Míra závažnosti:  
  (97/100)

Svpeng virus. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Programy kradoucí data
12

Virus Svpeng je nebezpečný ransomware, který byl přetvořen v polovině roku 2014. Byl vypuštěn zhruba před rokem ruskými hackery, kteří tento virus využívali k odcizení bankovních detailů lidí. Během zmíněné doby se virus choval jako trojský kůň, jenž výrobcům scamu pomohl odcizít tisíce dolarů zobrazováním falešných přihlašovacích stránek bankovních institucí. Podle posledních zpráv však byla tato hrozba nedávno doplněna o schopnosti z oblasti ransomwaru a phishingu. To znamená, že virus Svpeng byl upraven tak, aby dokázal uzamknout počítač a s pomocí fotografií oběti tuto oběť zastrašovat s účelem přimět ji k uhrazení smyšlené pokuty od FBI. Virus již postihl uživatele ve Spojených státech, Velké Británii, Švýcarsku, Německu a v Indii. Nereagujte, prosím, na tuto hrozbu a NEPLAŤTE požadovanou pokutu!

Jak může virus Svpeng napadnout můj počítač?

Svpeng se šíří prostřednictvím updatů pro Flash, nevyžádané pošty a nezákonných programů. Dejte si pozor, neboť může snadno a bez jakýchkoli příznaků začít ovlivňovat Windows A TAKÉ Androidové systémy. Když se dostane do přístroje, zobrazí falešné skenování a systém zablokuje. Jakmile tak učiní, zobrazí smyšlené upozornění, které ohlásí ilegální navštěvování pornografických stránek nebo využívání zakázaného obsahu a poté požádá o zaplacení 200 nebo 500 dolarů. Podobně jako předchozí verze ransomwaru požaduje i virus Svpeng, aby platba proběhla přes MoneyPak, který lze nalézt ve Walmartu, Fred Mayer, kmartu a jiných supermarketech. Oběť může také vidět svou fotografii pořízenou obvykle s pomocí webové kamery napadeného přístroje. NEPODLEHNĚTE, prosím, tomuto triku, protože tak můžete o své peníze snadno přijít. Pro uvedení svého přístroje do pořádku byste měli virus Svpeng odstranit ze systému.

Jak odstranit virus Svpeng?

NENECHÁVEJTE, prosím, virus Svpeng na svém počítači či jiném přístroji, neboť by mohl být využit k různým škodlivým činnostem. Tento virus může snadno způsobit ztrátu vašich osobních informací, peněz atd. Chcete-li tyto problémy na svém přístroji odstranit, spusťe skenování programem Reimage nebo Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Svpeng virus souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování Svpeng virus. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
obrázek pro Svpeng virus
obrázek pro Svpeng virus

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-svpeng-virus.html

Návody na odstranění v dalších jazycích