Co je to deltaEng.dll? Mám ho odstranit?

deltaEng.dll je podvodný soubor, který patří společnosti Montera Technologies LTD. Vypadá jako typický souboru .dll, začátek jeho názvu by vám však měl dát napovědět, se kterým virem souvisí. Prosím, NENECHÁVEJTE soubor deltaEng.dll na svém počítači. Bylo zjištěno, že patří k podezřelému programu, který je znám pod názvem delta-homes.com.

Byl kategorizován jako „únosce prohlížeče“ a „potenciálně nežádoucí program“ z několika důvodů. První z nich je způsob, kterým se šíří – Delta jomes může snadno infiltrovat váš počítač bez vašeho souhlasu, protože je aktivně propagován pomocí metody zvané „svazkování“. Dalším důvodem je to, že bezpečnostní experti varovali, před tím, že se tento program může pokusit změnit nastavení počítače a přidat vlastní doplněk do webových prohlížečů (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, atd). A nakonec začne propagovat třetí strany zobrazováním změněných výsledků vyhledávání, které mohou být plné pochybného obsahu a klamných odkazů.

Nicméně se také zdá, že je soubor deltaEng.dll infikován Delta Toolbarem, Babylon Toolbarem, Montera Toolbarem a dalšími škodlivými programy, které mohou způsobovat stejné problémy jako delta-homes.com. Soubor je umístěn ve složce ‚C:\Program Files‘ , tak pokud si ho všimnete, měli byste ho ze systému okamžitě odstranit. Nejlepší programy pro jeho odhalení a bez problémové odstranění ze systému jsou: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Julie Splinters
Julie Splinters - Specialistka na odstraňování malwaru

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Julie Splinters
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích