Co je to deltasrv.exe? Mám ho odstranit?

deltasrv.exe je nebezpečný spustitelný soubor, který patří k delta-homes.com. Ve skutečnosti, je hlavní složkou tohoto programu, proto byste měli na vašem počítači spustit aktualizovaný anti-spyware ihned po zjištění, že tento soubor běží ve Správci úloh. Bezpečnostní programy rozpoznají soubor deltasrv.exe jako HW32.Laneul, Application.Win32.Agent ~, atd. Obvykle je tento soubor umístěn v C:\Program Files\delta\delta. Můžete si jej do svého počítače stáhnout stejně jako „únosce“ Delta Homes – svázaného se softwarem třetích stran. Abyste se před touto situací ochránili, měli byste věnovat více pozornosti tomu, jaký freeware si na váš počítač instalujete. Také tak můžete učinit tím, že zvolíte vlastní nebo pokročilou instalaci freewaru a zrušíte instalaci nástrojové lišty Delta Homes a dalších komponent, které s Delta Homes souvisí.

Jakmile je soubor deltasrv.exe nainstalován v systému, spouští malware nebo některé z jeho položek. Tento soubor slouží také k tomu, aby se ujistil, že se virus Delta-homes.com bude objevovat na každém webovém prohlížeči (IE, Mozilla Firefox, Internet Explorer a další) hned poté, co oběť restartuje jeho/její počítač. Jakmile tak učiní, může tento program začít způsobovat přesměrování na své přidružené internetové stránky. Navíc může zobrazovat komerční obsah ve výsledcích vyhledávání a shromažďovat taková data, jako které webové stránky nejčastěji navštěvujete, data, která při jejich návštěvě zadáváte, IP adresu vašeho PC, jeho umístění, atd. Tyto informace vás nemohou osobně identifikovat, ale není zaručeno, že nebudou vyzrazeny podezřelým třetím stranám.

Takže, není pochyb o tom, že musíte soubor deltasrv.exe odstranit z vašeho počítače. Programu a všech jeho komponent se můžete zbavit, spuštěním celkové kontroly systému aktualizovaným anti-spywarem. Myslíme si, že v této konkrétní situaci je FortectIntego tím nejlepším řešením.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích