Co je to delta.dll? Mám ho odstranit?

Olivia Morelli - -

delta.dll je nebezpečný soubor, kterému je třeba se vyhnout. Stejně jako deltaApp.dll, deltasrv.exe a deltaEng.dll patří pochybnému vyhledávači delta-homes.com. Jak můžete jasně vidět z obrázků, které jsou uvedeny v jeho popisu, virus delta homes se snaží uživatele přimět zkontrolovat registr pro chyby, opravit chyby v systému Windows, stahovat různé aktualizace, atd. Před tím než na některou z jeho reklam kliknete, měli byste vědět, že jsou zavádějící a jsou používány k šíření pochybných aplikací, které místo aby vám pomohli, mohou vést k různým problémům s PC.

Poté co změní úvodní stránku a/nebo výchozí vyhledávač na delta homes, může začít zobrazovat pozměněné výsledky vyhledávání. Je tomu tak z prostého důvodu – snaží se vás přesměrovat na své přidružené webové stránky a pomoci jim zvýšit jejich page rank (hodnocení stránek) nebo prodej. Takto vlastníci delta homes vydělávají peníze. Nicméně, není zaručeno, že vás tyto změněné výsledky vyhledávání nepřesměrují na neznámé a pochybné webové stránky, které patří škodlivým třetím stranám. Tito „únosci“ jsou táke schopni uživatele sledovat a shromažďovat osobně neidentifikovatelné údaje.

K čemu se soubor delta.dll obvykle používá? Stejně jako jakýkoli jiný soubor .dll, funguje jako Browser Helper Object (BHO), česky nazývaný „pomocný objekt prohlížeče“, který se spustí automaticky vždy, po restartování počítače. Tento soubor byste měli najít v podsložce v „C:\Program Files“, někdy se tam ale neobjeví. To proto, že se aktivně snaží zabránit jeho odstranění ze systému.

Prosím, NENECHÁVEJTE si delta.dll ve svém počítači, protože, jak jsme vás již varovali, jedná se o škodlivý soubor. Pro kontrolu jeho důvěryhodnosti a možnosti odstranění delta homes a souvisejících souborů ze systému, byste měli použít tyto programy: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s delta.dll. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav NEBEZPEČNÝ SOUBOR znamená, že soubor představuje hrozbu vašemu systému. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-delta-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání