Co je to deltaEng.dll? Mám ho odstranit?

od Julie Splinters - -

deltaEng.dll je podvodný soubor, který patří společnosti Montera Technologies LTD. Vypadá jako typický souboru .dll, začátek jeho názvu by vám však měl dát napovědět, se kterým virem souvisí. Prosím, NENECHÁVEJTE soubor deltaEng.dll na svém počítači. Bylo zjištěno, že patří k podezřelému programu, který je znám pod názvem delta-homes.com.

Byl kategorizován jako „únosce prohlížeče“ a „potenciálně nežádoucí program“ z několika důvodů. První z nich je způsob, kterým se šíří – Delta jomes může snadno infiltrovat váš počítač bez vašeho souhlasu, protože je aktivně propagován pomocí metody zvané „svazkování“. Dalším důvodem je to, že bezpečnostní experti varovali, před tím, že se tento program může pokusit změnit nastavení počítače a přidat vlastní doplněk do webových prohlížečů (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, atd). A nakonec začne propagovat třetí strany zobrazováním změněných výsledků vyhledávání, které mohou být plné pochybného obsahu a klamných odkazů.

Nicméně se také zdá, že je soubor deltaEng.dll infikován Delta Toolbarem, Babylon Toolbarem, Montera Toolbarem a dalšími škodlivými programy, které mohou způsobovat stejné problémy jako delta-homes.com. Soubor je umístěn ve složce ‚C:\Program Files‘ , tak pokud si ho všimnete, měli byste ho ze systému okamžitě odstranit. Nejlepší programy pro jeho odhalení a bez problémové odstranění ze systému jsou: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
Doporučení Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorovi

Julie Splinters
Julie Splinters - Specialistka na odstraňování malwaru

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-deltaeng-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Software
Porovnávání