Co je to DeltaTB.exe? Mám ho odstranit?

od Ugnius Kiguolis - -

Všimli jste si, že vám ve správci úloh běží DeltaTB.exe? Pak byste měli také zkontrolovat své webové prohlížeče (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari a další), úvodní stránka a/nebo výchozí vyhledávač mohl být změněn na delta-homes.com. Prosím, neignorujte ho, neboť se jedná o velmi podezřelý program, který patří do kategorie „únosce prohlížeče“. Může začít sledovat vaši aktivitu při procházení internetu a způsobovat přesměrování na své přidružené stránky, které zobrazují pozměněné výsledky vyhledávání, které jsou plné vyskakovacích reklam a tak dále. Po kliknutí na jednu z reklam Delta Homes může do vašeho počítače proniknout další podezřelý program.

Ve většině případů jsou soubor DeltaTB.exe a jeho související komponenty šířeny pomocí „svazování“. Tato distribuční metoda se aktivně používá pro šíření adwarů, únosců prohlížeče a jiných potenciálně nežádoucích programů, protože je stále považována za legitimní. Nicméně stovky uživatelů PC se touto metodou nechalo oklamat.. Po instalaci je soubor DeltaTB.exe uložen do složky ‚C:\Program Files\delta\delta‘. Prosím, zkontrolujte si, jestli nemáte tento spustitelný soubor ve vašem počítači. Pokud ano, měli byste ho ukončit a odstranit všechny související programy, protože, jak jsme vás již varovali, způsobují spoustu podezřelých aktivit.

Pokud byste skenovali soubor DeltaTB.exe pomocí anti-spywaru, zobrazily by se názvy jako jsou: W32.Clodd0c.Trojan.435a, Adware.Toolbar.146, Win32/Toolbar.Babylon.A, Win32.Troj.Agent.a.(kcloud), PUP.Optional.Delta.A, Babylon (fs). Opravit počítač a zbavit se tohoto nebezpečného souboru, můžete pomocí programů: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-deltatb-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Software
Porovnávání