Míra závažnosti:  
  (80/100)

Update your browser. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

„Aktualizujte svůj prohlížeč“ (či anglicky „Update your browser“) je podvodné upozornění navržené tak, aby uživatele přimělo k instalaci malwaru. Toto podvodné upozornění vypadá, jako by náleželo Googlu. To je však pouze trik využívaný k tomu, aby uživatele přesvědčil, že je tato falešná výzva legitimní, přestože ve skutečnosti není.

Aktualizujte svůj prohlížeč
Tato stránka nepodporuje vaši verzi internetového prohlížeče. Prosím, aktualizujte svůj software.

Jestliže kliknete na tlačítko ‚aktualizovat‘, dojde ke stažení a instalaci malwaru do vašeho počítače. Může to být cokoli, spyware, trojany, rootkity nebo jiný škodlivý software. Uvidíte-li podvodné upozornění ‚Aktualizujte svůj prohlížeč‘ (jak je vidět na obrázku níže), zavřete webovou stránku a stáhněte si anti-spywarový program. Doporučujeme využít aplikaci STOPzilla. Kromě toho byste měli byste použít také aplikaci TDSSKiller.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Update your browser souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování Update your browser. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes účinný při odstraňování Update your browser (2014-10-07)
Podobné programy
Malwarebytes
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes účinný při odstraňování Update your browser (2014-10-07)
obrázek pro Update your browser
obrázek pro Update your browser

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-update-your-browser.html

Návody na odstranění v dalších jazycích