Míra závažnosti:  
  (98/100)

Odstranit Windows Accelerator Pro

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je Windows Accelerator Pro?

Windows Accelerator Pro je nebezpečný program, který napodobuje skutečné antiviry. Jakmile se dostane do počítače, zobrazí falešné výstrahy, které upozorňují na různé problémy. Tyto problémy jsou samozřejmě vymyšlené. Program se pouze snaží lidi okrást o peníze. Dejte si pozor. Windows Accelerator Pro se vám na počítači může objevit z ničeho nic, protože je stejně jako jakýkoli jiný falešný anti-spyware šířen pomocí trojských koní. Tento trojan modifikuje systém a pomáhá programu Windows Accelerator Pro zahájit svou činnost pokaždé, když uživatel restartuje počítač. Oběti se poté zobrazují falešné výstrahy a nabídky zakoupení licencované verze programu Windows Accelerator Pro. Pokud nechcete podporovat podvodníky a přijít o své peníze, držte od tohoto škodlivého programu dál!

Jak může Windows Accelerator Pro nakazit můj počítač?

Windows Accelerator Pro může infikovat váš počítač pomocí trojských koní. Tyto trojské koně se schovávají na nezabezpečených webových stránkách, ve spamu nebo falešných oznámeních, které nabízejí stažení zbytečných aktualizací. Aby se váš počítač nenakazil trojanem, držte se od všech těchto věcí dál, a také se ujistěte, že je váš počítač chráněn nejnovější verzí anti-viru a anti-spywaru. Jakmile program Windows Accelerator Pro infiltruje počítač, začne napodobovat akce legitimního antivirového programu: ukazuje, jak skenuje počítač a pak „zjistí“ desítky různých virů. Například:

Chyba
Bezpečnost systémových dat je v ohrožení!
Chcete-li zabránit případným chybám v systému, spusťte úplnou kontrolu systému.

Můžete si být jistí, že tyto problémy jsou vymyšlené a jediný skutečný virus je Windows Accelerator Pro. Pokud byl váš počítač infikován, postupujte podle průvodce níže a odstraňte tento virus ze systému.

Jak odstranit virus Windows Accelerator Pro?

Chcete-li odstranit Windows Akcelerátor Pro, měli byste počítač zkontrolovat pomocí aktualizovaného anti-spywaru a odstranit škodlivé soubory. K tomu doporučujeme použít program Reimage Reimage Cleaner Intego nebo SpyHunter 5Combo Cleaner. Pokud program nelze spustit, postupujte dle následujících kroků:

1. Restartujte počítač do nouzového režimu s prací v síti. Jen restartujte počítač a jakmile se začne spouštět systém opakovaně stiskněte klávesu F8.
2. Přihlaste se jako stejný uživatel, který byl přihlášen v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte pravým tlačítkem na Internet Explorer nebo jiný prohlížeč a zvolte „Spustit jako“ nebo „Spustit jako správce“, (v případě potřeby zadejte heslo správce účtu).
4. Zadejte tento odkaz do adresního řádku: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe a stáhněte si program na plochu. Spusťte jej a zabijte škodlivé procesy a soubory.

Nejnovější názvy parazitů, které používá FakeVimes:

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
obrázek pro Windows Accelerator Pro
obrázek pro Windows Accelerator Pro

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-windows-accelerator-pro.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na Windows Accelerator Pro