Odstranit virus Svpeng

Návod na odstranění viru Svpeng

Co je to Svpeng virus?

Virus Svpeng je nebezpečný ransomware, který byl přetvořen v polovině roku 2014. Byl vypuštěn zhruba před rokem ruskými hackery, kteří tento virus využívali k odcizení bankovních detailů lidí. Během zmíněné doby se virus choval jako trojský kůň, jenž výrobcům scamu pomohl odcizít tisíce dolarů zobrazováním falešných přihlašovacích stránek bankovních institucí. Podle posledních zpráv však byla tato hrozba nedávno doplněna o schopnosti z oblasti ransomwaru a phishingu. To znamená, že virus Svpeng byl upraven tak, aby dokázal uzamknout počítač a s pomocí fotografií oběti tuto oběť zastrašovat s účelem přimět ji k uhrazení smyšlené pokuty od FBI. Virus již postihl uživatele ve Spojených státech, Velké Británii, Švýcarsku, Německu a v Indii. Nereagujte, prosím, na tuto hrozbu a NEPLAŤTE požadovanou pokutu!

Jak může virus Svpeng napadnout můj počítač?

Svpeng se šíří prostřednictvím updatů pro Flash, nevyžádané pošty a nezákonných programů. Dejte si pozor, neboť může snadno a bez jakýchkoli příznaků začít ovlivňovat Windows A TAKÉ Androidové systémy. Když se dostane do přístroje, zobrazí falešné skenování a systém zablokuje. Jakmile tak učiní, zobrazí smyšlené upozornění, které ohlásí ilegální navštěvování pornografických stránek nebo využívání zakázaného obsahu a poté požádá o zaplacení 200 nebo 500 dolarů. Podobně jako předchozí verze ransomwaru požaduje i virus Svpeng, aby platba proběhla přes MoneyPak, který lze nalézt ve Walmartu, Fred Mayer, kmartu a jiných supermarketech. Oběť může také vidět svou fotografii pořízenou obvykle s pomocí webové kamery napadeného přístroje. NEPODLEHNĚTE, prosím, tomuto triku, protože tak můžete o své peníze snadno přijít. Pro uvedení svého přístroje do pořádku byste měli virus Svpeng odstranit ze systému.

Jak odstranit virus Svpeng?

NENECHÁVEJTE, prosím, virus Svpeng na svém počítači či jiném přístroji, neboť by mohl být využit k různým škodlivým činnostem. Tento virus může snadno způsobit ztrátu vašich osobních informací, peněz atd. Chcete-li tyto problémy na svém přístroji odstranit, spusťe skenování programem FortectIntego nebo SpyHunter 5Combo Cleaner.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích