Co je to deltasrv.exe? Mám ho odstranit?

Ugnius Kiguolis - -

deltasrv.exe je nebezpečný spustitelný soubor, který patří k delta-homes.com. Ve skutečnosti, je hlavní složkou tohoto programu, proto byste měli na vašem počítači spustit aktualizovaný anti-spyware ihned po zjištění, že tento soubor běží ve Správci úloh. Bezpečnostní programy rozpoznají soubor deltasrv.exe jako HW32.Laneul, Application.Win32.Agent ~, atd. Obvykle je tento soubor umístěn v C:\Program Files\delta\delta. Můžete si jej do svého počítače stáhnout stejně jako „únosce“ Delta Homes – svázaného se softwarem třetích stran. Abyste se před touto situací ochránili, měli byste věnovat více pozornosti tomu, jaký freeware si na váš počítač instalujete. Také tak můžete učinit tím, že zvolíte vlastní nebo pokročilou instalaci freewaru a zrušíte instalaci nástrojové lišty Delta Homes a dalších komponent, které s Delta Homes souvisí.

Jakmile je soubor deltasrv.exe nainstalován v systému, spouští malware nebo některé z jeho položek. Tento soubor slouží také k tomu, aby se ujistil, že se virus Delta-homes.com bude objevovat na každém webovém prohlížeči (IE, Mozilla Firefox, Internet Explorer a další) hned poté, co oběť restartuje jeho/její počítač. Jakmile tak učiní, může tento program začít způsobovat přesměrování na své přidružené internetové stránky. Navíc může zobrazovat komerční obsah ve výsledcích vyhledávání a shromažďovat taková data, jako které webové stránky nejčastěji navštěvujete, data, která při jejich návštěvě zadáváte, IP adresu vašeho PC, jeho umístění, atd. Tyto informace vás nemohou osobně identifikovat, ale není zaručeno, že nebudou vyzrazeny podezřelým třetím stranám.

Takže, není pochyb o tom, že musíte soubor deltasrv.exe odstranit z vašeho počítače. Programu a všech jeho komponent se můžete zbavit, spuštěním celkové kontroly systému aktualizovaným anti-spywarem. Myslíme si, že v této konkrétní situaci je Reimage tím nejlepším řešením.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s deltasrv.exe. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav NEBEZPEČNÝ SOUBOR znamená, že soubor představuje hrozbu vašemu systému. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-deltasrv-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání