Míra závažnosti:  
  (14/100)

Odstranit System Speed Up

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Malware

Co je System Speed Up?

System Speed Up je další program, který byl vyvinut známou společností Systweak Software. Ta již vydala takové pochybné aplikace jako Advanced Disk Recovery a další. Bez ohledu na to, že všechny tyto programy jsou propagovány jako užitečné nástroje, které mohou zrychlit počítač, odstranit viry a optimalizovat výkon systému, byste si jejich instalaci do počítače měli rozmyslet. Proč toto zmiňujeme? Hlavním důvodem, proč doporučujeme vyhnout se programu System Speed Up a dalších nástrojů pro optimalizaci počítače, je to, že se spoléhají na zavádějící marketingové techniky. Tyto techniky jsou určeny pro jedinou věc – vydělávání peněz. Pokud jste si již stáhli zkušební verzi tohoto programu, mohli jste zaznamenat, že neustále kontroluje systém a informuje vás o desítkách špatných položek registru. Bez ohledu na to, že se může zdát, že po odstranění těchto položek a dalších nepotřebných souborů z počítače, váš počítač začne pracovat rychleji, byste tomu neměli věřit. Tento program „opraví“ váš počítač odstraněním těchto registrů až poté, co si koupíte jeho licenci. Pro eliminaci jakéhokoliv problému ze systému, budete muset zaplatit $29.95. Nedoporučujeme zadávat údaje o kreditní kartě a zaplatit takovou vysokou částku peněz, protože odstranění stovek špatných registrů nemůže zvýšit rychlost počítače. Zrychlení lze dosáhnout pouze odstraněním tisíců špatných registrů a souborů, které jsou ponechány v systému po instalaci a odinstalováním programů z vašeho počítače. Mimo jiné může tento program také zobrazovat sporné chyby, aby vás donutil k zakoupení jeho plné verze, proto se doporučuje jeho oznámení vždy dvakrát zkontrolovat.

Jak se může System Speed Up objevit na mém počítači?

System Speed Up lze stáhnout z různých stránek, kde najdete programy ke stažení nebo prostřednictvím varovných zpráv, které informují o počítačových problémech a pak nabízejí kontrolu systému zdarma. Pokud jste byli vyzváni ke kontrole počítače pro chyby v registru a podobně, tak jej raději ignorujte. Může to být trik, aby vás donutili nainstalovat program, který pouze chce, abyste si koupili licenci. Pamatujte si, že programy jako System SpeedUp jen těžko odhalí VŠECHNY chyby registru. Ano, mohou odhalit několik stovek těchto chyb, ale jejich odstranění nebude mít zřetelný vliv na rychlost počítače. To je důvod, proč doporučujeme si nákup programu System SpeedUp dvakrát rozmyslet. Pro odstranění tohoto programu ze systému, postupujte podle návodu níže:

Jak odstranit System Speed Up?

Abychom to shrnuli, tento program může jen stěží váš počítač poškodit. Nicméně, se do počítače může dostat bez vašeho vědomí a pak zahájit různé nežádoucí a nepříjemné činnosti, které využívá pro zvýšení svých příjmů. Pokud nechcete utrácet své peníze za pochybné programy, měli byste jejich reklamy ignorovat. Pro odinstalování programu System Speed Up, doporučujeme postupovat takto:

  1. Klikněte na Start -> Ovládací panely -> Odinstalovat program.
  2. Ve složce Přidat/Odebrat programy najděte program System Speed Up.
  3. Klikněte na „Odinstalovat“ a pak na tlačítko OK pro uložení změn.

Po odinstalování tohoto programu, byste měli také zkontrolovat počítač aktualizovaným anti-spywarovým programem a ujistit se, že ve vašem počítači nejsou žádné podezřelé aplikace. K tomu doporučujeme použít program Reimage Reimage Cleaner Intego nebo SpyHunter 5Combo Cleaner.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
obrázek pro System Speed Up
obrázek pro System Speed Up

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-system-speed-up.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na System Speed Up