Odstranit System Doctor 2014

Návod na odstranění hrozby System Doctor 2014

Co je to System Doctor 2014?

System Doctor 2014 je škodlivý program z kategorie ‘rogue anti-spyware’, tedy falešných anti-spywarových programů. Ve většině případou se šíří prostřednictvím škodlivých internetových stránek, nevyžádané pošty, freewaru či s pomocí dalších podobných prostředků. Snaží se přesvědčit napadeného uživatele o tom, že se v jeho počítači nacházejí nebezpečné viry a že je proto nutné, aby si uživatel zakoupil licenci programu System Doctor 2014. Tento program má údajný problém s viry vyřešit. Problém je ve skutečnosti ale na zcela opačné straně. Aplikace System Doctor 2014 není z technického hlediska schopná rozpoznávat počítačové hrozby a veškerá varování, která uživateli zobrazuje, jsou smyšlená. Jejím jediným cílem je vylákat od svých obětí peníze. Neposílejte, prosím, své peníze lidem s nekalými úmysly a nepodporujte jejich zločinnost. Důrazně doporučujeme odstranit namísto toho zkušební verzi System Doctor 2014 ze systému. Využijte k tomu automatický bezpečnostní software schopný vyhledat v systému všechny napadené soubory.

JAK MOHU BÝT VIREM System Doctor 2014 NAPADEN?

System Doctor 2014 se šíří s pomocí trojských koňů, kteří se dokáží dostat do počítače díky nedostatkům v jeho zabezpečení. Trojský kůň umístí do systému škodlivé komponenty a provede v něm určité změny, díky nimž dojde ihned po novém startu počítače ke spuštění aplikace System Doctor 2014. Od té chvíle vás bude System Doctor 2014 vyrušovat pokaždé, když začnete používat internetový prohlížeč. Bude vám zobrazovat smyšlená varování a falešné skenování systému, a to s jediným cílem – vystrašit vás a přimět vás k zakoupení jeho licence. Dříve, než této aplikaci uvěříte, proveďte skenování počítače spolehlivým anti-spywarem a podívejte se, co najde. Zjistíte, že jako nebezpečná položka zde bude uveden právě program System Doctor 2014. Bez dalšího váhání proto, prosím, tento podvodný software odstraňte.

Jak odstranit System Doctor 2014?

Objeví-li se na vašem počítači aplikace System Doctor 2014, měli byste na to zareagovat okamžitou kontrolou systému aktualizovaným anti-spywarovým programem. Doporučujeme využít aplikace FortectIntego či SpyHunter 5Combo Cleaner. Nepodaří-li se vám spustit ani jeden z nich, postupujte následovně:

1. Restartujte počítač v ‚Nouzovém režimu se sítí‘. Ihned po startu začněte opakovaně mačkat klávesu F8.
2. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali i v normálním režimu Windows.
3. Poté klikněte na ikonu IE nebo jiného prohlížeče a zvolte možnost ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘. Bude-li to nutné, zadejte své administrátorské heslo.
4. Do adresního řádku zkopírujte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na Plochu. Spusťte jej. Program zastaví škodlivé procesy viru System Doctor 2014 a odstraní jeho soubory z počítače.

A poznámka nakonec: pokud je váš systém stále zablokován, můžete použít tento klíč: AA39754E-715219CE. Virus si díky němu začne myslet, že jste si jeho licenci zakoupili. Pamatujte si ale, že tento trik sice zastaví činnost viru, ale nepomůže vám odstranit jeho škodlivé soubory z počítače. Proto bude třeba provést ještě skenování systému s pomocí aktualizované verze programu FortectIntego.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích