Co je to deltaEng.dll? Mám ho odstranit?

Julie Splinters - -

deltaEng.dll je podvodný soubor, který patří společnosti Montera Technologies LTD. Vypadá jako typický souboru .dll, začátek jeho názvu by vám však měl dát napovědět, se kterým virem souvisí. Prosím, NENECHÁVEJTE soubor deltaEng.dll na svém počítači. Bylo zjištěno, že patří k podezřelému programu, který je znám pod názvem delta-homes.com.

Byl kategorizován jako „únosce prohlížeče“ a „potenciálně nežádoucí program“ z několika důvodů. První z nich je způsob, kterým se šíří – Delta jomes může snadno infiltrovat váš počítač bez vašeho souhlasu, protože je aktivně propagován pomocí metody zvané „svazkování“. Dalším důvodem je to, že bezpečnostní experti varovali, před tím, že se tento program může pokusit změnit nastavení počítače a přidat vlastní doplněk do webových prohlížečů (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, atd). A nakonec začne propagovat třetí strany zobrazováním změněných výsledků vyhledávání, které mohou být plné pochybného obsahu a klamných odkazů.

Nicméně se také zdá, že je soubor deltaEng.dll infikován Delta Toolbarem, Babylon Toolbarem, Montera Toolbarem a dalšími škodlivými programy, které mohou způsobovat stejné problémy jako delta-homes.com. Soubor je umístěn ve složce ‚C:\Program Files‘ , tak pokud si ho všimnete, měli byste ho ze systému okamžitě odstranit. Nejlepší programy pro jeho odhalení a bez problémové odstranění ze systému jsou: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s deltaEng.dll. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav NEBEZPEČNÝ SOUBOR znamená, že soubor představuje hrozbu vašemu systému. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-deltaeng-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání