám na ní vadila hned, když jsem jí objevili. Prosím, mějte na paměti, že Delta-homes.com podporuje reklamu, takže vám může zobrazit mylné výsledky vyhledávání a tak vás přimět navštívit své přidružené webové stránky. Také vás může přerušovat v činnosti vyskakovacími okny s reklamami, které jsou zobrazeny pro stejný účel – přesměrování na své přidružené stránky. Nakonec si můžete všimnout, že soubor deltaTlbr.dll, způsobuje to, že se vaše webové prohlížeče (Internet Explorer a jiné) načítají pomaleji než dříve.

Pro zhrnutí, soubor deltaTlbr.dll a ostatní škodlivé soubory, které mohou soviset s delta-homes.com, nástrojovou lištou Delta a podobnými „únosci“ musíte z počítače odstranit . Proto byste měli spustit aktualizovaný anti-spyware a spustit skenování celého systému. Po testování několika z nich, jsme zjistili, že Reimage je v tomto konkrétním případě nejlepším řešením.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
Doporučení Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-deltatlbr-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Software
Porovnávání