Co je to deltasrv.exe? Mám ho odstranit?

od Ugnius Kiguolis - -

deltasrv.exe je nebezpečný spustitelný soubor, který patří k delta-homes.com. Ve skutečnosti, je hlavní složkou tohoto programu, proto byste měli na vašem počítači spustit aktualizovaný anti-spyware ihned po zjištění, že tento soubor běží ve Správci úloh. Bezpečnostní programy rozpoznají soubor deltasrv.exe jako HW32.Laneul, Application.Win32.Agent ~, atd. Obvykle je tento soubor umístěn v C:\Program Files\delta\delta. Můžete si jej do svého počítače stáhnout stejně jako „únosce“ Delta Homes – svázaného se softwarem třetích stran. Abyste se před touto situací ochránili, měli byste věnovat více pozornosti tomu, jaký freeware si na váš počítač instalujete. Také tak můžete učinit tím, že zvolíte vlastní nebo pokročilou instalaci freewaru a zrušíte instalaci nástrojové lišty Delta Homes a dalších komponent, které s Delta Homes souvisí.

Jakmile je soubor deltasrv.exe nainstalován v systému, spouští malware nebo některé z jeho položek. Tento soubor slouží také k tomu, aby se ujistil, že se virus Delta-homes.com bude objevovat na každém webovém prohlížeči (IE, Mozilla Firefox, Internet Explorer a další) hned poté, co oběť restartuje jeho/její počítač. Jakmile tak učiní, může tento program začít způsobovat přesměrování na své přidružené internetové stránky. Navíc může zobrazovat komerční obsah ve výsledcích vyhledávání a shromažďovat taková data, jako které webové stránky nejčastěji navštěvujete, data, která při jejich návštěvě zadáváte, IP adresu vašeho PC, jeho umístění, atd. Tyto informace vás nemohou osobně identifikovat, ale není zaručeno, že nebudou vyzrazeny podezřelým třetím stranám.

Takže, není pochyb o tom, že musíte soubor deltasrv.exe odstranit z vašeho počítače. Programu a všech jeho komponent se můžete zbavit, spuštěním celkové kontroly systému aktualizovaným anti-spywarem. Myslíme si, že v této konkrétní situaci je Reimage tím nejlepším řešením.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
Doporučení Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-deltasrv-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Software
Porovnávání