Co je to DeltaTB.exe? Mám ho odstranit?

Všimli jste si, že vám ve správci úloh běží DeltaTB.exe? Pak byste měli také zkontrolovat své webové prohlížeče (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari a další), úvodní stránka a/nebo výchozí vyhledávač mohl být změněn na delta-homes.com. Prosím, neignorujte ho, neboť se jedná o velmi podezřelý program, který patří do kategorie „únosce prohlížeče“. Může začít sledovat vaši aktivitu při procházení internetu a způsobovat přesměrování na své přidružené stránky, které zobrazují pozměněné výsledky vyhledávání, které jsou plné vyskakovacích reklam a tak dále. Po kliknutí na jednu z reklam Delta Homes může do vašeho počítače proniknout další podezřelý program.

Ve většině případů jsou soubor DeltaTB.exe a jeho související komponenty šířeny pomocí „svazování“. Tato distribuční metoda se aktivně používá pro šíření adwarů, únosců prohlížeče a jiných potenciálně nežádoucích programů, protože je stále považována za legitimní. Nicméně stovky uživatelů PC se touto metodou nechalo oklamat.. Po instalaci je soubor DeltaTB.exe uložen do složky ‚C:\Program Files\delta\delta‘. Prosím, zkontrolujte si, jestli nemáte tento spustitelný soubor ve vašem počítači. Pokud ano, měli byste ho ukončit a odstranit všechny související programy, protože, jak jsme vás již varovali, způsobují spoustu podezřelých aktivit.

Pokud byste skenovali soubor DeltaTB.exe pomocí anti-spywaru, zobrazily by se názvy jako jsou: W32.Clodd0c.Trojan.435a, Adware.Toolbar.146, Win32/Toolbar.Babylon.A, Win32.Troj.Agent.a.(kcloud), PUP.Optional.Delta.A, Babylon (fs). Opravit počítač a zbavit se tohoto nebezpečného souboru, můžete pomocí programů: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích