Co je to delta-homes.exe? Mám ho odstranit?

delta-homes.exe je škodlivý spustitelný soubor, který může být do vašeho počítače nainstalován bez vašeho vědomí. Ve skutečnosti, tento soubor není jediný, který můžete v systému objevit, protože se šíří spolu s vyhledávačem delta-homes.com. Tento vyhledávač byl již označen jako „únosce“ prohlížeče a potenciálně nežádoucí program, takže jediné, co byste měli udělat, když zjistíte, že ho máte v prohlížeči, je spustit kompletní skenování systému s aktualizovaným anti-spywarem. Takto odstraníte soubor delta-homes.exe a jiné škodlivé soubory, které s ním souvisejí z vašeho počítače.

Pokud jste již objevili delta-homes.com v prohlížeči Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome nebo jiném, znamená to, že váš systém byl „unesen“ potenciálně nežádoucím programem. Obvykle se tyto programy šíří ve svazku s freewarem a sharewarem jako volitelné komponenty. Uživatelé mohou jejich infiltraci do počítače snadno zabránit, to ale vyžaduje věnovat zvýšenou pozornost při instalaci jakéhokoliv programu, který byl stažen z internetu. Nepozornost uživatelů je bohužel jedna z věcí, která adwarům, „únoscům“ prohlížeče a podobným potenciálně nežádoucím programům napomáhá k jejich snadnému šíření.. Pokud opravdu chcete těmto programům zabránit proniknout do počítače, budete muset zapomenout na rychlou, základní nebo doporučenou instalaci freewaru. Místo toho, byste měli zvolit možnost ‚vlastní‘ nebo ‚pokročilé‘ instalace a poté následovat každý krok instalace.

Pokud se Delta Homes podaří „unést“ systém, použije k tomu soubor delta-homes.exe, který se sám spustí, jakmile je počítač restartován. Kromě toho, že blokuje Google, Yahoo či jiné populární vyhledávače, aby zobrazil své padělané výsledky vyhledávání, mějte na paměti, že tyto výsledky vedou přímo na nedůvěryhodné webové stránky, které mohou být použity pro šíření malwaru a jiných virů. Abyste tomu předešli, měli byste spustit skenování počítače s jedním z těchto programů a odstranit nakažené/podezřelé soubory: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích