Co je to BabMaint.exe? Mám ho odstranit?

BabMaint.exe (může být také nazýván asbabmaint.x nebo redirect.js) je velmi známý škodlivý spustitelný soubor, který souvisí s podezřelými doplňky prohlížeče, které jsou schopny „unést“ Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox a další webové prohlížeče. Nejnebezpečnější program, který souvisí s tímto souborem je delta-homes.com [delta-homes.com]. Měli byste se mu rozhodně vyhnout a odstranit jej z počítače hned, jakmile vás začne otravovat přesměrováváním na neznámé webové stránky a vyskakovacími reklamami, které jsou plné různých odkazů. Tyto aktivity vás mohou rušit při používání aplikace Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox a dalších webových prohlížečů.

Přesměrovávání delta-homes.com, ale není to nejnebezpečnější. Nejnebezpečnější je to, že je tento „únosce“ schopen uživatele PC sledovat a shromažďovat údaje jako jsou; vyhledávané termíny, nejčastěji navštívené webové stránky, data, které zadáváte při návštěvě svých oblíbených stránek, atd. Kromě toho může také shromažďovat informace jako je; e-mailová adresa oběti, IP adresa PC, jeho umístění, atd. Pokud tyto informace nechcete prozradit neznámým třetím stranám, budete muset virus delta-homes a BabMaint.exe odstranit z počítače.

Mimo jiné se zdá, že tento soubor mohou používat i další „únosci“ prohlížeče, například Babylon toolbar [Babylon toolbar], 22find virus [22find virus] a mixidj.delta-search.com [mixidj.delta-search.com]. Tyto programy mohou také „unést“ prohlížeč nebo provádět podobné nežádoucí činnosti, proto byste se měli pokusit se jich co nejdříve zbavit. V opačném případě můžete skončit na podezřelých webových stránkách, které jsou naplněny pochybným obsahem.

Bohužel, jsou tyto činnosti stále považovány za legitimní. Jediná věc, která zní slibně je, že je stále více bezpečnostních vývojářů, kteří zahrnují tento soubor do databáze svých anti-spywarový programů. Pokud se chcete ujistit, že ve vašem počítači není soubor BabMaint.exe, měli byste provést kontrolu pomocí programu FortectIntego. Tento program můžete také použít k odstranění souboru BabMaint.exe a souvisejících „únosců“ prohlížeče.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích
Soubory
Software
Porovnávání