Co je to deltaApp.dll? Mám ho odstranit?

Všimli jste si, že v počítači máte soubor deltaApp.dll? Bohužel, pro vás máme špatnou zprávu. Tento soubor v počítači je jasnou známkou toho, že byl infikován virem delta-homes.com. Pokud jste o tomto programu nikdy neslyšeli, měli byste o něm vědět jednu věc – bez ohledu na to, že vypadá důvěryhodně, může zobrazovat změněné výsledky vyhledávání, které se vás mohou pokusit přesměrovat na jeho přidružené webové stránky. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná záruka, že jsou webové stránky vyhledávané přes tento vyhledávač bezpečné, měli byste se od nich držet pokud možno co nejdál a nadále používat Google, Bing nebo jiné vyhledávače. Mimo jiné, stejně jako všechny ostatní vyhledávače, může začít sledovat vaši aktivitu a shromažďovat informace, které souvisí s vašimi návyky prohlížení. Obvykle tyto programy shromažďují osobně neidentifikovatelné údaje, jako jsou například vyhledávané výrazy, nejčastěji navštěvované stránky a podobné. Nicméně, stejně jako při diskusi o nespolehlivých výsledcích vyhledávání, neexistuje žádná záruka, že tyto shromážděné údaje nebudou předány podezřelým třetím stranám. Proto důrazně doporučujeme, se delta-homes.com a souvisejícím programům vyhýbat.

Pokud v počítači najdete soubor deltaApp.dll, je pravděpodobné, že najdete i jiné soubory, které patří tomuto „únosci“ vyhledávače, jako je například deltaEng.dll, delta.TB.exe, deltasrv.exe a podobné. Pokud chcete, aby se delta-homes.com na vašem počítači znovu neobjevoval, měli byste všechny tyto soubory odstranit. Zatímco spustitelné soubory snadno najdete ve správci úloh, můžete mít potíže najít a odstranit soubory .dll. K tomu doporučujeme použít aktualizovaný anti-spyware a vybrat volbu automatckého odstranění. V tomto případě byste měli použít jeden z těchto programů: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Lucia Danes
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích