Co je to deltaApp.dll? Mám ho odstranit?

od Lucia Danes - -

Všimli jste si, že v počítači máte soubor deltaApp.dll? Bohužel, pro vás máme špatnou zprávu. Tento soubor v počítači je jasnou známkou toho, že byl infikován virem delta-homes.com. Pokud jste o tomto programu nikdy neslyšeli, měli byste o něm vědět jednu věc – bez ohledu na to, že vypadá důvěryhodně, může zobrazovat změněné výsledky vyhledávání, které se vás mohou pokusit přesměrovat na jeho přidružené webové stránky. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná záruka, že jsou webové stránky vyhledávané přes tento vyhledávač bezpečné, měli byste se od nich držet pokud možno co nejdál a nadále používat Google, Bing nebo jiné vyhledávače. Mimo jiné, stejně jako všechny ostatní vyhledávače, může začít sledovat vaši aktivitu a shromažďovat informace, které souvisí s vašimi návyky prohlížení. Obvykle tyto programy shromažďují osobně neidentifikovatelné údaje, jako jsou například vyhledávané výrazy, nejčastěji navštěvované stránky a podobné. Nicméně, stejně jako při diskusi o nespolehlivých výsledcích vyhledávání, neexistuje žádná záruka, že tyto shromážděné údaje nebudou předány podezřelým třetím stranám. Proto důrazně doporučujeme, se delta-homes.com a souvisejícím programům vyhýbat.

Pokud v počítači najdete soubor deltaApp.dll, je pravděpodobné, že najdete i jiné soubory, které patří tomuto „únosci“ vyhledávače, jako je například deltaEng.dll, delta.TB.exe, deltasrv.exe a podobné. Pokud chcete, aby se delta-homes.com na vašem počítači znovu neobjevoval, měli byste všechny tyto soubory odstranit. Zatímco spustitelné soubory snadno najdete ve správci úloh, můžete mít potíže najít a odstranit soubory .dll. K tomu doporučujeme použít aktualizovaný anti-spyware a vybrat volbu automatckého odstranění. V tomto případě byste měli použít jeden z těchto programů: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
Doporučení Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorovi

Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-deltaapp-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Software
Porovnávání