Míra závažnosti:  
  (80/100)

Odstranit Update your browser

„Aktualizujte svůj prohlížeč“ (či anglicky „Update your browser“) je podvodné upozornění navržené tak, aby uživatele přimělo k instalaci malwaru. Toto podvodné upozornění vypadá, jako by náleželo Googlu. To je však pouze trik využívaný k tomu, aby uživatele přesvědčil, že je tato falešná výzva legitimní, přestože ve skutečnosti není.

Aktualizujte svůj prohlížeč
Tato stránka nepodporuje vaši verzi internetového prohlížeče. Prosím, aktualizujte svůj software.

Jestliže kliknete na tlačítko ‚aktualizovat‘, dojde ke stažení a instalaci malwaru do vašeho počítače. Může to být cokoli, spyware, trojany, rootkity nebo jiný škodlivý software. Uvidíte-li podvodné upozornění ‚Aktualizujte svůj prohlížeč‘ (jak je vidět na obrázku níže), zavřete webovou stránku a stáhněte si anti-spywarový program. Doporučujeme využít aplikaci STOPzilla. Kromě toho byste měli byste použít také aplikaci TDSSKiller.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
obrázek pro Update your browser
obrázek pro Update your browser

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-update-your-browser.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na Update your browser