Co je to delta-homes.exe? Mám ho odstranit?

Ugnius Kiguolis - -

delta-homes.exe je škodlivý spustitelný soubor, který může být do vašeho počítače nainstalován bez vašeho vědomí. Ve skutečnosti, tento soubor není jediný, který můžete v systému objevit, protože se šíří spolu s vyhledávačem delta-homes.com. Tento vyhledávač byl již označen jako „únosce“ prohlížeče a potenciálně nežádoucí program, takže jediné, co byste měli udělat, když zjistíte, že ho máte v prohlížeči, je spustit kompletní skenování systému s aktualizovaným anti-spywarem. Takto odstraníte soubor delta-homes.exe a jiné škodlivé soubory, které s ním souvisejí z vašeho počítače.

Pokud jste již objevili delta-homes.com v prohlížeči Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome nebo jiném, znamená to, že váš systém byl „unesen“ potenciálně nežádoucím programem. Obvykle se tyto programy šíří ve svazku s freewarem a sharewarem jako volitelné komponenty. Uživatelé mohou jejich infiltraci do počítače snadno zabránit, to ale vyžaduje věnovat zvýšenou pozornost při instalaci jakéhokoliv programu, který byl stažen z internetu. Nepozornost uživatelů je bohužel jedna z věcí, která adwarům, „únoscům“ prohlížeče a podobným potenciálně nežádoucím programům napomáhá k jejich snadnému šíření.. Pokud opravdu chcete těmto programům zabránit proniknout do počítače, budete muset zapomenout na rychlou, základní nebo doporučenou instalaci freewaru. Místo toho, byste měli zvolit možnost ‚vlastní‘ nebo ‚pokročilé‘ instalace a poté následovat každý krok instalace.

Pokud se Delta Homes podaří „unést“ systém, použije k tomu soubor delta-homes.exe, který se sám spustí, jakmile je počítač restartován. Kromě toho, že blokuje Google, Yahoo či jiné populární vyhledávače, aby zobrazil své padělané výsledky vyhledávání, mějte na paměti, že tyto výsledky vedou přímo na nedůvěryhodné webové stránky, které mohou být použity pro šíření malwaru a jiných virů. Abyste tomu předešli, měli byste spustit skenování počítače s jedním z těchto programů a odstranit nakažené/podezřelé soubory: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s delta-homes.exe. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav NEBEZPEČNÝ SOUBOR znamená, že soubor představuje hrozbu vašemu systému. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-delta-homes-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání